Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

NP5
Constructions

NP5 Constructions užsiima vidutinio ir stambaus masto komercinių, administracinių, ūkinių ir kt. pastatų projektų rengimo ir įgyvendinimo, rekonstrukcijos bei renovacijos darbais. Atskiras bendrovės padalinys taip pat atlieka standartizuotus statybos darbus pagal kartotinius gyvenamųjų namų projektus. 

Siekiant diegti produktinio bendradarbiavimo modelį, NP5 Constructions veikla maksimaliai standartizuota, išgrynintos unikalios bendrovės specializacijos kryptys, o statybos darbų modeliai optimizuoti pagal penkis svarbiausius gero produkto kriterijus.

Visa tai leido sukurti galimybę užsakovui objektyviau pasirinkti, palyginti ir dažniausiai mažesne kaina užsitikrinti galutinius statybos darbų rezultatus.

Pramoniniai
pastatai

Didelės apimties pramoninės statybos projektams reikia organizuotos ir profesionalios kompanijos, kurios patikimumą įrodo ne tik patirtis, bet ir patenkintų klientų atsiliepimai. Į komercinę naudą orientuoti statiniai privalo būti tinkamai suprojektuoti, o statybų procesas vykdomais atsakingai laikantis ekspertų parengto plano. Priešingu atveju, priėmus neteisingus projektavimo sprendimus, laiku nepastebėjus inžinerinių spragų arba mėginant glaistyti jau padarytas klaidas, ilgalaikėje perspektyvoje užsakovas gali patirti milžiniškų nuostolių. NP5 Constructions komanda sukaupusi ilgametę patirtį projektuojant, statant bei prižiūrint pramoninių objektų statybą. Pasitelkę moderniausias technologijas ir darnią savo srities ekspertų komandą, atliekame plataus spektro darbus įvairiems pramoniniams projektams (logistikos ir sandėliavimo centrams, gamybos objektams, atliekų perdirbimo centrams, alaus darykloms ir t.t.)

Pramoninė statyba dažnai reikalauja sugebėjimo prisitaikyti prie sudėtingesnių darbo sąlygų ir itin gerai apgalvoti objekto inžineriją. NP5 Construtions savo klientams siūlo optimalius techninius bei technologinius statinio pamatų ir sustiprinto pagrindo įrengimo sprendimus net ir ekstremaliai sudėtingomis sąlygomis (atliekų sąvartynuose, pelkėtose teritorijose, ant vandens arba pramoninių objektų viduje). Specialistų komanda taip pat atlieka gilių iškasų atramos bei apsaugos įrengimo darbus bei pasirūpina visais svarbiausiais grunto pagrindo tyrimais bei matavimais.

Savo klientams užtikriname moderniausius pramoninės paskirties pastatų projektavimo bei statybos sprendimus, leidžiančius išvengti nepamatuotų projekto išlaidų ir galinčius tapti tvirta investicija į ilgalaikę sėkmę.

Plačiau

KOMERCINĖS PASKIRTIES PASTATAI

Dešimtmečius į projektavimą ir statybas žmonės žvelgė kaip į sudėtingą, brangų, daug laiko ir energijos eikvojantį procesą. Dabar būsto pirkėjai vis labiau vertina laiką, statytojo patikimumą̨ ir įsigyjamo būsto komfortą̨, jie negali ir nenori ilgai planuoti ir laukti. Todėl NT vystytojams reikia suktis greitai, įgyvendinti ir siūlyti rinkai kokybiškus projektus.

Turite žemės sklypą gyvenamųjų namų projektams vystyti ir ieškote naujų idėjų? NP5 grupė griauna pasenusius darbo metodus ir NT vystytojams siūlo darnius ir išbaigtus gyvenamųjų namų kvartalų projektų sprendimus, grindžiamus tvarumo principais ir užtikrinančius kokybišką ir greitą projekto įgyvendinimą.

NT vystytojo turimame žemės sklype, pagal jo poreikius ir verslo planą, NP5 gali suprojektuoti išskirtinių statybinių sprendimų individualių namų kvartalą ir pagaminti šiam kvartalui visiškai įrengtus surenkamus lengvo plonasienio plieno karkaso namus. Įmonė taip pat gali atlikti ir statybos darbus.

Unikalių sprendimų kvartalo projektai pasižymi išskirtiniu dėmesiui kokybei, tvarioms, ilgaamžėms, aplinkai draugiškoms medžiagoms. Suprojektuoti surenkami lengvo plonasienio plieno karkaso namai gali būti 6 tipų, jie skiriasi pagal gyvenamojo ploto dydį bei projektavimą. Elegantiški kartotiniai projektai apmąstyti iki menkiausių smulkmenų – tiek architektūriškai, tiek techniškai. Paprastais, tiksliais sprendimais įgyvendinami patys naujausi individualių namų statybos principai.

Plačiau

 

Gyvenamoji
statyba

Nuo 2008-ųjų metų statybų sektoriuje veikianti NP5 grupė savo kelią pradėjo būtent nuo individualių gyvenamųjų namų, daugiabučių ir kotedžų statybų. Tai sritis, kurioje NP5 yra sukaupę daugiausia patirties. Nors šiandien grupės specializacija apimta ženkliai platesnį paslaugų spektrą, gyvenamosios paskirties projektų statyba išliko ypač artima.

NP5 specialistai planuoja ir projektuoja visas gyvenamosios paskirties pastatų inžinerines sistemas, teikia išsamias konsultacijas, padeda priimti teisingus oro kondicionavimo, šildymo, vėdinimo, vandens tiekimo ir nuotekų, elektrotechnikos, procesų valdymo ir automatizavimo, gaisrinės, signalizacijų, elektroninių ryšių ir kt. sistemų sprendimus.

Gyvenamosios statybos darbams pasirinkus NP5 paslaugas, nebereikės gaišti jėgų ir laiko ieškant gretutinių partnerių pagalbos. NP5 komanda apima plataus profilio veiklas, įskaitant ir statybų remonto darbus bei išorės ir vidaus apdailos darbus.

Atsižvelgus į fizinių asmenų poreikius, kuriuos išsigryninome per ilgametę darbo patirtį, atskiras bendrovės padalinys taip pat atlieka standartizuotus, šiaurinei klimato zonai pritaikytus A, A+ kategorijos statybos darbus pagal kartotinius gyvenamųjų namų projektus. Tokiu būdu užsakovas gali suprantamai ir patogiai apžvelgti gyvenamosios paskirties projektą ir išsirinkti jam priimtiniausią sprendimą taip paprastai, tarsi nuo parduotuvės prekystalio.

Plačiau

ŽEMĖS ŪKIO
PASTATŲ STATYBA

Kasdienis ūkininkų gyvenimas keičiasi ir tampa vis labiau užimtu, todėl daugelis nori įsigyti visiškai užbaigtą, suprojektuotą ir įrengtą statinį. Dažnas ūkininkų pasirinkimas – erdvūs pastatai, kuriuose jie gali laikyti ne tik derlių, bet ir įrangą, transporto priemones, padargus. Poreikiai skirtingi: vieni nori plačių durų, kitiems reikia atviro šono. Kad nereikėtų eikvoti kantrybės ir laiko, patariame rinktis greitai pastatomus žemės ūkio pramoninius pastatus – angarus arba sandėlius.

Tokie pastatai yra tinkami žemės ūkiui (sandėliavimui, fermoms gyvulininkystei, paukštininkystei, žuvininkystei), komercinei veiklai (mažmeninei prekybai, biurams, remonto darbų atlikimui), pramonei (technikai laikyti, parduotuvėms įrengti) ir sportui bei jojimui (sporto salėms, jojimo maniežams, žirgynams).

Plačiau

Statybos
darbai

Statybos darbų organizavimas, vykdymas ir priežiūra yra svarbiausia NP5 specializacijos kryptis. Ji apima plataus profilio veiklas, įskaitant ir statybų remonto darbus bei išorės ir vidaus apdailos darbus, kurių apimtis kasmet vis didėja. Atskiras bendrovės padalinys taip pat įgyvendina standartizuotus statybos projektus pagal kartotinius gyvenamųjų namų modelius. 

Kiekviename etape bendrovė sau kelia aukščiausius kokybės standartus, naudoja tik pažangiausias, kokybiškas medžiagas, atidžiai kontroliuoja visus statybos darbų procesus. Turėdama kruopščiai atrinktų, patikimų partnerių ir tiekėjų ratą, komandoje subūrusi tik profesionalius ir ilgalaikę patirtį turinčius statybos specialistus, bendrovė sistemiškai užtikrina kliento lūkesčius išpildantį rezultatą. 

Pagrindinis grupės pranašumas rinkoje – produktinio bendradarbiavimo modelis, kuris taupo klientų laiką ir pinigus bei leidžia būti tikriems dėl galutinio statybų produkto.

Plačiau

 

Betonavimo darbai

Ilgametė patirtis

Ilgalaikė patirtis ir nuoseklus technologijų tobulinimas leido NP5 tapti viena iš patikimiausių statybos bendrovių monolitinių konstrukcijų betonavimo segmente. NP5 atlieka monolitinio betonavimo, gelžbetoninių konstrukcijų betonavimo, visų rūšių bei tipų pamatų konstrukcijų, atraminių sienų, sijų, kolonų, pramoninių grindų ir kitų konstrukcijų betonavimo darbus.

Paslaugų kokybę užtikrina sistemingai atliekami grunto paruošiamieji darbai: grunto kasimas ir užpylimas, taip pat tankinimas, lyginimas, pasirūpinimas izoliaciniais sluoksniais. 

Savo klientams betonuojame įvairių paskirčių objektus, pradedant sandėliais, grudų elevatoriais, žemės ūkio statiniais, baigiant gyvenamaisiais objektais, monolitiniais daugiaaukščiais pastatais ir kt. 

Betonavimo darbams atlikti naudojami tik sertifikuoti ir įstatymų numatytus reikalavimus atitinkantys armatūros gaminiai ir betono mišiniai bei aplinką tausojanti technika.

Mūro darbai      Plačiau

 

Pramoninės grindys

Pramoninių grindų tipai: betoninės grindys, liejamos grindys, betoninės grindys su barstomuoju kietikliu, betoninės grindys su cheminiu kietikliu.Didelę reikšmę visavertei ir efektyviai eksploatacijai pramoniniams ir sandėliavimo objektams turi patikimos ir ilgaamžės pramoninės grindys. Statant ir remontuojant pramoninius ir sandėliavimo objektus, didžiausią dėmesį reikia skirti kokybiškų ir tvirtų pramoninių grindų betonavimui.

Darbai atliekami naudojant modernias technologijas ir profesionalią įrangą. Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai. Betonines grindis įrengiame sandėliuose, gamybiniuose pastatuose, prekybos centruose. Darbai atliekami visoje Lietuvos teritorijoje. Sukaupta pramoninių grindų liejimo patirtis ir naudojama technologija leidžia lygiai padengti 1000 m² ir daugiau per vieną dieną bei pasiūlyti klientams tinkamą kokybės ir kainos santykį.

Statybų
produktai

Išskirtinė NP5 kompetencija – vidutinio dydžio sandėliavimo, gamybos ir ūkio objektai. Esame sukaupę didelę patirtį bei siekiame neturėti lygių atliekant elevatorių, angarų, gelžbetoninių rezervuarų statybas. 

Taip pat gaminame įvairias statybines metalo konstrukcijas. Keliame sau tikslą šias paslaugas standartizuoti į produktus: siekiame užtikrinti galimybę klientams iš anksto kuo geriau matyti, įsivertinti ir palyginti galimas darbų opcijas, pasirenkant galutinį rezultatą tarsi prekę iš parduotuvės lentynos. 

O fiziniams asmenims vieni pirmųjų rinkoje siūlome rinktis namus „ant lėkštutės“ – iš anksto suprojektuotus A+ energetinės klasės metalo karkaso namus, kurie pagaminami ir surenkami be verginančio tradicinio statybų proceso. 

 

Gyvenamosios paskirties pastatai

Gyvenamosios paskirties (vieno buto) pastatai, gyvenamosios paskirties (dviejų butų) pastatai, gyvenamosios paskirties (trijų ir daugiau butų (daugiabučiai) pastatai, gyvenamosios paskirties (įvairių socialinių grupių asmenims) pastatai

Pagalbinio ūkio paskirties pastatai

Pagalbinio ūkio paskirties pastatai, kitos (ūkio) paskirties pastatai, kitos (šiltnamių) paskirties pastatai, kitos (sodų) paskirties pastatai, kitos paskirties pastatai.

Viešbučių paskirties pastatai

Viešbučių paskirties pastatai, mokslo paskirties pastatai, gydymo paskirties pastatai.

Sandėliavimo paskirties pastatai

Sandėliavimo paskirties pastatai, gamybos, pramonės paskirties pastatai.

Transporto paskirties pastatai

Transporto paskirties pastatai, garažų paskirties pastatai.

Gamybos, pramonės paskirties pastatai

Gamybos, pramonės paskirties pastatai, prekybos paskirties pastatai, angarų statyba.

Paslaugų paskirties pastatai

Paslaugų paskirties pastatai, maitinimo paskirties pastatai, religinės paskirties pastatai.

Poilsio paskirties pastatai

Poilsio paskirties pastatai, sporto paskirties pastatai, moduliniai pastatai, kitos paskirties inžineriniai statiniai.

Administracinės paskirties pastatai

Administracinės paskirties pastatai, specialiosios paskirties pastatai.