Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

LPPK montavimas

Karkasai surenkami ir montuojami pagal parengtus montavimo brėžinius. Kiekvienas karkaso elementas žymimas eilės tvarka nurodant informaciją apie plokštės/santvaros pavadinimą kuriai jis yra priskirtinas. Kiekviena plokštė/santvara tiekiama kurtu su surinkimo instrukcija. Minėtame dokumente pateikiama informacija apie elementų surinkimo seką, jų tarpusavio išdėstymą. Surinkę plokštes ir santvaras surinkimo albume rasite informaciją apie tai, kokia seka montuoti sienas, perdangas ir santvaras.

Kiekvienas konstrukcijos elementas rakinamas (užsifiksuojant pasigirsta tam tikras spragtelėjimas) suveržiant jį savigręžiu per iš anksto pramuštą skylę. Naudojamos įrangos funkcionalumas leidžia gaminti vieno skerspjūvio karkaso elementus, kurie lengvai sujungiami tarpusavyje per įpjovą profilio sienutėje.

Profilio galų kirpimas 45 laipsnių leidžia tvirtai sutvirtinti profilius tarpusavyje toje vietoje, kur vėliau bus montuojami spyriai ir įstriži sujungimai.
Tvirtinimo varžtų ir trigubos skylės skirtos jungti plokštes ir santvaras tarpusavyje. Taip pat jos naudojamos elementams centruoti, kas eliminuoja būtinumą naudoti papildomus matavimo prietaisus. Sujungimo mazgų optimizavimo technologija leidžia tvirtinti viename taške net 3 elementus.
Gaminamos konstrukcijos gali būti montuojamos ištisus metus.

 

Rašykite mums