Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Namai „ant lėkštutės“

Rinkitės ir įsikurkite!

Plačiau

Karkasinių
namų projektai

Karkasinių namų projektai – pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonės NP5 teikiama pažangi paslauga. Rinkai vieni pirmųjų pristatėme ekonomiškus ir itin tvarius kartotinius lengvo plieno karkaso statinius. Mūsų projektuose pritaikomos lengvos plieninės konstrukcijos, kurios padengtos papildoma antikorozine apsauga, todėl yra ilgaamžės, atsparios cheminiam ir mechaniniam dėvėjimuisi.

Karkasinių namų projektavimas išsiskiria tuo, kad tvarią karkasinių konstrukcijų statybos technologiją galima taikyti bet kuriuo metų laiku ir ypač paprastai – lengvo plieno karkaso elementai yra suveržiami savigręžiais arba kniedėmis. NP5 įmonės vykdomuose statybų projektuose pritaikomų lengvų plieninių konstrukcijų dėka naujų novatoriškų plieninių pastatų masė yra keliskart mažesnė nei statinių iš tradicinių medžiagų.

Karkasiniai projektai pritaikomi individualių gyvenamųjų namų, dvibučių, pramoninių, ūkinių ir kitų pastatų statyboje. Stogo, sienų, grindų ir kitos namo apdailos statybinės medžiagos parenkamos kiekvienam užsakovui individualiai rengiant techninį projektą. Mūsų profesionalūs architektai ir projektuotojai atsižvelgia į visus užsakovų poreikius, galimi įvairūs pakeitimai gyvenamojo namo ar kitos paskirties pastato plane bei fasaduose. Karkasinių namų projektai užsakovų mėgstami, nes, pavyzdžiui, gyvenamojo namo statyba yra nesudėtinga ir ekonomiška, dėl parinktų paprastų konstrukcijų ir sprendinių.

Karkasinių namų projektai. Sąmata

Rinkai vieni pirmųjų pristatę kartotinius lengvo plieno karkaso statinius, turime galimybę pasiūlyti konkurencingas kainas. Karkasinių namų projektai pateikiami su preliminaria sąmata. Tikslūs įkainiai priklauso nuo individualaus statinio ploto, projekto apimties, pasirinktų medžiagų, gamybos technologijų ir kitų specialių pageidavimų. Kiekvieną sykį siekiame, kad karkasinių namų projektas optimaliu savo kainos ir kokybės santykiu patenkintų net aukščiausių lūkesčių turinčius klientus.

Kiekvienas projektas pritaikomas individualiai pagal užsakovo poreikius – klientams galime pasiūlyti standartizuotus sprendimus, į kuriuos įeina –  karkasinių namu projektai iki 80 kv. m, karkasinių namų projektai iki 120 kv. m, karkasinių namų projektai iki 200 kv. m. Skiriame ypatingą dėmesį tam, kad projektas būtų kokybiškas ir savalaikis, teikiame garantinės ir pogarantinės priežiūros paslaugas.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų pageidaujamo karkasinio namų projekto parengimo, statybų ar kitų darbų kaina, kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus statybos projekto apimtį, poreikius ir pasiūlys geriausią galimą sprendimą.

 

Kartotiniai
projektai

THE RUSTY BOX

 • Gyvenamas plotas
  89,36 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE LAYERED CUPCAKE

 • Gyvenamas plotas
  96,09 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE WARM BOX

 • Gyvenamas plotas
  85,36 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE CUPCAKE PACK

 • Gyvenamas plotas
  100,48 m2
 • Aukštų skaičius
  2
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE MUFFIN BOX

 • Gyvenamas plotas
  167,01 m2
 • Aukštų skaičius
  2
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE STYLISH BOX

 • Gyvenamas plotas
  87,65 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

Rašykite mums