Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

GRŪDŲ, TRĄŠŲ
SANDĖLIO STATYBA

NP5 komanda stato sandėliavimo pastatus, skirtus žemės ūkio produktams (grūdams, daržovėms, vaisiams) laikyti ir saugoti. Taip pat projektuojame ir statome sandėlius trąšoms sandėliuoti. Žemės ūkio produktų, skystųjų ar kietųjų trąšų sandėliavimas reikalauja specialios priežiūros, užtikrinant kokybiškas žaliavų ar trąšų laikymo ir išsaugojimo sąlygas. Dirbdami su pažangiomis technologijomis ir aukštos kokybės statybinėmis medžiagomis, klientams galime pasiūlyti patikimus ir ilgaamžius sandėliavimo statinius.

Statinio konstrukciją pritaikome individualiems poreikiams – mūsų projektuotojai parengia konstrukcijos projektą, atsižvelgdami į kliento pageidavimus, numatomą sandėlio lokaciją ir kitus veiksnius. Nuosekliai apgalvota sandėlio konstrukcija leidžia užtikrinti ne tik optimalias grūdų ar trąšų sandėliavimo sąlygas, tačiau ir patogų logistikos procesą – numatomas privažiavimas ir įėjimas, žaliavų iškrovimo, pakrovimo vietos.

Mūsų statomuose sandėliuose integruota apsauga nuo drėgmės, nepalankių klimato sąlygų – kritulių, tiesioginių saulės spindulių. Taip pat, siekiant užtikrinti optimalų sandėlio darbą, numatytos inžinerinės vandens tiekimo, elektros tiekimo sistemos, atliekų ir nuotekų tvarkymo įrenginiai. Mes pasirūpiname, kad sandėlio eksploatavimas būtų kuo patogesnis, todėl būsimas statinio valdytojas gali įsirengti kokybišką vaisių ir daržovių, grūdų saugyklą ar trąšų sandėlį.

Patyrusios komandos projektuojami ir statomi žaliavų, trąšų sandėliavimo pastatai visiškai atitinka atitinka LR įstatymuose numatytus bazinius technologinius normatyvus šio tipo sandėliams ir sandėlių ūkiams, neprieštarauja higienos, maistinės saugos, aplinkos apsaugos ir gaisrinės saugos reikalavimams. Užsakovams pageidaujant konsultuojame ir padedame numatyti tinkamiausią lokaciją statiniui. Pavyzdžiui, tuo atveju, kai statomas mineralinių trąšų produktų sandėlis, kuris turi išlaikyti saugų atstumą iki kitų gyvenamųjų, visuomeninių ar gamybinių pastatų.

NP5 specialistai privatiems ūkininkams ar didesniems verslams grūdų, trąšų sandėlius suprojektuoja ir įrengia visoje Lietuvoje. Esame orientuoti į operatyvų ir kokybišką procesą, todėl aktyviai reaguojame į užsakovo pageidavimus, numatomus projekto pakeitimus, laikomės sutartų projekto terminų. Siekiame, kad įmonės profesionalų pastatytas ūkio pastatas savo funkcionalumu ir maksimaliai pritaikytomis techninėmis, inžinerinėmis charakteristikomis užtikrintų patikimą žemės ūkio žaliavų, trąšų saugojimą bei nekenksmingą aplinką darbuotojams.

Jeigu domitės grūdų, trąšų sandėlio statybomis – kviečiame susisiekti su mūsų komanda ir drauge rasime geriausią sprendimą.

 

Rašykite mums