Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Namo projektas THE DREAM BOX 

Bendras namo plotas - 232.74 m2

€2.420
Plačiau

Namo projektas THE CUPCAKE CHEST 

Bendras namo plotas - 120,56 m2

€2.420
Plačiau

Namo projektas THE RUSTY BOX 

Bendras namo plotas - 199.3 m2

€2.420
Plačiau

Namo projektas THE WARM BOX 

Bendras namo plotas - 178,89 m2

€2.420
Plačiau

Paieška

Prašytume ištaisyti nurodytas klaidas:

  •  
  •  
  •  
  •  

  THE DREAM BOX

  • Gyvenamas plotas
   118,34 m2
  • Aukštų skaičius
   2
  Kaina
  € 2.928
  € 2.420

  THE CUPCAKE CHEST

  • Gyvenamas plotas
   83,01 m2
  • Aukštų skaičius
   1
  Kaina
  € 2.928
  € 2.420

  THE RUSTY BOX

  • Gyvenamas plotas
   89,36 m2
  • Aukštų skaičius
   1
  Kaina
  € 2.928
  € 2.420

  THE MODERN BOX

  • Gyvenamas plotas
   72,04 m2
  • Aukštų skaičius
   1
  Kaina
  € 2.928
  € 2.420

  THE CRYSTAL BOX

  • Gyvenamas plotas
   94,2 m2
  • Aukštų skaičius
   1
  Kaina
  € 2.928
  € 2.420

  THE WARM BOX

  • Gyvenamas plotas
   85,36 m2
  • Aukštų skaičius
   1
  Kaina
  € 2.928
  € 2.420

  THE LAYERED CUPCAKE

  • Gyvenamas plotas
   96,09 m2
  • Aukštų skaičius
   1
  Kaina
  € 2.928
  € 2.420

  THE TULIP BOX

  • Gyvenamas plotas
   88,73 m2
  • Aukštų skaičius
   1
  Kaina
  € 2.928
  € 2.420

  THE DOUBLE CUPCAKE

  • Gyvenamas plotas
   88,46 m2
  • Aukštų skaičius
   1
  Kaina
  € 2.928
  € 2.420

  Individualūs projektai

  Namų projektai, interjero
  dizainas, lanšaftas

  Dar prieš dešimtmetį į projektavimą ir statybas fiziniai asmenys žvelgė kaip į keblų ir brangų procesą, kuriame laukia daug neaiškumo bei nuolat iškylančių problemų. NP5 grupė griauna pasenusius darbo metodus ir rinkai siūlo alternatyvą – produktinio bendradarbiavimo modelį. 

  Vienas iš pagrindinių NP5 tikslų – maksimaliai standartizuojant savo veiklą ir sutrumpinant projektavimo grandinę mažinti individualių projektų kaštus bei rizikas pirkėjui. Keliame sau tikslą statybų paslaugas standartizuoti į produktus, suteikdami galimybę klientams iš anksto kaip ant delno matyti, įvertinti ir palyginti galimus darbų variantus, galutinę opciją pasirenkant tarsi prekę iš parduotuvės vitrinos.

  Kita vertus, produktinis architektūros modelis nereiškia, jog klientams suvaržoma laisvė rinktis. Stipri patyrusių ir savo darbą mylinčių architektų, inžinierių bei technologų komanda yra kompetentinga individualizuoti produktus ir atlikti pageidautinas korekcijas, kurios atitiktų net išrankiausius kliento poreikius.

  Plačiau

  Plačiau apie paslaugas

  Kartotiniai namų projektai

  Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 rinkai viena pirmųjų pasiūlė alternatyvų – produktinio bendradarbiavimo – statybų modelį. Pagrindinis tikslas yra maksimaliai standartizuoti savo veiklą ir sutrumpinti projektavimo grandinę, mažinti individualių projektų kaštus bei rizikas pirkėjui.

  Individualūs namų projektai

  Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 teikia konsultacijas sklypo įsigijimo, detaliųjų planų, techninių individualių namų projektų rengimo, dokumentacijos paruošimo bei statybos klausimais. Projektuojame individualius gyvenamuosius namus, taip pat pramoninės, ūkinės ir kitos paskirties pastatus. Teikiame ypač plačios apimties namų projektavimo paslaugų paketą. Paruošiame pagal užsakovo pageidavimus suprojektuotus individualių namų eskizus, o iki smulkmenų suderinę visas detales parengiame realistinę 3D vizualizaciją.

  Dvibučių namų projektai

  Dvibučių namų projektai projektai rinkoje populiarūs dėka savo patogumo, ekonomiškumo, kainos, geros lokacijos. Tokie projektai puikiai subalansuoti šiuolaikiniam moderniam gyvenimui, jaunoms šeimoms, žmonėms, pageidaujantiems kaiminystės ir bendruomenės, bei visiems, ieškantiems tarpinio varianto tarp buto ir individualaus gyvenamojo namo.

  Vieno aukšto namų projektai

  Vieno aukšto namų projektas – tinkamas sprendimas užsakovams, norintiems pasistatyti iki 80 kv. m ar iki 100 kv. m individualų gyvenamąjį namą. Tokie projektai išsiskiria savo lankstumu, ekonomiškumu, architektūrinių stilių įvairove pastato išorės ir vidaus interjere, nesudėtingu patalpų išplanavimo keitimu.

  Dviejų aukštų namų projektai

  Dviejų aukštų namo projektas – optimalus sprendimas statantiems gyvenamąjį namą nedideliame sklypo plote. Neretai mažame, pavyzdžiui, 6 arų, sklype pageidaujamo ploto vieno aukšto namas viršija valstybės įstatymų leistiną sklypo užstatymą. Todėl modernus šiuolaikiškas 2 aukštų namo projektas gali tapti puikia išeitimi, be to, jo pastatymo kaštai yra beveik tokie patys kaip statant 1 aukšto namą.

  Modernūs namų projektai

  Šiuolaikinis modernus namo projektas statybų vystytojams ir rangovams kelia nemažai iššūkių, kaip suderinti novatoriško pastato viziją, racionalų vidaus išplanavimą, pastato ekonomiškumą ir atitikimą aukščiausiems energiniams reikalavimams. 2020-ais metais visi naujai statomi pastatai privalo atitikti A+ energinio naudingumo klasės reikalavimus.

  Karkasinių namų projektai

  Karkasinių namų projektai – pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonės NP5 teikiama pažangi paslauga. Rinkai vieni pirmųjų pristatėme ekonomiškus ir itin tvarius kartotinius lengvo plieno karkaso statinius. Mūsų projektuose pritaikomos lengvos plieninės konstrukcijos, kurios padengtos papildoma antikorozine apsauga, todėl yra ilgaamžės, atsparios cheminiam ir mechaniniam dėvėjimuisi.

  Statybos leidimas

  Statybas leidžiantis dokumentas yra būtinas norint pradėti statyti individualų gyvenamąjį namą, komercinį, administracinį ar kitos paskirties pastatą. Lietuvos statybos įstatyme numatyta, kad dėl statybos leidimo suteikimo į to miesto ar rajono savivaldybę turi kreiptis namo statytojas arba įgaliojimus turintis specialistas. Statybų leidimo derinimo procedūros yra sudėtingos, gali užtrukti 1–5 mėnesius.

  Namų projektavimas

  Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 projektuoja individualius gyvenamuosius namus, pramoninės, ūkinės ir kitos paskirties pastatus. Teikiame ypač platų namų projektavimo paslaugų paketą. Parengiamas namo projekto techninis planas, kuris pilnai suderinamas su visomis valstybinėmis ir regioninėmis institucijomis, išimamas statybos leidimas Vilniuje, Šiauliuose ir kituose miestuose.