Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Namai „ant lėkštutės“

Rinkitės ir įsikurkite!

Plačiau

Kartotiniai
namų projektai

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 rinkai viena pirmųjų pasiūlė alternatyvų – produktinio bendradarbiavimo – statybų modelį. Pagrindinis tikslas yra maksimaliai standartizuoti savo veiklą ir sutrumpinti projektavimo grandinę, mažinti individualių projektų kaštus bei rizikas pirkėjui.

Įgyvendindami standartizavimo modelį praktiškai, kartu su kvalifikuotais architektais, projektuotojais, inžineriais sukūrėme standartizuotus statybos sprendimus – kartotinius projektus. Kartotiniai projektai yra iš anksto suprojektuoti A++ energinės klasės metalo karkaso individualūs gyvenamieji namai, dvibučiai, angarai, sandėliai ir kiti objektai. Jų išskirtinumas – ypač greitas pagaminimas ir operatyvus surinkimas. Lengvų plieno konstrukcijų sudėtinės dalys paruošiamos dar gamykloje, o statybų aikštelėje atliekamas tik jų surinkimas.

Kiekvienas kartotinių namų projektas yra pritaikomas skirtingiems užsakovams – kompetentinga specialistų komanda individualizuoja kartotinių namų projektus ir atlieka pageidautinas korekcijas, kurios atitinka net išrankiausius kliento poreikius. Įmonė pasitelkia naujausią statinio skaitmeninio modeliavimo (BIM) programinę įrangą, kuri leidžia erdvinį 3D projektavimą. Todėl klientai iš karto gali matyti norimus pakeitimus ir būsimo namo projektą.

Kartotiniuose projektuose naudojamas technologiškai pažangus metalo karkasas, kitaip, lengvosios plonasienės plieno konstrukcijos. Lengvo plieno karkasas, kurį gamina mūsų įmonė, padengtas papildoma antikorozine apsauga. Jis gaminamas iš aukščiausios kokybės 350-550 MPa tankio konstrukcinio plieno. Siekiame, kad metalinės konstrukcijos būtų modernios, ypač tikslios ir kokybiškos, todėl nuolatos investuojame į technologinį procesą, metalo karkaso gamybą, tobuliname laikančiąsias karkaso savybes. Metalo karkasas ir metalinės konstrukcijos statybų industrijoje yra vertinami dėl tokių metalo savybių kaip jo tvirtumas, atsparumas išoriniams veiksniams, kietumas, tamprumas.

NP5 užtikrina ypač konkurencingą šios metalo karkaso technologijos kainą bei gerokai lankstesnius darbų atlikimo terminus. Kiekvienu atveju galutinė projekto sąmata vertinama individualiai – nors kartotinių namų projektai jau turi savo preliminarią sąmatą, kiekvieno užsakovo poreikiai skiriasi, pageidaujama skirtingų statybos metodikų, apdailos medžiagų, gamybos technologijų ir kitų išskirtinių sprendimų.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo kartotinio namo projekto darbų ir apdailos medžiagų kaina, kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus pastato statybos projekto apimtį, nustatys jo kainą ir pasiūlys efektyvius, Jūsų poreikius atliepiančius sprendimus.

 

Kartotiniai
projektai

THE BRICK BOX

 • Gyvenamas plotas
  136,53 m2
 • Aukštų skaičius
  2
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE MUFFIN BOX

 • Gyvenamas plotas
  167,01 m2
 • Aukštų skaičius
  2
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE STYLISH BOX

 • Gyvenamas plotas
  87,65 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE CUPCAKE CHEST

 • Gyvenamas plotas
  83,01 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE MODERN BOX

 • Gyvenamas plotas
  72,04 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE COZY BOX

 • Gyvenamas plotas
  96,66 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

Rašykite mums