Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

The Wild Wave
Loft

Standartinis lofto tipo sprendimas – tai originali Wild Wave namo modelio interpretacija. Lengvo plieno karkaso technologija šiame lofto tipo name leido suderinti moderniojo urbanizmo dvasią, medžiagų ilgaamžiškumą, aplinką tausojančią architektūrą bei gamybos ir statybos tempus, neturinčius analogų rinkoje.

Plačiau

The Wild Wave
Loft (with carport)

Wild Wave loftas su stogine automobiliui – tai ypatingas LGSF technologijų pranašumo pavyzdys. Atminkite – šis namas yra ne statomas, o pagaminamas. Tačiau jame rasite viską, ko galite tikėtis iš tradicinio dviaukščio namo, ir dar žymiai daugiau. Gera gyventi moderniame name, kurio gamyba buvo aplinkai draugiška, neeikvojo gamtos išteklių ir nepaliko atliekų.

Plačiau

The Wild Wave
Extra-Spacious

Kas atsitiktų, jei unikalią Wild Wave modelio fasado geometriją ištemptume kuo plačiau į erdvę? Būtent taip gimė erdvioji Wild Wave namo variacija, patiksianti visiems, ieškantiems modernaus, patogaus ir ekologiško būsto. Šis erdvios architektūros namas yra hermetiškas statinys, išlaikysiantis savo energetinį efektyvumą nepaisant laiko tėkmės.

Plačiau

The Wild Wave
Original

Šis Wild Wave namas – tai šiuolaikinis sprendimas tvariam ir aplinką (bei biudžetą) tausojančiam gyvenimui. Vienaukštis sprendimas puikiai išskleidžia šios atipinės fasado geometrijos estetiką. Šis kompaktiškas namas puikiai tinka gyventi vienam žmogui arba porai, taip pat kaip atostogų rezistencija visai šeimai.

Kalbėtojų apie laisvę yra daug. WIld Wave namai skirti tiems, kurie iš tiesų ja gyvena. 

Plačiau

The Wild Wave
Extra-Spacious (with carport)

Kas atsitiktų, jei unikalią Wild Wave modelio fasado geometriją ištemptume kuo plačiau į erdvę? Būtent taip gimė erdvioji Wild Wave su stogine automobiliui namo variacija, patiksianti visiems, ieškantiems modernaus, patogaus ir ekologiško būsto. Šis erdvios architektūros namas yra hermetiškas statinys, išlaikysiantis savo energetinį efektyvumą nepaisant laiko tėkmės.

Plačiau