Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

NT
VYSTYMAS

Tokių namų kvartalas išsiskiria vientisa koncepcija ir vieninga architektūra. Patogus namų išplanavimas ir išvystyta infrastruktūra patenkins kiekvieno būsto pirkėjo poreikius. Kvartalas bus suprojektuotas taip, kad naujakuriams užtikrintų jų namų privatumą, tačiau netrūktų nieko, ko reikia patogiam ir saugiam gyvenimui. Tai suteikia būsto pirkėjams viliojančią galimybę greitai įkurti savo namuose ir mėgautis komfortu bei ramybe ne tik šiandien, bet ir ateityje.

Metalo karkaso projektavimas – vienas fundamentaliausių NP5 darbų etapų. Kad galutinis statybų produktas maksimaliai atlieptų klientų lūkesčius, projektavimą atlieka daugiametę patirtį turintys ir savo darbą mylintis NP5 įmonės specialistai, pasitelkdami moderniausią inžinerinę programinę įrangą. Projektavimo procese siekiame išgauti rezultatą taupydami savo klientų išteklius. Neapsiribojama formaliu požiūriu: mes ne tik išpildome klientų reikalavimus, bet ir papildomai konsultuojame bei pateikiame ekspertinį požiūrį visais klausimais dėl pastato sienų, santvarų, perdangų, antstatų, vidaus pertvarų, balkonų, mansardų, pastogių, laiptinių ir kt. objektų, kuriems naudojamas lengvo plonasienio plieno karkasas.

NP5 lengvųjų plieno konstrukcijų technologija yra tikras išsigelbėjimas nuo standartinių, į nesibaigiantį ir iššūkių kupiną procesą orientuotų statybų proceso pavargusiems klientams. Tai pasaulyje ypač populiarėjanti statybos technologija, kuri leidžia išgauti maksimalią galutinio statybų produkto kokybę, sutaupant laiko ir pinigų.

Lengvas plonasienio plieno karkasas – ekonomiška, tačiau tvari karkasinių konstrukcijų statybos technologija. Ją taikyti galima bet kuriuo metų laiku: lengvai, greitai ir paprastai ant plokštuminio pamato įrengiami lengvo plonasienio plieno karkaso elementai yra suveržiami savigręžiais arba kniedėmis. Metalo savybės užtikrina suslūgimo ir deformacijos konstrukcijose nebuvimą. Ištobulintos techninės savybės suteikia daugiau laisvės įgyvendinti ir originalius bei šiuolaikiškus eksterjero ir interjero sprendimus.

Pasižymėdamos funkciniu praktiškumu ir statybos greičiu, lengvosios plieno konstrukcijos nekenkia aplinkai, neturi kvapo, neišskiria teršiančių medžiagų, yra 95% perdirbama medžiaga, o statybų procesas aikštelėje nepalieka jokių statybos atliekų, broko ar kitų nereikalingų elementų. Lengvo plonasienio plieno konstrukcijos yra pagaminamos gamykloje ir surinktomis sienomis pristatomos į statybos aikštelę. Pastatyti namai atitinka A++ energinio naudingumo reikalavimus.

 

The Wild Wave
II (with garage)

GYVENAMAS PLOTAS 85,4 m2
BENDRAS PLOTAS 157,95 m2
 

Plačiau

The Wild Wave
II (with carport)

GYVENAMAS PLOTAS 69,34 m2
BENDRAS PLOTAS 115,8 m2
 

Plačiau

The Jewelry Box
II with carport

GYVENAMAS PLOTAS 83,88 m2
BENDRAS PLOTAS 114,47 m2
 

Plačiau

The Jewelry Box
II with Garage

GYVENAMAS PLOTAS 83,73 m2
BENDRAS PLOTAS 157,22 m2
 

Plačiau

The Mountain Slope
II with carport

GYVENAMAS PLOTAS 82,29 m2
BENDRAS PLOTAS 112,88 m2
 

Plačiau

The Mountain Slope
II with garage

GYVENAMAS PLOTAS 81,79 m2
BENDRAS PLOTAS 154,34 m2
 

Plačiau

The Sweet Cupcake
II with carport

GYVENAMAS PLOTAS 82,83 m2
BENDRAS PLOTAS 113,41 m2
 

Plačiau

The Sweet Cupcake
II with garage

GYVENAMAS PLOTAS 82,84 m2
BENDRAS PLOTAS 155,37 m2
 

Plačiau

The Morning Glory
II with carport

GYVENAMAS PLOTAS 72,54 m2
BENDRAS PLOTAS 117,5 m2
 

Plačiau

The Morning Glory
II with garage

GYVENAMAS PLOTAS 86,93 m2
BENDRAS PLOTAS 159,48 m2
 

Plačiau

The Sunbeam Spectacle
On the slope

GYVENAMAS PLOTAS 72,88 m2
BENDRAS PLOTAS 136,15 m2
 

Plačiau

The Sunbeam Spectacle

GYVENAMAS PLOTAS 59,87 m2
BENDRAS PLOTAS 79,61 m2
 

Plačiau

The Sunbeam Spectacle
On the slope with carport

GYVENAMAS PLOTAS 72,88 m2
BENDRAS PLOTAS 178,23 m2
 

Plačiau