Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Namai „ant lėkštutės“

Rinkitės ir įsikurkite!

Plačiau

Dvibučių
namų projektai

Dvibučių namų projektai projektai rinkoje populiarūs dėka savo patogumo, ekonomiškumo, kainos, geros lokacijos. Tokie projektai puikiai subalansuoti šiuolaikiniam moderniam gyvenimui, jaunoms šeimoms, žmonėms, pageidaujantiems kaiminystės ir bendruomenės, bei visiems, ieškantiems tarpinio varianto tarp buto ir individualaus gyvenamojo namo.

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonės NP5 architektai ir projektuotojai projektuojamame dvibučiame gyvenamajame name pagal užsakovo pageidavimą nustato patalpų funkcinę priklausomybę bei patalpų išdėstymą. Įprastai dviejų butų gyvenamasis namas pasižymi nesudėtingais konstrukciniais sprendimais, pastatytas iš ilgaamžių ekologiškų medžiagų. Dvibučių namų projektuose gerai išvystyta tokia bendra infrastruktūra kaip bendros erdvės, laisvalaikio, sporto zonos, keliai ir gatvės. Tinkamai sublokuoti dvibučiai pastatai optimaliai izoliuoja šilumą, drėgmę, taip pat išsiskiria savo puikia garso izoliacija – nesigirdi jokių pašalinių garsų iš skirtingų butų. Neretais atvejais dvibutis sujungiamas per garažus, todėl gyventojui užtikrinamas privatumas ir visapusiškas komfortas.

NP5 profesionalų projektuojami ir statomi pastatai atitinka A++ energinio naudingumo klasės reikalavimus. Jie išsiskiria savo gera šilumos, garso izoliacija, reikalauja mažesnių eksploatacijos išlaidų, o pastato šildymo kaštai sumažėja daugiau nei tris kartus. Dvibučių namų projektai nesudėtingai integruojami įvairiose miesto teritorijose, darniai įsilieja į landšaftą.

Mūsų įmonė klientams siūlo visą dvibučių namų projektų statybos paketą – nuo pirminių konsultacijų, geodezinių matavimų, projekto vizijos, koncepcijos, projekto sąmatos sudarymo iki projektavimo ir statybos darbų, vidaus ir išorės apdailos darbų. Teikiame garantinę ir pogarantinę pastato priežiūrą. Bendrovė specializuojasi kaip statybų vystytojas, rangovas ir pavienių statybos darbų vykdytojas. Kuriame ir realizuojame tiek B2B, tiek B2C architektūrinius ir statybų projektus bei atidžiai prižiūrime įgyvendinimo procesą. Šioje srityje esame sukaupę ypač daug patirties, remiamės novatoriškomis projektavimo (BIM) ir statybos technologijomis, nuolatos atnaujiname ir papildome sukauptų industrijos subtilybių žinių bazę ir sekame naujausias statybų rinkos tendencijas.

Tarptautinė įmonė NP5 siūlo kokybiškų kotedžų statybą Šiauliuose, Vilniuje, Kaune ir kitose Lietuvos teritorijose. Kiekvienam klientui siekiame suteikti efektyvų bendradarbiavimą, naujovišką požiūrį į statybas ir skirti ypatingą dėmesį jo individualaus projekto kokybei. NP5 kainodara paremta skaidrumu, abipusiu pasitikėjimu, o projektai įgyvendinami remiantis tarnaujančios architektūros principais.

 

Kartotiniai
projektai

THE CONCRETE BOX

 • Gyvenamas plotas
  131,66 m2
 • Aukštų skaičius
  2
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE CUPCAKE PACK

 • Gyvenamas plotas
  100,48 m2
 • Aukštų skaičius
  2
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE SUGAR CUBE

 • Gyvenamas plotas
  90,79 m2
 • Aukštų skaičius
  2
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE LAYERED CUPCAKE

 • Gyvenamas plotas
  96,09 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE DREAM BOX

 • Gyvenamas plotas
  118,34 m2
 • Aukštų skaičius
  2
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE CUPCAKE CASE

 • Gyvenamas plotas
  90,77 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

Rašykite mums