Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Namai „ant lėkštutės“

Rinkitės ir įsikurkite!

Plačiau

Individualūs
namų projektai

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 teikia konsultacijas sklypo įsigijimo, detaliųjų planų, techninių individualių namų projektų rengimo, dokumentacijos paruošimo bei statybos klausimais. Projektuojame individualius gyvenamuosius namus, taip pat pramoninės, ūkinės ir kitos paskirties pastatus. Teikiame ypač plačios apimties namų projektavimo paslaugų paketą. Paruošiame pagal užsakovo pageidavimus suprojektuotus individualių namų eskizus, o iki smulkmenų suderinę visas detales parengiame realistinę 3D vizualizaciją.

Parengus namo projekto galutinį techninį planą, jis pilnai suderinamas su visomis valstybinėmis ir regioninėmis institucijomis, išimamas statybos leidimas Vilniuje, Šiauliuose ir kituose miestuose. Užsakovams lieka tik malonūs rūpesčiai, nes mūsų įmonės darbuotojai profesionaliai sutvarko visą dokumentaciją, pasirūpina būtinais leidimais.

Įprastai įmonės paslaugų sutartyje su klientu nurodomas individualaus namo projekto parengimo terminas yra 25 darbo dienos. Jeigu klientai pageidauja, kad individualų namų projektą architektas parengtų skubiai, darbų atlikimo data derinama kiekvienu atveju individualiai. Ji priklauso ir nuo NP5 įmonės užimtumo, techninio plano sudėtingumo, specialių užsakovo pageidavimų ir nuo daugelio kitų susijusių veiksnių. Mūsų tikslas – suprojektuoti statinį, kurio architektūra tarnautų Jums ir būtų paprasta, efektyvi, tiksli, universali ir inovatyvi.

Individualių namų projektus ruošia kompetentingi architektai ir projektuotojai. Į namo projekto sudėtį įeina: pamatų planas, pamato pjūvis, aukšto planai mūro darbams, aukšto planai architektūrai, pastato fasadai, sąramos, sąramų specifikacijos bei pjūviai, perdangų planas, stogo konstrukcijos, stogo planas, pastato pjūvis, langų bei durų žiniaraščiai, detalės ir mazgai, aiškinamasis raštas, techninės specifikacijos, pagrindinių medžiagų kiekiai, namo 3D modulis. Visi mūsų įmonės specialistų parengti namų projektai apdrausti civiliniu projektuotojo draudimu.

Siekiame pasitikėjimu ir skaidrumu grįsto santykio su klientu, todėl mūsų kainodara ypač aiškiai apibrėžta. Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo individualių namų projekto parengimo kaina, kreipkitės į mus. Projekto kaina priklauso nuo jo apimties, pastato ploto, projekto parengimo termino ir individualių užsakovo pageidavimų. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus namo statybos projekto apimtį ir pasiūlys geriausią kainą Šiauliuose, Vilniuje ir kituose šalies regionuose.

 

Kartotiniai
projektai

THE CANDY BOX

 • Gyvenamas plotas
  93,8 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE BOX SLOPE

 • Gyvenamas plotas
  86,16 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE GIFT BOX

 • Gyvenamas plotas
  96,12 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE CUPCAKE CHEST

 • Gyvenamas plotas
  83,01 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE WARM BOX

 • Gyvenamas plotas
  85,36 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE CHOCOLATE CUPCAKE

 • Gyvenamas plotas
  102,99 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

Rašykite mums