Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Namai „ant lėkštutės“

Rinkitės ir įsikurkite!

Plačiau

Dviejų aukštų
namų projektai

Dviejų aukštų namo projektas – optimalus sprendimas statantiems gyvenamąjį namą nedideliame sklypo plote. Neretai mažame, pavyzdžiui, 6 arų, sklype pageidaujamo ploto vieno aukšto namas viršija valstybės įstatymų leistiną sklypo užstatymą. Todėl modernus šiuolaikiškas 2 aukštų namo projektas gali tapti puikia išeitimi, be to, jo pastatymo kaštai yra beveik tokie patys kaip statant 1 aukšto namą.

Namo projekto tipas pasirenkamas atsižvelgiant ir į papildomus kriterijus: ar pageidaujama erdvaus sodo, terasų, koks numatomas vidaus patalpų išplanavimas. Svarbus faktas, kad patogiai suplanuoti ir keisti išplanavimą pagal individualius poreikius galima tiek vieno aukšto, tiek dviejų aukštų name.

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 rinkai viena pirmųjų pasiūlė alternatyvų standartizuotą statybos sprendimą – kartotinius projektus. Mūsų kartotiniai projektai yra iš anksto suprojektuoti A++ energinės klasės metalo karkaso individualūs dviejų aukštų gyvenamieji namai. Tokie dviejų aukštų namo projektai išsiskiria nesudėtinga namo konstrukcine schema, jie greitai pagaminami, operatyviai pastatomi ir įrengiami.

Profesionalių architektų ir projektuotojų komanda projektuoja įvairaus tipo pastatus: nuo statybos didelio (daugiau nei 200 kv.m) naudingo ploto dviejų aukštų modernaus stiliaus išskirtinio gyvenamojo namo su pagalbinėmis patalpomis ir erdviu garažu iki statybos nedidelio (mažiau nei 98 kv. m) naudingo ploto, ekonomiško namo su jaukia dengta terasa. Kiekvienas kartotinis projektas pritaikomas individualiai pagal užsakovo pageidavimus, galimi įvairūs pasirinkto projekto plano variantai, pagal Jūsų poreikius skirtingai apjungiant arba dalijant erdves. Visus projektus galime pritaikyti taip, kad gyvendami tiek mieste, tiek užmiestyje visuomet turėtumėte privačią ramybės oazę.

Kartotiniai dviejų aukštų namų projektai jau turi preliminarias sąmatas, tačiau galutinės priklauso nuo daugybės veiksnių: pastato naudingo ploto, projekto parengimo termino, užsakovo išskirtinių pageidavimų, naudojamų gamybos ir statybos technologijų, išorės ir vidaus apdailos medžiagų ir kitų susijusių veiksnių. Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo dviejų aukštų namo projekto parengimo kaina, kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią dviejų aukštų namo projekto statybos projekto apimtį ir pasiūlys geriausią kainą Šiauliuose, Vilniuje ir kituose šalies regionuose.

 

Kartotiniai
projektai

THE TULIP BOX

 • Gyvenamas plotas
  88,73 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE MODERN BOX

 • Gyvenamas plotas
  72,04 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE LAVA CUPCAKE

 • Gyvenamas plotas
  97,67 m2
 • Aukštų skaičius
  2
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE CUPCAKE CHEST

 • Gyvenamas plotas
  83,01 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE MUFFIN BOX

 • Gyvenamas plotas
  167,01 m2
 • Aukštų skaičius
  2
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE SWEET BOX

 • Gyvenamas plotas
  86,3 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

Rašykite mums