Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Lengvo plonasienio

Plieno konstrukcijos

Mokslo inovacijų diegimas statybų sektoriuje lėmė ypač spartų lengvo plonasienio plieno konstrukcijų technologijų (LPPK) populiarėjimą

Profesionaliai pritaikyta, ši technologija yra ne tik tvari, bet ir kur kas efektyvesnė bei pigesnė, lyginant su klasikinėmis senesnio pobūdžio konstrukcijomis. Išskirtinė tokių konstrukcijų savybė – lengvumas – leidžia atpiginti statinio pamatus. Be to, tai aplinkai nekenksminga medžiaga, neturinti jokio kvapo ar poveikį sveikatai galinčių sukelti medžiagų.

NP5 užtikrina ypač konkurencingą šios technologijos kainą bei gerokai lankstesnius darbų atlikimo terminus. Taip yra dėl to, kad lengvų plieno konstrukcijų sudėtinės dalys paruošiamos dar gamykloje, o statybų aikštelėje belieka atlikti jų surinkimą. Šiuo būdu klientai išvengia bereikalingo broko, statybos atliekų bei kitų iššūkių, įprastų tradicinėse statybose.

Inovacijos
kartu su Jumis

Kėdė - RECASS

Išmanioji relaksacinė sistema – „Kėdė“ su Dirbtiniu Intelektu, skirta vaikams turintiems Autizmo spektro sutrikimą.

 

Katalogas      Peržiūrėti