Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Moduliniai
namai

Moduliniai namai – rinkoje itin paklausūs dėl to, kad yra greitai pastatomi, išsiskiria nesudėtingais konstrukciniais sprendimais, paprastu montavimu, integruotomis inžinerinėmis technologijomis. Šių namų moduliai į statybvietę pristatomi jau visiškai paruošti ir įrengti, statybininkams ar privatiems užsakovams juos reikia tik sujungti. Moduliniai namai įprastai išskiriami į medinius arba metalinius karkasinius namus.

Moduliniai namai pasižymi savo specifika ir laisve įvairiems kūrybiniams architekto sumanymams – dažnai kuriami netradicinės architektūros projektai, statomi maži moduliniai namai skirti poilsio ar gyvenamosios erdvės pastato kategorijai. Kiekvienas naujai statomas modulinis namas turi atitikti higienos, priešgaisrinės saugos, aplinkosaugos, Statybos techninio reglamento ir kitų susijusių teisės aktų reikalavimus.

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 modulinius namus projektuoja iš technologiškai pažangaus metalo karkaso – lengvųjų plonasienių plieno perdangų konstrukcijų. Lengvo plieno karkasas, gaminamas iš aukščiausios kokybės 350-550 MPa tankio ir yra padengtas papildoma antikorozine apsauga. Metalinės konstrukcijos statybų industrijoje yra vertinamos dėl tokių metalo savybių kaip jo tvirtumas, atsparumas išoriniams cheminiams ir mechaniniams veiksniams, kietumas, tamprumas.

Mūsų tikslas sukurti nešabloniškus, originalia forma išsiskiriančius modulinius namus, kurie būtų skirti Jūsų tikrajam „Aš“.

Moduliniai namai. Kaina

NP5 parduodami moduliniai namai skirti gyvenamųjų namų statybai ir poilsio paskirties statinių statybai. Visi mūsų statomi moduliniai namai savo kaina ir kokybe yra ypač konkurencingi rinkoje. Svarbiausia, kad šiuolaikiškai pastatytas ir įrengtas modulinis pastatas visomis dalimis – pradedant architektūriniais ir inžineriniais sprendimais, baigiant pasirinktų medžiagų esminėmis savybėmis – tarnautų Jums.

Modulinių namų projektai jau turi preliminarias sąmatas, tačiau galutinės projektų – moduliniai namai kainos priklauso nuo daugybės veiksnių: pastato naudingo ploto, projekto parengimo termino, užsakovo išskirtinių pageidavimų, naudojamų gamybos ir statybos technologijų, išorės ir vidaus apdailos medžiagų ir kitų susijusių veiksnių. Moduliniai namai, jų kainos priklauso nuo įvairių faktorių. NP5 modulinius namus projektuoja ir stato visoje Lietuvoje – Šiauliuose, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje, Vilniuje ir kituose miestuose.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo statyti modulinio namo statybos projekto parengimo, koregavimo, statybų ar kitų darbų kaina, kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus statybos projekto apimtį, poreikius ir pasiūlys geriausią galimą sprendimą.

 

Rašykite mums