Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Lengvo plonasienio

Plieno konstrukcijos

Mokslo inovacijų diegimas statybų sektoriuje lėmė ypač spartų lengvo plonasienio plieno konstrukcijų technologijų (LPPK) populiarėjimą

Profesionaliai pritaikyta, ši technologija yra ne tik tvari, bet ir kur kas efektyvesnė bei pigesnė, lyginant su klasikinėmis senesnio pobūdžio konstrukcijomis. Išskirtinė tokių konstrukcijų savybė – lengvumas – leidžia atpiginti statinio pamatus. Be to, tai aplinkai nekenksminga medžiaga, neturinti jokio kvapo ar poveikį sveikatai galinčių sukelti medžiagų.

NP5 užtikrina ypač konkurencingą šios technologijos kainą bei gerokai lankstesnius darbų atlikimo terminus. Taip yra dėl to, kad lengvų plieno konstrukcijų sudėtinės dalys paruošiamos dar gamykloje, o statybų aikštelėje belieka atlikti jų surinkimą. Šiuo būdu klientai išvengia bereikalingo broko, statybos atliekų bei kitų iššūkių, įprastų tradicinėse statybose.

Inovacijos
kartu su Jumis

ES

Projektai

Partnerių tarptautinėms MTEPI iniciatyvoms modernių sveikatos technologijų kūrimo srityje paieška EĮT renginiuose

UAB NP5 įgyvendina projektą „Partnerių tarptautinėms MTEPI iniciatyvoms modernių sveikatos technologijų kūrimo srityje paieška EĮT renginiuose“, Nr. 01.2.1-LVPA-T-844-01-0158, finansuojamą Europos regioninės plėtros fondo lėšomis pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 1 prioriteto „Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas“ priemonę Nr. 01.2.1-LVPA-T-844 „InoConnect“.

 

Projekto tikslas

Plėtoti tarptautinę partnerystę ir tinklaveiką per EĮT, ieškant galimybių dalyvauti tarptautinėse ES MTEPI iniciatyvose.

 

Projekto aprašymas

Įmonė dalį savo resursų nusprendė skirti naujiems sveikatos modeliams ir metodams kurti bei tobulinti. Kaip tik šiuo metu kartu su mokslininkais iš įvairių Lietuvos aukštųjų mokyklų įmonė jau kuria specializuotos masažinės-relaksacinės išmaniosios kėdės prototipą. Todėl įmonė šioms numatytoms MTEPI veiklos sritims tikisi surasti potencialių partnerių, su kuriais panaudodama bendras žinias, sukurtų naujas technologijas ir jų pritaikomumą savo kuriamuose produktuose. Siekiant nuolat tobulėti ir rinkai pasiūlyti naujų procesų bei sprendimų, įmonė šiame projekte plėtos tarptautinį bendradarbiavimą MTEPI srityje bei stengsis išnaudoti ES MTEPI iniciatyvų (programų) teikiamas galimybes.

 

 

Projekto metu planuojama sudalyvauti 5 renginiuose.

Projekto vykdytojas: UAB NP5
Projekto vykdymo pradžia: 2021 m. birželio 28 d.
Projekto vykdymo pabaiga: 2022 m. gruodžio 27 d.
Projekto kodas: 01.2.1-LVPA-T-844-01-0158
Bendra projekto vertė: 20 025,90 Eur

 

 

Kėdė - RECASS

Išmanioji relaksacinė sistema – „Kėdė“ su Dirbtiniu Intelektu, skirta vaikams turintiems Autizmo spektro sutrikimą.

 

Katalogas      Peržiūrėti