Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

LPPK montavimas

Karkasai surenkami ir montuojami pagal parengtus montavimo brėžinius. Kiekvienas karkaso elementas yra pažymėtas pagal eiliškumą nurodant priskirtiną plokštės / santvaros pavadinimą. Kiekviena plokštė / santvara tiekiama kartu su surinkimo instrukcija. Instrukcijoje pateikiama informacija apie elementų surinkimo seką ir jų tarpusavio išsidėstymą. Surinkę plokštes ir santvaras surinkimo vadove rasite informaciją, kokia seka reikia sumontuoti sienas, perdangas ir santvaras.

Kiekvienas konstrukcijos elementas užrakinamas (fiksuojant girdimas spragtelėjimas) savigręžiu, montuojamu per iš anksto pramuštą skylę. Naudojama įranga ir jos funkcijos suteikia galimybę gaminti vieno skerspjūvio karkaso elementus, kuriuos galima lengvai tarpusavyje sujungti per profilio sienelėje esančią įpjovą.

Kerpant profilio galus 45° kampu, profilius tarpusavyje galima patikimai sutvirtinti toje vietoje, kurioje vėliau bus montuojami spyriai ir įstrižos jungtys.
Tvirtinimo varžtų ir trigubų skylių paskirtis – tarpusavyje sujungti plokštes ir santvaras. Be to, tokios skylės naudojamos elementams centruoti, todėl nebereikia naudoti papildomų matavimo prietaisų. Naudojant sujungimo mazgus optimizuojančią technologiją, viename taške galima pritvirtinti net 3 elementus.
Tokias gaminamas konstrukcijas galima montuoti apvalius metus.

 

Rašykite mums