Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

NT
VYSTYMAS

Dešimtmečius į projektavimą ir statybas žmonės žvelgė kaip į sudėtingą, brangų, daug laiko ir energijos eikvojantį procesą. Dabar būsto pirkėjai vis labiau vertina laiką, statytojo patikimumą̨ ir įsigyjamo būsto komfortą̨, jie negali ir nenori ilgai planuoti ir laukti. Todėl NT vystytojams reikia suktis greitai, įgyvendinti ir siūlyti rinkai kokybiškus projektus.

Turite žemės sklypą gyvenamųjų namų projektams vystyti ir ieškote naujų idėjų? NP5 grupė griauna pasenusius darbo metodus ir NT vystytojams siūlo darnius ir išbaigtus gyvenamųjų namų kvartalų projektų sprendimus, grindžiamus tvarumo principais ir užtikrinančius kokybišką ir greitą projekto įgyvendinimą.

NT vystytojo turimame žemės sklype, pagal jo poreikius ir verslo planą, NP5 gali suprojektuoti išskirtinių statybinių sprendimų individualių namų kvartalą ir pagaminti šiam kvartalui visiškai įrengtus surenkamus lengvo plonasienio plieno karkaso namus. Įmonė taip pat gali atlikti ir statybos darbus.

Unikalių sprendimų kvartalo projektai pasižymi išskirtiniu dėmesiui kokybei, tvarioms, ilgaamžėms, aplinkai draugiškoms medžiagoms. Suprojektuoti surenkami lengvo plonasienio plieno karkaso namai gali būti 6 tipų, jie skiriasi pagal gyvenamojo ploto dydį bei projektavimą. Elegantiški kartotiniai projektai apmąstyti iki menkiausių smulkmenų – tiek architektūriškai, tiek techniškai. Paprastais, tiksliais sprendimais įgyvendinami patys naujausi individualių namų statybos principai.

Plačiau

 

Individualūs projektai

Namų projektai, interjero
dizainas, lanšaftas

Dar prieš dešimtmetį į projektavimą ir statybas fiziniai asmenys žvelgė kaip į keblų ir brangų procesą, kuriame laukia daug neaiškumo bei nuolat iškylančių problemų. NP5 grupė griauna pasenusius darbo metodus ir rinkai siūlo alternatyvą – produktinio bendradarbiavimo modelį. 

Vienas iš pagrindinių NP5 tikslų – maksimaliai standartizuojant savo veiklą ir sutrumpinant projektavimo grandinę mažinti individualių projektų kaštus bei rizikas pirkėjui. Keliame sau tikslą statybų paslaugas standartizuoti į produktus, suteikdami galimybę klientams iš anksto kaip ant delno matyti, įvertinti ir palyginti galimus darbų variantus, galutinę opciją pasirenkant tarsi prekę iš parduotuvės vitrinos.

Kita vertus, produktinis architektūros modelis nereiškia, jog klientams suvaržoma laisvė rinktis. Stipri patyrusių ir savo darbą mylinčių architektų, inžinierių bei technologų komanda yra kompetentinga individualizuoti produktus ir atlikti pageidautinas korekcijas, kurios atitiktų net išrankiausius kliento poreikius.

Plačiau

Parduodami namai

Karkasiniai namai

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 rinkai viena pirmųjų pristatė ekonomiškus ir itin tvarius kartotinius lengvo plieno karkasinius namus. Šiuose projektuose pritaikomos lengvos plieninės konstrukcijos, kurios padengtos papildoma antikorozine apsauga, todėl yra ilgaamžės, atsparios cheminiam ir mechaniniam dėvėjimuisi. Lengvo plieno karkasas gaminamas iš aukščiausios kokybės 350-550 MPa tankio konstrukcinio plieno.

Surenkami namai

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 sukūrė standartizuotus statybos sprendimus – kartotinius projektus – iš anksto suprojektuotus A+ energinės klasės surenkamus namus. Šie namai išskirtiniai, nes yra ypač greitai pagaminami ir surenkami.

Moduliniai namai

Moduliniai namai – rinkoje itin paklausūs dėl to, kad yra greitai pastatomi, išsiskiria nesudėtingais konstrukciniais sprendimais, paprastu montavimu, integruotomis inžinerinėmis technologijomis. Šių namų moduliai į statybvietę pristatomi jau visiškai paruošti ir įrengti, statybininkams ar privatiems užsakovams juos reikia tik sujungti. Moduliniai namai įprastai išskiriami į medinius arba metalinius karkasinius namus.