Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

GELŽBETONINIŲ REZERVUARŲ
STATYBA

Gelžbetoniniai rezervuarai – ūkinės paskirties statiniai, kuriuos galima pritaikyti skirtingoms reikmėms. Šie rezervuarai patikimai tarnauja žemės ūkio ir pramonės srityse: pasitelkiami vandens valymui, švariam vandeniui kaupti, naudojami kaip nuotekų kaupimo talpos, maisto ir kitoms atliekų saugyklos, biodujų saugyklos, pasitelkiami ir kitoms skystoms ar kietoms medžiagoms saugoti.

NP5 komanda rezervuarus stato iš gelžbetonio. Ši medžiaga rinkoje vertinama dėl savo ilgaamžiškumo, tvirtumo, nedegumo, atsparumo įvairiems išorės veiksniams ir nepalankioms klimato sąlygoms. Rezervuaro atsparumas korozijai ir įvairioms cheminėms medžiagoms yra itin svarbus, kadangi šie statiniai dažnai naudojami pavojingų atliekų, nuotekų kaupimui ar tvarkymui.

Gelžbetoninei konstrukcijai naudojame tik sertifikuotus betono mišinius ir kitus statybinius elementus. Be to, rezervuarai, kurie pagaminti iš gelžbetonio, greitai pagaminami ir sumontuojami, todėl sutaupoma laiko kaštų. Siekdami užtikrinti maksimalią statinio kokybę, kruopščiai valdome ir prižiūrime visą statybų procesą nuo projektavimo iki sumontavimo.

Rezervuarai projektuojami taip, kad atitiktų LR įstatymuose skystoms ar kietoms medžiagoms kaupti skirtoms saugykloms keliamus reikalavimus. Saugyklos turi būti saugios aplinkai ir žmonėms, paisyti nustatytų higienos ir priešgaisrinės apsaugos normų. Taip pat projektuojamos itin sandarios, integruojant privalomą inžinerinę infrastruktūrą, patogų priėjimą (privažiavimą), laikantis nustatytų atstumų nuo gyvenamųjų teritorijų ar pastatų. Nesilaikant numatytų reikalavimų gresia atsakomybė, todėl yra svarbu atsakingai žvelgti į teisinį reguliavimą ir užtikrinti maksimalią statinio ir gyventojų, darbuotojų saugą.

Mūsų specialistai pritaiko gelžbetoninio rezervuaro projektą individualiai kiekvienam užsakovui: koreguojami rezervuaro išmatavimai, tūris, kitos konstrukcinės detalės. Rezervuarai gali būti statomi antžeminiai arba juos įgilinant. Taip pat, atsižvelgiant į būsimą paskirtį, parenkama optimaliausia rezervuaro užpildymo technologija. Gelžbetoninis rezervuaras gaminamas su pageidaujamo tipo dangčiu arba be jo. Išorinėje arba vidinėje statinio dalyje gali būti įrengiamos kopėčios.

NP5 komanda gali įrengti gelžbetoninius rezervuarus visuose šalies regionuose. Galutinė projekto sąmata priklauso nuo rezervuaro tūrio, paskirties, naudojamos užpildymo technologijos, pasirinkto uždengimo tipo bei papildomų priedų. Kiekvieną projektą deriname su užsakovu individualiai. Norėdami sužinoti, kokia būtų Jūsų pageidaujamo gelžbetoninio rezervuaro kaina, susisiekite su mumis.

 

Rašykite mums