Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Karkasiniai
namai

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 rinkai viena pirmųjų pristatė ekonomiškus ir itin tvarius kartotinius lengvo plieno karkasinius namus. Šiuose projektuose pritaikomos lengvos plieninės konstrukcijos, kurios padengtos papildoma antikorozine apsauga, todėl yra ilgaamžės, atsparios cheminiam ir mechaniniam dėvėjimuisi. Lengvo plieno karkasas gaminamas iš aukščiausios kokybės 350-550 MPa tankio konstrukcinio plieno.

Karkasinių namų statyba išsiskiria savo inovatyvumu ir patogumu, nes tvarią karkasinių konstrukcijų statybos technologiją galima taikyti bet kuriuo metų laiku ir ypač paprastai – lengvo plieno karkaso elementai yra suveržiami savigręžiais arba kniedėmis. Kiekvienas projektas savo kvadratūra pritaikomas išskirtinai užsakovo pageidavimams – galimi dideli ir maži karkasiniai namai. Didelių karkasinių namų apimtis įprastai siekia iki 200 kv. m, o maži karkasiniai namai pasižymi savo nedideliu iki 80 kv. m plotu.

Standartizuoti statybos sprendimai ženkliai pagreitina statybų procesą, sutaupo projektavimo kaštus, leidžia iš karto pamatyti būsimo pastato viziją ir ją tobulinti pagal pageidavimus. Mūsų specialistai individualiai pritaiko pastato plotą, jo suplanavimą, o stogo, sienų, grindų ir kitos namo apdailos statybinės medžiagos parenkamos kiekvienam užsakovui individualiai rengiant techninį projektą. NP5 profesionalūs architektai ir projektuotojai atsižvelgia į visus užsakovų poreikius, galimi įvairūs pakeitimai gyvenamojo namo plane bei fasaduose.

Karkasiniai namai. Kaina

Karkasiniai namai rinkoje yra pamėgti dėl savo ekonomiškumo, nesudėtingų konstrukcijų ir operatyvaus montavimo statybos metu. Karkasinių namų statyba, jų kainos yra ypač konkurencingi. Kiekvieną sykį siekiame, kad karkasinių namų projektas optimaliu savo kainos ir kokybės santykiu patenkintų net aukščiausių lūkesčių turinčius klientus. Skiriame ypatingą dėmesį tam, kad projektas būtų kokybiškas ir savalaikis, teikiame garantinės ir pogarantinės priežiūros paslaugas.

Norėdami sužinoti, kaip galėtų atrodyti Jūsų pageidaujami karkasiniai namai, jų kainos; kuo skiriasi karkasiniai namai kaina su pilna apdaila ir karkasiniai nameliai kaina, kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus statybos projekto apimtį, poreikius ir pasiūlys geriausią galimą sprendimą. Kaip atrodo mūsų projektuoti ir statyti karkasiniai namai, kainos – atsakysime į šiuos klausimus Šiauliuose, Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos regionuose.

 

Rašykite mums