Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Surenkami
namai

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 sukūrė standartizuotus statybos sprendimus – kartotinius projektus – iš anksto suprojektuotus A+ energinės klasės surenkamus namus. Šie namai išskirtiniai, nes yra ypač greitai pagaminami ir surenkam

NP5 rinkoje išsiskiria technologiškai pažangaus metalo karkaso, kitaip, lengvųjų plonasienių plieno perdangų konstrukcijų gamyba. Lengvo plieno karkasas, kurį gamina mūsų įmonė, padengtas papildoma antikorozine apsauga. Jis gaminamas iš aukščiausios kokybės 350-550 MPa tankio konstrukcinio plieno. Siekiame, kad metalinės perdangos konstrukcijos būtų modernios, ypač tikslios ir kokybiškos, todėl nuolatos investuojame į technologinį procesą, metalo karkaso gamybą, tobuliname laikančiąsias karkaso savybes.

Visi mūsų projektai atspindi naujausias statybų sektoriaus tendencijas, statomi kartotiniai ir individualūs surenkami namai ir kiti pastatai atitinka A+, A++ energinio naudingumo klasės reikalavimus. Statiniai išsiskiria savo gera šilumos, garso izoliacija, reikalauja mažesnių eksploatacijos išlaidų, šildymo kaštai sumažėja daugiau nei tris kartus.

Surenkami namai. Kaina

NP5 kainodara paremta skaidrumu ir abipusiu pasitikėjimu. Siekiame užtikrinti aukščiausią įmonės paslaugų kokybę ir klientų pasitenkinimo lygį – todėl mūsų klientai moka tik matydami galutinį produktą, architektų jau suprojektuotą, statybos specialistų pastatytą pramoninės, ūkinės, komercinės ar gyvenamosios paskirties pastatą. Savo produktų asortimente siūlome universaliai pritaikomus surenkamų namų kartotinius projektus, kurie jau turi įvertintus preliminarius įkainius. Tačiau kiekviename projekte surenkami namai kainos nustatomos individualiai, nes gali kisti dėl užsakovo poreikių.

Statybos projektų darbų įkainiai priklauso nuo projekto darbų apimties, trukmės, naudojamų technologijų, medžiagų ir daugelio kitų veiksnių. Todėl surenkamas namas savo kaina yra ypač konkurencingas. Statybos darbų paklausa rinkoje, konkurencingumas, darbo ypatybės, inovacijų pritaikymas taip pat glaudžiai susiję su galutine projekto sąmata. Surenkami namai iš Lenkijos, surenkami namai iš Estijos, surenkami namai iš Lietuvos – visi mūsų projektai susilaukia daug teigiamų atsiliepimų ir įvertinimų.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo surenkamo namo statybos projekto darbų kaina, kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus projekto apimtį, nustatys jo kainą ir pasiūlys efektyvius sprendimus tam, kad būtų patenkinti net ir aukščiausių poreikių turintys užsakovai.

 

Rašykite mums