Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Protingas
namas

Šeimininko norams paklūstantis namas jau kuris laikas įmanomas ne tik filmų scenarijuose. Per pastaruosius metus išmaniosios technologijos diktuoja dramatiškus pokyčius statybų sektoriuje bei smarkiai prisideda prie mūsų kasdienio komforto. Sujungus inovacijas į vieną visumą, gimsta namų automatizavimo sistema, vadinama išmaniuoju namu. Ji apima pastato apsaugos, klimato, apšvietimo, multimedijos ir kt. sisteminius modulius, kurių automatizuota kontrolė pereina į pastato šeimininko rankas. Rinkdamiesi protingo namo technologijas, žmonės renkasi gyventi ne tik saugiai ir patogiai, bet ir ekonomiškai: NP5 protingo namo sprendimai, palengvindami buitį, taupo išteklius bei padeda išsaugoti pastato funkcionalumą ilgus metus.

Lengvo

Plieno konstrukcijos

Mokslo inovacijų diegimas statybų sektoriuje lėmė ypač spartų lengvųjų plieno konstrukcijų technologijos (LPKT) populiarėjimą.

Profesionaliai pritaikyta, ši technologija yra ne tik tvari, bet ir kur kas efektyvesnė bei pigesnė, lyginant su klasikinėmis senesnio pobūdžio konstrukcijomis. Išskirtinė tokių konstrukcijų savybė – lengvumas – leidžia atpiginti statinio pamatus. Be to, tai aplinkai nekenksminga medžiaga, neturinti jokio kvapo ar poveikį sveikatai galinčių sukelti medžiagų.

 

NP5 užtikrina ypač konkurencingą šios technologijos kainą bei gerokai lankstesnius darbų atlikimo terminus. Taip yra dėl to, kad lengvų plieno konstrukcijų sudėtinės dalys paruošiamos dar gamykloje, o statybų aikštelėje belieka atlikti jų surinkimą. Šiuo būdu klientai išvengia bereikalingo broko, statybos atliekų bei kitų iššūkių, įprastų tradicinėse statybose.  

Programinė
įranga

Sparti IT sprendimų plėtra ir pasaulyje įsivyraujanti energetinių išteklių tausojimo kultūra paskatino NP5 pritaikyti modernias technologijas statybų procesuose. Tai ne tik leidžia dirbti žymiai efektyviau, eliminuoja žmogiškojo faktoriaus klaidas, taupo laiką, bet ir panaikina tokius procesinius žingsnius, kurie generuoja tik papildomas išlaidas, o ne pridėtinę vertę.

NP5 naudojama naujausia statinio skaitmeninio modeliavimo (BIM) programinė įranga iš pagrindų pakeitė projektavimo procesus, įgalinusi erdvinį 3D projektavimą. Ši įranga leidžia tiksliai atvaizduoti būsimus objektus erdvėje bei pateikti precizišką projekto dokumentaciją. Naudojantis BIM programine įranga nuotoliniu būdu užtikrinamas visos statybos projekto valdymui reikalingos informacijos pasiekiamumas, tad net ir nutolęs vartotojas sistemos pagalba bet kada gali prisijungti internetu ir greitai pasiekti reikiamus duomenis.

 

 

 
 

APP'S

Privalumai

Turbūt kiekvienas bent kartą susidūrėte su situacija, kai išvykę iš namų pajutote, jog pamiršote išjungti viryklę ar uždaryti garažo vartus. Namuose įdiegus išmaniąsias valdymo sistemas, tokių problemų nebelieka – tereikia išmaniojo telefono, mobiliosios programėlės (app’s) ir interneto ryšio, kad kelių paspaudimų pagalba viską sutvarkytumėte nuotoliniu būdu.

Išmanus namų valdymas programėlių pagalba – tai sprendimas žmonėms, mėgstantiems paprastumą, komfortą ir modernias technologijas. Šis sprendimas lengvai pritaikomas tiek naujai statomiems, tiek jau pastatytiems ar renovuojamiems butams, namams bei kitiems pastatams. Programėles, kuriomis galima valdyti šildymą, apšvietimą, apsaugos sistemas, multimediją, televiziją, buitinę techniką, žaliuzes ir garažo vartus, palaiko prietaisai su iOS ir Android operacinėmis sistemomis. Keli paspaudimai pirštu, ir savo namus patogiai valdote bet kur ir bet kada.

 

Inovacijos
Kartu su jumis

Garso

izoliacijos sprendimai

Tiek projektuojant ir statant naujus pastatus, tiek renovuojant esamus, pagrindinis bendrovių ir klientų dėmesys tenka pastatų statiniams sprendimams, šilumos izoliacijai, šildymo sistemoms, neretai be pagrindo užmirštant aktualius garso izoliacijos klausimus. 

Norint, kad ramybės netrikdytų pašaliniai garsai, pasirūpinti gera garso izoliacija reikia dar pastato projektavimo metu. Tik šiuolaikiškos, tinkamai parinktos medžiagos ir sistemos užtikrins, jog patalpoje būtų sukurta komfortiška ir jauki atmosfera, dėl to neaukojant biudžeto ir neatsisakant patraukliausių dizaino sprendimų. NP5 tarnaujančios architektūros koncepcija byloja, kad kiekvienas projektas turi atsižvelgti į visus penkis žmogaus pojūčius. Tai reiškia, kad aukščiausios kokybės garso izoliacija ne mažiau svarbi nei vizualinė projekto dalis ar energetinis efektyvumas. 

 

Šiltinimas

Taupūs namai

NP5 specializacija – šiaurinei klimato zonai pritaikyti gyvenamieji statiniai. Dėl to energetinis efektyvumas yra ypač svarbus skiriamasis mūsų namų projektų bruožas. Visi be išimties namų projektai mūsų e-parduotuvėje atitinka A, A+ arba pasyvaus namo standartus. Išmanant šiltinimo specifiką ir naudojant tik kokybiškas, didelės tvermės medžiagas, klientams galime suteikti garantiją, jog galutinis statybų produktas bus ne tik vizualiai patrauklus, bet ir energetiškai efektyvus.

Fiziniams asmenims vieni pirmųjų rinkoje siūlome rinktis iš anksto suprojektuotus A+ energetinės klasės lengvo plieno karkaso namus, kurie pagaminami ir surenkami be varginančio tradicinio statybų proceso. O NP5 siūlomų langų sistemos taip pat turi mažiausią rinkoje šilumos laidumo koeficientą.

NP5 siūlomi šiltinimo sprendimai eliminuoja galimybes įsigyti „namą vidutinioką“ ir suteikia galutinį produktą, kuris bus ne tik ekonomiškas, bet ir atlieps Jūsų ekologinį sąmoningumą bei aplinką tausojantį gyvenimo būdą.

 

>48

>52

>54