Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Namai „ant lėkštutės“

Rinkitės ir įsikurkite!

Plačiau

Modernūs
namų projektai

Šiuolaikinis modernus namo projektas statybų vystytojams ir rangovams kelia nemažai iššūkių, kaip suderinti novatoriško pastato viziją, racionalų vidaus išplanavimą, pastato ekonomiškumą ir atitikimą aukščiausiems energiniams reikalavimams. 2022-ais metais visi naujai statomi pastatai privalo atitikti A++ energinio naudingumo klasės reikalavimus. Tokie modernūs vieno aukšto namų projektai, dviejų aukštų namų projektai pasižymi savo gera šilumos, garso izoliacija, reikalauja mažesnių eksploatacijos išlaidų, o jų šildymo kaštai sumažėja daugiau nei tris kartus.

Modernūs namo projektai – tai, ko dažniausiai pageidauja užsakovai. Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonės NP5 specialistai visuomet ieško sprendimo, koks modernaus namo projektas geriausiai atspindės kliento norus. Mes siekiame standartizuoti savo veiklą, todėl kartu su kvalifikuotais architektais, projektuotojais, inžineriais sukūrėme standartizuotus statybos sprendimus – kartotinius projektus. Kartotiniai modernių namų projektai yra iš anksto suprojektuoti A++ energinės klasės metalo karkaso modernūs namai.

Šiuose projektuose naudojamas technologiškai pažangus metalo karkasas, kitaip, lengvosios plonasienės plieno konstrukcijos. Lengvo plieno karkasas, kurį gamina mūsų įmonė, padengtas papildoma antikorozine apsauga. Jis gaminamas iš aukščiausios kokybės 350-550 MPa tankio konstrukcinio plieno ir yra kokybiškas, tvirtas, atsparus išoriniams veiksniams, kietas ir tamprus.

Kiekvienas kartotinis namo projektas yra pritaikomas kiekvienam užsakovui – kompetentinga architektų, projektuotojų, inžinerių komanda išanalizuoja, kokiomis sąvybėmis, išplanavimu, medžiagiškumu turi pasižymėti modernus namas. Projektas, kurį rengia mūsų architektai ir projektuotojai maksimaliai individualizuojamas, atliekamos korekcijos atitinka net išrankiausius kliento poreikius. Pasitelkiame pažangią statinio skaitmeninio modeliavimo (BIM) programinę įrangą, kuri leidžia erdvinį 3D projektavimą – užsakovai nedelsiant gali pamatyti visus pakeitimus ir išsamų būsimo gyvenamojo namo projektą.

NP5 kuriami modernūs namai, jų projektai yra ypač konkurencingi rinkoje, kokybiški, pasižymi optimaliu kokybės ir kainos santykiu. Kiekvienu atveju galutinė projekto sąmata vertinama individualiai, ji priklauso nuo pastato naudingo ploto, gamybos technologijų, išorės ir vidaus apdailos medžiagų bei daugelio kitų susijusių veiksnių. Svarbiausia, kad šiuolaikiškai pastatytas ir įrengtas pastatas, visomis dalimis – pradedant architektūriniais ir inžineriniais sprendimais, baigiant pasirinktų medžiagų esminėmis sąvybėmis – tarnautų Jums. Todėl teikiame profesionalias ir efektyvias konsultacijas, koks sprendimas geriausiai atitiktų Jūsų poreikius.

 

Kartotiniai
projektai

THE LAYERED CUPCAKE

 • Gyvenamas plotas
  96,09 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE LAVA CUPCAKE

 • Gyvenamas plotas
  97,67 m2
 • Aukštų skaičius
  2
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE STYLISH BOX

 • Gyvenamas plotas
  87,65 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE WARM BOX

 • Gyvenamas plotas
  85,36 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE RUSTY BOX

 • Gyvenamas plotas
  89,36 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE MEMORY BOX

 • Gyvenamas plotas
  116,86 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

Rašykite mums