Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Gamybos

paslaugos

NP5 nuo pat veiklos pradžios išsikėlė tikslą ne vytis kitas bendroves, bet būti žingsniu priekyje. Vienas pagrindinių technologinių pranašumų yra grupės padalinio NP5 Technology atliekama metalo karkaso (kitaip vadinamo LPPK – lengvųjų plonasienių plieno konstrukcijų) gamyba. Kokybiškus rezultatus užtikrinta įsigyta moderni, lengvo plieno karkaso technologijomis paremta įranga. Pagrindiniai NP5 LPPK privalumai – ypatingas tikslumas, precizinė kokybė ir bene sparčiausias rinkoje darbų tempas. 

Įmonės gaminamų karkaso elementų paklaida neviršija 1mm, o gamyboje naudojamas metalas padengtas papildoma antikorozine apsauga. Klientų lūkesčiams patenkinti NP5 renkasi tik pasaulinį vardą turinčių gamintojų aukščiausios kokybės 350-550 MPa tankio konstrukcinį plieną. O pats metalo karkaso gamybos technologinis procesas suteikia galimybę patobulinti laikančiąsias karkaso savybes bei stipriai supaprastinti jo montavimą bei surinkimą.

NP5 gaminami vertikalūs stovai turi profilio galo užlenkimą. Šis užlenkimas garantuoja stabilų statmeną sujungimą su viršutine plokštės juosta ir apatine plokštės juosta. Dar vienas užlenkimų technologinis privalumas, lyginant su tradiciniais statybos būdais, kuomet naudojamos profiliuojančios konstrukcijos, – susiformuojantis konstrukcinių elementų įlinkimas. Gaminamų profilių skerspjūvių asimetriškumas sudaro sąlygas sukurti sustiprintas sijas, sudedant vieną profilį į kitą ir taip suformuojant konstrukciškai tvirtą „dėžutę“.

NP5 atlieka tokias profilių optimizavimo operacijas, kaip pagilinimas, naudojamas karkaso profilius sujungiant savigręžiais; apspaudimas, užtikrinantis tobulą plokštumą; atlenkimo kirpimas, leidžiantis sujungti pasirinktu būdu sujungti profilius; sienelės įkirpimas, leidžiantis atlikti kiauryminį profilių sujungimą; kiekvieno karkaso elemento žymėjimas nenuplaunamais dažais, gerokai palengvinantis karkaso konstrukcijų surinkimą; profilio galų kirpimas, leidžiantis įdėti vieną profilį į kitą; varžto angų ir montavimo skylių įvedimas, leidžiantis varžtais, veržlėmis ir poveržlėmis sujungti plokštes/santvaras per staklių įrankio išgręžtą skylę bei jungti, centruoti ir kalibruoti plokštes tarpusavyje.

Žmogiškojo faktoriaus ir nenumatytų klaidų išvengti leidžia konstrukcijos gamybos technologijos tikslumas. Moderniausia įranga užtikrina, kad surenkant statinį pagal montavimo instrukcijas, jo konstrukcijos išliks lygiai tokios, kaip ir buvo suplanuota projekte - nepersisuks ir nepersikreips.

Kad cinkuoto paviršiaus vietas apsaugotų nuo pažeidimų, visos aukščiau apibūdintos operacijos atliekamos pasitelkiant perforavimą. Šiam procesui naudojamas pasaulyje pripažintų gamintojų plienas, dengtas apsauginiu cinko sluoksniu, kurio tankis siekia Z275 gramų kvadratiniam metrui. Perforavimas, skirtingai nei šlifavimas ar kiti metodai, eliminuoja galimybę pasireikšti korozijai.

Sienų ir stogų apšiltinimas

Kad namuose būtų jauku, kad jie taptų prieglobsčiu nuo žvarbaus oro ir miesto triukšmo, kad viduje jaustumės visiškai saugūs, privalu pasirūpinti tinkama pastato šilumine, garso bei priešgaisrine izoliacija. NP5 sienų ir stogo konstrukcijoms naudoja inovatyviausias ir efektyviausias visame pasaulyje pripažintų gamintojų daugiasluoksnes plokštes. Šios plokštės pasižymi geriausiais šiluminės izoliacijos parametrais, lyginant su kitais tokio tipo gaminiais. Oro nepraleidžianti išorės apdailos plokščių sistema gali sutaupyti net iki 20 % išlaidų, skiriamų pastatui šildyti. Tokius rezultatus užtikrina unikali naudojama formulė ir hibridinė technologija, putas tolygiai paskirstant izoliacinės plokštės viduje. Taip susidaro mikro-celės, leidžiančios plokščių užpildui tapti daug tvirtesniam ir vientisesniam už iš mineralinės vatos gaminamus pagrindus.

Garso izoliacijos reikalavimai gali būti patenkinami pasirinkus minimalias vieno sluoksnio gipso kartono plokščių arba efektyvesnes dviejų sluoksnių gipso kartono plokščių pertvaras. Abiem atvejais vidinė ertmė tarp plokščių yra užpildoma ekologiškais akmens vatos gaminiais.

Estetinius sienų reikalavimus lanksčiai patenkina ant daugiasluoksnės plokštės tvirtinami gamybiniai laikikliai. Jie leidžia architektams ir galutiniams klientams nevaržyti fantazijos numatant įvairiausią lakštinę ar kitą fasadų apdailą. Lengvi laikikliai gali būti pritvirtinami rankiniu būdu arba sumontuojami naudojant mechaninius įrankius. Šie laikikliai taip pat nesunkiai pritvirtinami prie modernių lengvojo plieno karkaso konstrukcijų.

Negana to, NP5 naudojamos daugiasluoksnės plokštės yra nekenksmingos žmogui ir aplinkai, tausojančios gamtinius resursus, ilgaamžės ir mažinančios statybų sukeliamą taršą.

Sienų šiltinimas

Stogo šiltinimas

Perdangos izoliacija

Technologijos
lengvesniam gyvenimui

Statybos produktai

Sienos, nešančios sienos, vidinės pertvaros, laiptai

Ieškantiems praktiško vidaus patalpų įrengimo būdo, sienų plokštės yra laiką ir kaštus taupantis bei racionalios statybos lūkesčius pateisinantis sprendimas.

Tvirtos ir lengvos sienų plokštės, pagamintos pritaikant NP5 technologiją, išsiskiria nepriekaištinga geometrija bei lygiu paviršiumi. Jos gali būti panaudojamos vidaus pertvaroms, vidaus skyriams ir moduliams, grindiniams, frontonams ir atitveriančioms plokštėms.

Santvaros

Dengiant stogą negali likti vietos klaidoms. Kad stogas būtų tvirtas, atsparus sniegui ir kitoms apkrovoms, reikia idealaus konkstrukcijos tikslumo. NP5 gaminamos bei surenkamos stogų santvaros gerokai palengvina stogo dengimo arba atnaujinimo procesus bei užtikrina jo tiesią ir geometriškai teisingą formą. NP5 padalinys stogo karkasus konstruoja atsižvelgiant į esamas statybos reglamentų nuostatas bei statinio statybos lokacijai būdingas ribines apkrovas.

Stogų santvaros pritaikomos visiems atramų ir sienų tipams. Lengvųjų plieno konstrukcijų santvaros pasitarnaus atliekant bendrą stogo renovaciją, statant papildomus aukštus ant esamų konstrukcijų, įrenginėjant stogą ant jau pastatytų atramų ar sienų, rekonstruojant gamyklų ar kitų statinių stogus.

Plačiau

Perdangos

NP5 perdangos santvaros gali būti panaudojamos ne tik luboms ar grindims, bet ir statant perdangas tarp balkonų, terasų, plokščių stogų ar pastato aukštų. Dar viena šių ertmes užpildančių pertvarų savybė – gerokai sustiprinta garso izoliacija.

Plačiau

Hibridinė statyba

NP5 perdangos santvaros gali būti panaudojamos ne tik luboms ar grindims, bet ir statant perdangas tarp balkonų, terasų, plokščių stogų ar pastato aukštų. Dar viena šių ertmes užpildančių pertvarų savybė – gerokai sustiprinta garso izoliacija.

Plačiau

Profilis C U O galimybės ir analogas z sienoms, O profilis

NP5 perdangos santvaros gali būti panaudojamos ne tik luboms ar grindims, bet ir statant perdangas tarp balkonų, terasų, plokščių stogų ar pastato aukštų. Dar viena šių ertmes užpildančių pertvarų savybė – gerokai sustiprinta garso izoliacija.

Plačiau

Sienų užpildas "INfill WALLS"

Tai pats ekonomiškiausias pertvarinių sienų gamybos metodas iš surenkamų lengvo plieno karkaso modulių. Šis sienos užpildo skydas įsitvirtina išorinėje pastato dalyje tarp tarpauštinių perdangų. 

Pastatai

Gyvenamosios paskirties pastatai

Gyvenamosios paskirties (vieno buto) pastatai, gyvenamosios paskirties (dviejų butų) pastatai, gyvenamosios paskirties (trijų ir daugiau butų (daugiabučiai) pastatai, gyvenamosios paskirties (įvairių socialinių grupių asmenims) pastatai

Pagalbinio ūkio paskirties pastatai

Pagalbinio ūkio paskirties pastatai, kitos (ūkio) paskirties pastatai, kitos (šiltnamių) paskirties pastatai, kitos (sodų) paskirties pastatai, kitos paskirties pastatai.

Viešbučių paskirties pastatai

Viešbučių paskirties pastatai, mokslo paskirties pastatai, gydymo paskirties pastatai.

Transporto paskirties pastatai

Transporto paskirties pastatai, garažų paskirties pastatai.

Sandėliavimo paskirties pastatai

Sandėliavimo paskirties pastatai, gamybos, pramonės paskirties pastatai.

Gamybos, pramonės paskirties pastatai

Gamybos, pramonės paskirties pastatai, prekybos paskirties pastatai.

Paslaugų paskirties pastatai

Paslaugų paskirties pastatai, maitinimo paskirties pastatai, religinės paskirties pastatai.

Administracinės paskirties pastatai

Administracinės paskirties pastatai, specialiosios paskirties pastatai.

Poilsio paskirties pastatai

Poilsio paskirties pastatai, sporto paskirties pastatai, moduliniai pastatai, kitos paskirties inžineriniai statiniai.

Privalumai

NP5 lengvųjų plieno konstrukcijų technologija yra tikras išsigelbėjimas nuo standartinių – į nesibaigiantį ir iššūkių kupiną procesą orientuotų - statybų proceso pavargusiems klientams. Tai pasaulyje ypač populiarėjanti statybos technologija, kuri leidžia išgauti maksimalią galutinio statybų produkto kokybę, sutaupant laiko ir pinigų. 

Lengvas plieno karkasas – ekonomiška, tačiau tvari karkasinių konstrukcijų statybos technologija. Ją taikyti galima bet kuriuo metų laiku, be suvirinimo: lengvai, greitai ir paprastai ant negilaus juostinio pamato įrengiami lengvo plieno karkaso elementai yra suveržiami savigręžiais arba kniedėmis. Metalo savybės užtikrina suslūgimo ir deformacijos nebuvimą net prabėgus ilgesniam laikotarpiui po konstrukcijų įrengimo. Taip pat metalas pasižymi itin aukštu atsparumu ugniai. Ištobulintos techninės savybės suteikia daugiau laisvės įgyvendinti ir originalius bei šiuolaikiškus būsto interjero sprendimus.

Pasižymėdamos funkciniu praktiškumu ir patrauklia kaina, lengvosios plieno konstrukcijos taip nekenkia aplinkai, neturi kvapo, neišskiria teršiančių medžiagų, o statybų proceso metu aikštelėje nepalieka jokių statybos atliekų, broko ar kitų nereikalingų elementų.

 

Projektavimas

Metalo karkaso projektavimas – vienas fundamentaliausių NP5 darbų etapų. Kad galutinis statybų produktas maksimaliai atlieptų klientų lūkesčius, projektavimą atlieka daugiametę patirtį turintys ir savo darbą mylintis kompanijos specialistai, pasitelkdami moderniausią inžinerinę programinę įrangą. Projektavimo procese siekiame išgauti rezultatą taupydami savo klientų išteklius: NP5 projektuotojai pasirūpina, kad karkaso metalo sąnaudos būtų optimizuotos, sumažinant galutinę konstrukcijos kainą klientams.
 
Mūsų kompanijos konstruktorių ir projektuotojų komanda skaičiavimus atlieka pagal Europos standarto Eurocode reglamentuotus reikalavimus ir užsakovo projekte įrašytus normatyvus, o karkaso projektas tolesnei gamybai perleidžiamas tik galutinai suderinus projektines ir konstrukcines projekto dalis.

Projektavimo procese neapsiribojame formalistiniu požiūriu: projektuotojai ne tik išpildo klientų reikalavimus, bet ir papildomai konsultuoja bei pateikia ekspertinį požiūrį visais klausimais dėl pastato sienų, santvarų, perdangų, antstatų, vidaus pertvarų, balkonų, mansardų, pastogių, laiptinių ir kt. objektų, kuriems naudojamas lengvojo plieno karkasas.