Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Individualūs projektai

Namų projektai, interjero
dizainas, lanšaftas

Dar prieš dešimtmetį į projektavimą ir statybas fiziniai asmenys žvelgė kaip į keblų ir brangų procesą, kuriame laukia daug neaiškumo bei nuolat iškylančių problemų. NP5 grupė griauna pasenusius darbo metodus ir rinkai siūlo alternatyvą – produktinio bendradarbiavimo modelį. 

Vienas iš pagrindinių NP5 tikslų – maksimaliai standartizuojant savo veiklą ir sutrumpinant projektavimo grandinę mažinti individualių projektų kaštus bei rizikas pirkėjui. Keliame sau tikslą statybų paslaugas standartizuoti į produktus, suteikdami galimybę klientams iš anksto kaip ant delno matyti, įvertinti ir palyginti galimus darbų variantus, galutinę opciją pasirenkant tarsi prekę iš parduotuvės vitrinos.

Kita vertus, produktinis architektūros modelis nereiškia, jog klientams suvaržoma laisvė rinktis. Stipri patyrusių ir savo darbą mylinčių architektų, inžinierių bei technologų komanda yra kompetentinga individualizuoti produktus ir atlikti pageidautinas korekcijas, kurios atitiktų net išrankiausius kliento poreikius.

Plačiau

Parduodami namai

Karkasiniai namai

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 rinkai viena pirmųjų pristatė ekonomiškus ir itin tvarius kartotinius lengvo plieno karkasinius namus. Šiuose projektuose pritaikomos lengvos plieninės konstrukcijos, kurios padengtos papildoma antikorozine apsauga, todėl yra ilgaamžės, atsparios cheminiam ir mechaniniam dėvėjimuisi. Lengvo plieno karkasas gaminamas iš aukščiausios kokybės 350-550 MPa tankio konstrukcinio plieno.

Surenkami namai

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 sukūrė standartizuotus statybos sprendimus – kartotinius projektus – iš anksto suprojektuotus A+ energinės klasės surenkamus namus. Šie namai išskirtiniai, nes yra ypač greitai pagaminami ir surenkami.

Moduliniai namai

Moduliniai namai – rinkoje itin paklausūs dėl to, kad yra greitai pastatomi, išsiskiria nesudėtingais konstrukciniais sprendimais, paprastu montavimu, integruotomis inžinerinėmis technologijomis. Šių namų moduliai į statybvietę pristatomi jau visiškai paruošti ir įrengti, statybininkams ar privatiems užsakovams juos reikia tik sujungti. Moduliniai namai įprastai išskiriami į medinius arba metalinius karkasinius namus.