Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Namai „ant lėkštutės“

Rinkitės ir įsikurkite!

Plačiau

Namų
projektai

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 projektuoja individualius gyvenamuosius namus, pramoninės, ūkinės ir kitos paskirties pastatus. Teikiame ypač platų namų projektavimo paslaugų paketą. Parengiamas namo projekto techninis planas, kuris pilnai suderinamas su visomis valstybinėmis ir regioninėmis institucijomis, išimamas statybos leidimas Vilniuje, Šiauliuose ir kituose miestuose. Profesionalus namo projektavimas. Padedame gauti leidimus specialiesiems architektūros reikalavimams, inžinerinių tinklų prisijungimui ir kitus pageidaujamus leidimus.

Visi mūsų namų projektai 2020 metais, namų projektai 2019 metais ir ankstesniais metais – atitinka Statybos techninį reglamentą ir Lietuvos standartų reikalavimus. Kiekvienas namų projektas 2020 metais rengiamas pagal nustatytus A+ ir A++ energinės klasės reikalavimus, todėl yra šiltas, patvarus, lengvai eksploatuojamas ir likvidus.

Mūsų projektai išskirtiniai, nes klientai namus gali rinktis juos matydami – siūlome pamatyti iš anksto suprojektuotus A+ energinės klasės metalo karkaso namus, kurie pagaminami ir surenkami ypač greitai. Tai leidžia išvengti papildomų kaštų namo projektavimui. Kiekvienas projektas pritaikomas individualiai pagal užsakovo poreikius – klientams galime pasiūlyti standartizuotus sprendimus į kuriuos įeina – namu projektai iki 80 kv. m, namų projektai iki 120 kv. m, namų projektai iki 200 kv. m.

Namų projektų kaina

NP5 bendrovės namų projektai savo kaina yra ypač konkurencingi Vilniaus, Šiaulių ir kitų Lietuvos regionų rinkose. Siekiame kurti paprastus, efektyvius, tikslius, universalius ir inovatyvius namų projektus, kurie tarnautų Jums. Tarnaujančios architektūros samprata yra mūsų pamatinė vertybė.

Visi namų projektai neatsiejamai susiję su sąmata. Namų projekto sąmata – pirmasis svarbus žingsnis, kurį reikia žengti, siekiant pradėti vystyti individualaus gyvenamojo namo, daugiabučio, komercinio, ūkinio ar kitos paskirties pastato projektavimą ir statybas. Mūsų A+ energinės klasės metalo karkaso namų kartotiniai projektai įprastai jau turi savo preliminarią sąmatą. Visgi, kiekvieno užsakovo poreikiai skiriasi, pageidaujama skirtingų statybinių, apdailos medžiagų, gamybos technologijų ir kitų išskirtinių sprendimų. Todėl kiekvienu atveju namų projekto sąmata įvertinama individualiai. /p>

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo namo projekto darbų ir apdailos medžiagų kaina, kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus pastato statybos projekto apimtį, nustatys jo kainą ir pasiūlys efektyvius, Jūsų poreikius atliepiančius sprendimus.

 

Kartotiniai
projektai

THE SUGAR CUBE

 • Gyvenamas plotas
  90,79 m2
 • Aukštų skaičius
  2
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE DREAM BOX

 • Gyvenamas plotas
  118,34 m2
 • Aukštų skaičius
  2
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE MEMORY BOX

 • Gyvenamas plotas
  116,86 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE CONCRETE BOX

 • Gyvenamas plotas
  131,66 m2
 • Aukštų skaičius
  2
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE CANDY BOX

 • Gyvenamas plotas
  93,8 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE LAYERED CUPCAKE

 • Gyvenamas plotas
  96,09 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

Rašykite mums