Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

Turima įranga mes atliekame toliau nurodytas profilių optimizavimo operacijas.

 

1. ATLENKIMO KIRPIMAS

Ši operacija leidžia profilius sujungti tiesiogiai arba kiauryminio sujungimo būdu.

 

2. PAGILINIMAS

Ši operacija dar vadinama iš anksto pramušta anga. Pagilinimas naudojamas jungiant karkaso profilius uždarant ir užveržiant savigręžiais.

 

3. PROFILIO GALŲ KIRPIMAS KAMPU

Kerpant profilio galus 45° kampu, užtikrinama galimybė vieną profilį įdėti į kitą bet kokiu kampu.

 

4. ŽYMĖJIMAS

Pagal projektinėje dokumentacijoje pateiktus žymėjimus, įrenginyje įmontuotu spausdintuvu kiekvienas karkaso elementas numeruojamas nenuplaunamais dažais. Dėl to karkasas surenkamas taip paprastai ir lengvai, kaip LEGO konstruktorius.

 

5. VARŽTO ANGA

Staklių įrankiu išmušama 13 mm skersmens skylė, per kurią varžtais, poveržlėmis ir veržlėmis sujungiamos plokštės / santvaros.

 

 

6. TRIGUBA SKYLĖ

Naudojama plokštėms tarpusavyje sujungti, kalibruoti ir (arba) lygiuoti.

 

7. MONTAVIMO SKYLĖ

Kitaip vadinama technologine skyle. Naudojama statybos darbų pradžioje elektros kabeliams, vandentiekio vamzdžiams bei kitai instaliacijai įleisti ir jiems paslėpti statinio sienose arba santvarose.

 

8. APSPAUDIMAS

Per šią operaciją vienas į kitą įstatomi vienodo skerspjūvio profiliai, todėl išsaugoma nepriekaištinga plokščių plokštuma.

 

9. SIENELĖS ĮKIRPIMAS

Kartu su apspaudimo operacija galima atlikti kiauryminį profilių sujungimą.

 

Visos apibūdintos operacijos atliekamos perforavimo būdu, kuris apsaugo cinkuoto paviršiaus nuopjovas nuo pažeidimų. Gamyboje naudojamas plienas yra padengtas tankiu apsauginiu cinko sluoksniu (Z275 g/m2). Perforavimo įrankio sąlyčio vietose suformuojamas nupjautų kraštų apgaubimo cinku efektas (difuzija). Skirtingai nuo metalo terminio pjovimo šlifavimo įrankiais arba elektriniais pjūklais, toks pjovimo būdas apsaugo nuo korozijos.

Tokiu būdu gaminami karkaso elementai, t. y. vertikalūs stovai užlenktu profilio galu. Toks užlenkimas suteikia galimybę padaryti tvirtą statmeną jungtį su viršutine ir apatine plokštės juostomis. Formuojant juostą, tvirtinimo briaunų valcavimo vietose atsiranda radialiniai išlinkiai. 1.3 pav. parodyta, kaip yra įlinkę konstrukcijų elementai. Toks įlinkis – tai technologinis privalumas, lyginant su tradiciniais statybos būdais, kuriems naudojamos profiliuojančios konstrukcijos.

Gaminamų profilių skerspjūvių

išmatavimai ir geometrija

Gaminamo C formos profiliai:

1. Storis nuo 1,2 mm iki 1,6 mm, skerspjūvio plotis – 100 mm, aukštis – 50 mm, atlankos plotis -15 mm.

 

 

 

Produkciją gaminame pagal standartus EN 1090-1, EN 1090-4, EN 10143, EN 10346, EN 10162.

LPPK C tipo 100x50x15x1,2–1,6 mm gaminamo profilio techninis brėžinys:

 

Rašykite mums