Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Lengvo plonasienio

Plieno konstrukcijos

Mokslo inovacijų diegimas statybų sektoriuje lėmė ypač spartų lengvo plonasienio plieno konstrukcijų technologijų (LPPK) populiarėjimą

Profesionaliai pritaikyta, ši technologija yra ne tik tvari, bet ir kur kas efektyvesnė bei pigesnė, lyginant su klasikinėmis senesnio pobūdžio konstrukcijomis. Išskirtinė tokių konstrukcijų savybė – lengvumas – leidžia atpiginti statinio pamatus. Be to, tai aplinkai nekenksminga medžiaga, neturinti jokio kvapo ar poveikį sveikatai galinčių sukelti medžiagų.

NP5 užtikrina ypač konkurencingą šios technologijos kainą bei gerokai lankstesnius darbų atlikimo terminus. Taip yra dėl to, kad lengvų plieno konstrukcijų sudėtinės dalys paruošiamos dar gamykloje, o statybų aikštelėje belieka atlikti jų surinkimą. Šiuo būdu klientai išvengia bereikalingo broko, statybos atliekų bei kitų iššūkių, įprastų tradicinėse statybose.

Inovacijos
kartu su Jumis

Protingas
namas

Šeimininko norams paklūstantis namas jau kuris laikas įmanomas ne tik filmų scenarijuose. Per pastaruosius metus išmaniosios technologijos diktuoja dramatiškus pokyčius statybų sektoriuje bei smarkiai prisideda prie mūsų kasdienio komforto. Sujungus inovacijas į vieną visumą, gimsta namų automatizavimo sistema, vadinama išmaniuoju namu. Ji apima pastato apsaugos, klimato, apšvietimo, multimedijos ir kt. sisteminius modulius, kurių automatizuota kontrolė pereina į pastato šeimininko rankas. Rinkdamiesi protingo namo technologijas, žmonės renkasi gyventi ne tik saugiai ir patogiai, bet ir ekonomiškai: NP5 protingo namo sprendimai, palengvindami buitį, taupo išteklius bei padeda išsaugoti pastato funkcionalumą ilgus metus.

Programinė
įranga

Sparti IT sprendimų plėtra ir pasaulyje įsivyraujanti energetinių išteklių tausojimo kultūra paskatino NP5 pritaikyti modernias technologijas statybų procesuose. Tai ne tik leidžia dirbti žymiai efektyviau, eliminuoja žmogiškojo faktoriaus klaidas, taupo laiką, bet ir panaikina tokius procesinius žingsnius, kurie generuoja tik papildomas išlaidas, o ne pridėtinę vertę.

NP5 naudojama naujausia statinio skaitmeninio modeliavimo (BIM) programinė įranga iš pagrindų pakeitė projektavimo procesus, įgalinusi erdvinį 3D projektavimą. Ši įranga leidžia tiksliai atvaizduoti būsimus objektus erdvėje bei pateikti precizišką projekto dokumentaciją. Naudojantis BIM programine įranga nuotoliniu būdu užtikrinamas visos statybos projekto valdymui reikalingos informacijos pasiekiamumas, tad net ir nutolęs vartotojas sistemos pagalba bet kada gali prisijungti internetu ir greitai pasiekti reikiamus duomenis.

 

 

 

Kėdė - RECASS

Išmanioji relaksacinė sistema – „Kėdė“ su Dirbtiniu Intelektu, skirta vaikams turintiems Autizmo spektro sutrikimą.

 

Katalogas      Peržiūrėti