Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

LPPK privalumai

 

1. Kokybė

Lengvo plonasienio plieno konstrukcijų (LPPK) technologija – tai pirmaujanti statybos technologija, grindžiama naujausiais taikytinais statybų srityje mokslo ir technikos atradimais. Gamybos proceso automatizavimas ir itin aukšta įrangos kokybė leidžia išlaikyti vos 1 mm karkasų geometrijos paklaidą.

 

2. Adekvati kaina

Lengvas plonasienio plieno karkasas – tai efektyviausia šiuo metu egzistuojančių karkasinių konstrukcijų statybos technologijų.

 

3. Įrengimo paprastumas.

Lengva konstrukcija gali būti statoma ant lengvesnio, kas, savo ruoštu, reiškia ir pigesnio, pamato. Dėl mažo svorio, ši technologija tinka esamiems pastatams rekonstruoti ir aukštinti statant anstatą ar aukštą.

 

4. Greitas, paprastas ir tikslus konstrukcijos surinkimas

Kiekvienas karkaso elementas turi atskirą jam būdingą žymėjimą. Greitas konstrukcijos surinkimas leidžia ženkliai sumažinti statybos darbų laiko sąnaudas.

 

5. Galimybė taupyti nenaudojant kėlimo mechanizmų

Lengvo plieno karkaso surinkimas atliekamas nenaudojant krano ar sunkiosios kėlimo technikos. Visi karkaso elementai, tokie kaip sienos, perdangos, santvaros (stogas) surenkami, perkeliami ir montuojami rankiniu būdu. Tai itin svarbu, kai nėra galimybės užtikrinti tinkamos privažiavimo prie statybos aikštelės kokybės arba kai aikštelėje nepakanka vietos didelių gabaritų kranams.

 

6. Galimybė taupyti netaikant suvirinimo technologijų

Lengvo plieno karkaso elementai nėra suvirinami, jie tiesiog suveržiami savigręžiais arba kniedėmis.

 

7. Suslūgimo nebuvimas

Karkasinių statinių iš lengvo metalo išskirtinė charakteristika – tiksli geometrija ir aukšto lygio tvirtumas. Metalo savybės užtikrina suslūgimo arba deformavimosi nebuvimą net praėjus didesniam laikui po jų įrengimo. Statiniai iš LPPK išsaugo numatytą geometriją nepriklausomai nuo aplinkos oro drėgmės ir temperatūros.

 

8. Darbų sezoniškumas

Atsižvelgiant į tai, kad LPPK technologija numato „sausus“ įrengimo būdus, tokios konstrukcijos gali būti montuojamos, bet kokiu metų laiku esant bet kokioms adekvačioms oro sąlygoms.

 

9. Plačios vidaus išplanavimo galimybės

LPPK technologija leidžia kurti vidaus erdves iki 23 metrų nenaudojant papildomų atraminių konstrukcijų. Dėl šių galimybių architektai ir dizaineriai gali įgyvendinti pačius drąsiausius ir šiuolaikiškiausius būsto interjero sprendimus.

 

10. Tvirtumas ir patikimumas

Lengvas plieno karkasas – tvirta ir patikima konstrukcija, kuriai gaminti naudojamas konstrukcinis plienas su takumo riba nuo 350 iki 550 MPa. Antikorozinė cinkuota danga (275 gramai 1 kv. m., cinko danga su aliuminio ar magnio priedais) užtiktina metalo apsaugą nuo rūdžių ilgą konstrukcijos eksploatavimo laiką.

 

11. Eksploatavimas

Pastatų iš lengvų plieno konstrukcijų parametrai – itin tikslūs. Tokios konstrukcijos apsaugotos nuo biologinio drėgmės poveikio ir temperatūrų svyravimo. Dėl šių charakteristikų pastatai gali būti eksploatuojami itin ilgą laiką, o jų remontas kainuoja mažiau nei įprasto tradicinio pastato, kas įtakoja tokių pastatų ekonominį pagrįstumą.

 

12. Nekenkia aplinkai

Plienas – tai nekenksminga aplinkai medžiaga, neturinti kvapo, neišskirianti kenksmingų medžiagų. Tinkamai naudojamos plieno konstrukcijos yra nekenksmingos žmogaus sveikatai ir aplinkai. Karkasai izoliuojami mineraline vata, ekovata, t.y., perdirbamomis organinėmis medžiagoms.

 

13. Švara

Švari statybų aikštelė. Lengvų plonasienio plieno konstrukcijų komponentai gaminami gamykloje, ir, priklausomai nuo projekto, karkaso elementai yra iš anksto surenkami gamybos vietoje. Į statybos aikštelė atvežamos tik tos medžiagos, kurios yra būtinos visam pastatui surinkti. Naudojama 100% atvežto karkaso. Jokių statybos atliekų, nuopjovų, broko ir kt.

 

Rašykite mums