Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Apie mus

NP5 nuo pat pradžių atsisakė ekstensyvios plėtros modelio. Tai reiškia, kad koncentruojamės į kokybinius, o ne dirbtinius kiekybinius augimo rodiklius. Pavyzdžiui, vietoje dirbtinio darbuotojų skaičiaus didinimo, įmonė nuolat investuoja į moderniausią nuosavą statybų techniką. Ši strategija padeda išpildyti produktinio bendradarbiavimo statybose modelį, sumažinant galutines darbų kainas bei terminus užsakovui.

NP5 įkūrė jauna ir ambicinga architektų, inžinierių ir technologų komanda. Nors plečiantis įmonės veikloms, darbuotojų skaičius natūraliai auga, per visą įmonės gyvavimo laikotarpį branduolys praktiškai nesikeitė. Jį sudaro aukščiausios kvalifikacijos specialistai, atsakingi už architektūrinių ir statybinių projektų valdymą. Maža rotacija bei išlaikytas kvalifikuotas ekspertų branduolys yra pagrindinė priežastis, dėl kurios NP5 įmonė Lietuvoje yra siejama su pasitikėjimu ir darbų kokybe. 

Mūsų komandos nariai – savo amato fanatikai, siekiantys savo pavyzdžiu įtvirtinti aukštesnį profesionalumo bei aptarnavimo kokybės standartą rinkoje. Į kiekvieną naują projektą žvelgiame kaip į iššūkį, kurio sprendimas – ne tik mūsų darbas, pareiga, bet ir didelis malonumas.

Misija
ir kryptis

Didžioji NP5 misija – griauti archajines tradicijas statybų sektoriuje, pagal kurias dauguma dalyvių užsakovams perša į ilgą ir brangų procesą orientuotas paslaugas.

NP5 siūloma alternatyva – Vakarų šalyse pasiteisinęs produktinio bendradarbiavimo modelis. Šis modelis leidžia eliminuoti nežinomybės faktorių užsakovui bei suteikia galimybę įsigyti architektūrinius projektus bei statybų darbus kaip galutinį produktą: gerai matant savo pirkinį, įvertinant ir palyginant galimas alternatyvas bei mokant už aiškų rezultatą.

Istorija

NP5 įmonės istorija prasidėjo 2008 m., įkūrus architektūrinių sprendimų bendrovę „NPS projektai”. Netrukus įsteigta statybų projektus įgyvendinanti įmonė „NPS statyba”. Savo veiklą pradėjusi nuo individualių namų projektavimo, įmonė išaugo į darnią projektuotojų ir statytojų komandą, įgyvendinančią stambiaplanius projektus visoje Lietuvoje.

Sukaupta patirtis bei išgryninta specializacija rinkoje padėjo nuosekliai augti bei užimti reikšmingą produktinės architektūros nišą Lietuvos statybų sektoriuje. Siekiant atliepti unikalų komandos požiūrį į pastatų projektavimą ir statybas, 2018 m. buvo atnaujintas įmonės pavadinimas. Nuo šiol vietos bei užsienio rinkose prisistatome NP5 vardu.

PRIVALUMAI

Rinkdamiesi bendradarbiavimą su NP5 įmone, renkatės partnerius, kurie pasiruošę Jums padėti pasiekti daugiau. Diegdami nuolatines inovacijas bei investuodami į pažangiausią IT ir statybų techniką, užtikriname maksimalų rinkoje statybų projektų efektyvumą. NP5 kuria ir realizuoja tiek B2B, tiek B2C architektūrinius ir statybų projektus bei gali kokybiškai kontroliuoti įgyvendinimo procesą, pradedant vizija ir idėjiniais konceptais, analize, baigiant kompleksiniais planais ir jų išpildymu.

Pagrindinis partnerystės su NP5 privalumas, kurį vertina mūsų klientai – galimybė dirbti pagal produktinio bendradarbiavimo modelį. Šis modelis leidžia iš anksto matyti būsimą darbų rezultatą bei išvengti statybų sektoriuje dažnų netikėtumų, įskaitant laiko ir finansų praradimus. Darbų procese niekada nesišaliname individualių sprendimų. Kita vertus, praktika rodo, kad daugeliu atveju būtent statybų produkto universalumas įgalina didesnį kaštų taupymą ir optimalų rezultatą tiek funkcionalumo, tiek ekonomijos, tiek energetinio efektyvumo, tiek ekologiniu požiūriu.

NP5 niekada nesikrato atsakomybės už galutinius darbų rezultatus. Mūsų įmonėje sutiksite žmones, kurie negaili savo laiko bei žinių, kad sukurtume Jums ilgalaikę vertę.

Filosofija

Mes tikime, kad daugelis privačių ir komercinių objektų Lietuvoje gali būti statomi santykinai mažesniais įkainiais bei išvengiant bereikalingų rizikų dėl kokybės. Tam reikia, kad statytojai mokėtų standartizuoti savo paslaugas bei nesikratytų didesnės atsakomybės už galutinį rezultatą – statybų produktą. Standartizavę ir pavertę savo paslaugas produktais, savo užsakovams leidžiame išvengti eksperimentų bei padedame gauti praktikoje pasiteisinusį rezultatą.

Organizuodami statybos darbus, pasikliaujame 5 gero produkto kriterijais, būdingais visiems NP5 projektams. Geras statybų produktas turi būti: paprastas (no-nonsense), efektyvus, tikslus, universaliai pritaikomas bei tarnaujantis visiems penkiems žmogaus pojūčiams. Plačiau apie gero galutinio produkto kriterijus skaitykite rubrikoje „Tarnaujanti architektūra“ ©

Produktinio bendradarbiavimo modelis bei tarnaujančios architektūros © koncepcija, kuria vadovaujamės savo veikloje, padeda išvengti eksperimentų ir užtikrinti užsakovui praktikoje pasiteisinusius sprendimus.

Tarnaujanti

architektūra

Paprastumas. Efektyvumas. Tikslumas. Universalumas. Ir penki žmogaus pojūčiai, į kuriuos būtina atsižvelgti. Tokia yra tarnaujančios architektūros paskirtis. Susipažinkite su NP5 tarnaujančios architektūros koncepcija:

 

1. Paprastumas (No-nonsense)

Paprastai nereiškia prastai. Sugebėjimas rasti paprastą, minimalistiškai estetišką sprendimą be perteklinės architektūros, yra tai, už ką praktiški užsakovai mūsų projektus vertina labiausiai. Vakarų rinkose mūsų darbai apskritai pristatomi kaip „architektūra be nesąmonių“. Tokį apibūdinimą laikome taikliu nuoseklaus NP5 darbo įvertinimu.

 

2. Efektyvumas

NP5 specializacija – šiaurinei klimato zonai pritaikyti gyvenamieji namai. Dėl to svarbus skiriamasis mūsų namų projektų bruožas yra energetinis efektyvumas. Visi be išimties namų projektai mūsų e-parduotuvėje atitinka A, A++ arba pasyvaus namo standartus.

 

3. Tikslumas

Nuo pat pradžių siekiame, kad mūsų klientai namų projektus (bei kitus darbus) pirktų taip, kaip perka galutinius produktus parduotuvėje – gerai juos matydami, apžiūrėdami, palygindami. Tam reikia, kad namų planai būtų maksimaliai tikslūs, detalūs bei lengvai suprantami. Moderniausios 3D vizualizacijos Jums leidžia išsirinkti, įvertinti ir įsigyti namą neišeinant iš namų.

 

4. Universalumas

Vienas iš svarbiausių mūsų namų projektų privalumų yra tai, kad visi projektai bent po keletą kartų sėkmingai realizuoti praktikoje ir sėkmingai tarnauja savo šeimininkams. Projektai yra maksimaliai universalūs, kad juos būtų nesunku atkartoti ir pritaikyti sklypui, kuriame numatomos statybos. Kitaip tariant, NP5 siūlo praktiškus produktus, o ne teorines namų schemas, kurios gražiai atrodo „ant popieriaus“, bet sunkiai (arba labai brangiai) įgyvendinamos realybėje.

 

5. Penki pojūčiai

Tarnaujančia architektūra laikome sprendimus, kurie tarnauja visiems penkiems pagrindiniams žmogaus pojūčiams. Todėl svarbu ne tik užtikrinti vizualinę estetiką žmogaus akims, bet ir pasirūpinti gera garso izoliacija, rekuperacija, moderniu vėdinimu, kokybiškomis ir natūraliomis statybinėmis medžiagomis, galiausiai – bendra harmoninga visuma, tarnaujančia šiuolaikinio žmogaus skoniui.

 

Ekologija

Išmanusis amžius įpareigoja žmogų rūpintis ne tik statybos procesų ekonomija, bet ir aplinkos ekologija. Todėl NP5 bendrovei svarbu, kad statybos projektai suteiktų aukščiausias galimybes paversti pastatą draugišku tiek klientui, tiek aplinkai.

Apdairiai suprojektuotas objektas ne tik tausoja ribotus gamtos išteklius, riboja oro, vandens bei dirvos taršą, bet ir leidžia propaguoti sveikesnį, taupesnį gyvenimo būdą. Šiam tikslui pasiekti būtina naudoti tinkamas medžiagas, energiją taupančius įrenginius, taikyti darnios statybos principus ir strategiškai apgalvoti kiekvieną vykdomo proceso žingsnį.

Ekologijai taip pat pasitarnauja NP5 bendrovės statybų projektuose taikomos lengvos plieninės konstrukcijos – tokių modernių plieninių pastatų masė yra keliskart mažesnė nei statytų iš tradicinių medžiagų. Tai įgalina mažesnes transportavimo, surinkimo išlaidas, neretai apsieinant be sunkiosios technikos. 

Savo darbu siekiame įrodyti, kad ekologinių reikalavimų nepaminančios statybos gali būti vykdomos dar efektyviau ir ekonomiškiau.

Augant visuomenės sąmoningumui, ekologija tampa jau ne prabangos ar mados reikalu, o privaloma kiekvieno naujo statybų projekto sąlyga. NP5 ją išpildo su dideliu rūpesčiu ir atsakomybe.

Lengvo plieno karkasas yra 100% perdirbama medžiaga, neeikvojami gamtos ištekliai, nėra atliekų ir atitinka žiedinės ekonomikos principus.

 

ES projektai

UAB „NP5“ įgyvendina projektą „UAB „NP5“ e.komercijos modelio diegimas“

UAB „NP5“ pradėjo įgyvendinti projektą „UAB „NP5“ e.komercijos modelio diegimas“, kuris yra dalinai finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonės, lėšomis. Projekto tikslas - informacinių technologijų verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu diegimas, siekiant padidinti įmonės pajamų augimą.

Projekto įgyvendinimo metu UAB „NP5“ diegs e.komercinio modelio sprendinį, kuris leis užtikrinti efektyvų įmonės paslaugų pardavimo procesą. Sėkmingas projekto įgyvendinimas sudarys sąlygas įmonei sklandžiai ir reikšmingomis apimtimis didinti pardavimo pajamas bei sėkmingai įveikti COVID-19 pandemijos sukurtus sunkumus.

Projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma – 67 200,00 Eur
Iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonės, projekto įgyvendinimui skiriama iki – 50 000,00 Eur
Projekto vykdymo pradžia – 2021 m. rugsėjo 14 d.
Projekto vykdymo pabaiga – 2023 m. vasario 21 d.