Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

SAULĖS ELEKTRINIŲ

TVIRTINIMO KONSTRUKCIJOS

Pasitikrinkite NP5 - ekonomiškiausią lengvo cinkuoto plieno konstrukciją, idealiai tinkančią saulės elektrinėms, kurias greitai ir paprastai galima sumontuoti tiek ant sutapdintų stogų, tiek ant žemės, be jokių apribojimų dėl vietos.

Mūsų antžeminė konstrukcija sukurta su jūsų patogumu ir efektyvumu mintyje. Ji gali būti lengvai montuojama ant sraigtinių pamatų arba paprasčiausiai įkasama į žemę. Tai leidžia jums atsisakyti brangių betoninių pamatų ir taupo medžiagas ir montavimo išlaidas.

Projektuojant ir planuojant instalaciją, atidžiai analizuojame vietovės charakteristikas, kad sistema atitiktų visus jūsų poreikius ir reikalavimus. Vyksta dirvožemio analizė, apskaičiuojamos vėjo ir sniego apkrovos, atsižvelgiama į reljefą - viskas tam, kad galutinis rezultatas būtų ilgaamžis, patikimas ir užtikrintų puikią kainą.

 

Be to, mūsų NP5 konstrukcijos atitinka CE ženklinimo reikalavimus, tai yra patvirtinimas, kad jų kokybė ir saugumas atitinka Europos Sąjungos standartus.

Sutaupykite laiko, pinigų ir energijos su NP5 - optimaliai suprojektuota ir patikima konstrukcija, skirta jūsų saulės elektrinės sėkmei!

SAULĖS ELEKTRINIŲ LAIKIKLIAI

ANT SUTABDINTŲ STOGŲ

Pasitvirtinkite savo ateities energetinę nepriklausomybę su mūsų aukštos kokybės saulės elektrinių cinkuoto plieno laikikliais, kurie puikiai tiks ant sutapdintų stogų.
Mūsų laikikliai yra universalūs ir individualizuojami pagal jūsų poreikius - projektuojame juos taip, kad atitiktų naudojamų saulės panelių tipus, jų pasvyrimo kampą ir net stogo nuolydį.

Vienos poros laikiklių konstrukcijos kaina (įskaitant L-1 ir L-2 vienetą) yra tik 14,22€ be PVM. Mes siūlome išsamų techninės informacijos aprašymą, kad galėtumėte priimti informuotą sprendimą.

Norint užtikrinti maksimalią saulės kolektorių saugumą, siūlome "Clamp'sus" - specialius tvirtinimo elementus, skirtus saulės panelių fiksavimui. Viengubas "clampsas" leidžia saugiai pritvirtinti kraštinį panelį, o dvigubas "clampsas" tvirtina saulės kolektorius iš abiejų pusių. Vieno vieneto kaina yra tik 0,66€ be PVM.
Be to, mūsų balastui numatomas Šaligatvio plytelė Plaza 6x2, kuri puikiai tinka papildomai stabilizavimui ir saugumo užtikrinimui.
Siekiant užtikrinti jūsų patogumą ir energetinės nepriklausomybės įgyvendinimą, pasitikėkite mūsų saulės elektrinių laikiklių sprendimu. Atnaujinkite savo stogą ir prisidėkite prie tvarios ateities!

 

 

Privalumai

Saulės Energetikai – NP5, UAB: PV Modulių Montavimo Konstrukcija ant Sutapdintų Stogų.


Mūsų įmonė, NP5, UAB, pristato patrauklią konstrukciją skirtą fotovoltinės (PV) saulės energijos elementų montavimui ant sutapdintų stogų. Konstrukcija leidžia pasirinkti iš šių pasvirimo kampų: 5°, 10°, 15°, 20°, 25°, 30°.

Pagrindiniai Konstrukcijos Privalumai:
1. Lengvumas ir Patogumas: Konstrukcija pagaminta iš cinkuoto plieno (S350GD EN 10346: 2015 Z275/ 1,2mm storio), kuris ne tik suteikia patvarumo, bet ir užtikrina lengvą montavimą ir transportavimą. Cinkuotas plienas yra 100 % perdirbama medžiaga, todėl taupomi gamtos ištekliai ir nėra atliekų. Ši konstrukcija yra pritaikyta žiedinei ekonomikai ir lengvai transportuojama, naudojant modernią gamybos įrangą.
2. Stabilumas ir Saugumas: Montuojant konstrukciją, visi komponentai tvirtai susiriša tarpusavyje, užtikrinant saulės jėgainės stabilumą.

Paprastas Surinkimo Metodas:
1. Ant stogo surenkami trys jungiantieji komponentai: priekinis, vidurinis ir galinis. Komponentų apačioje yra veltinis sluoksnis, apsaugantis stogą nuo kaitimo. Jungiantieji komponentai pritvirtinami prispaudžiant balastu.
2. PV elementas dedamas ant komponentų ir užfiksuojamas lengvai pritvirtinamais prispaudėjais (clamps‘ais). Taip užtikrinamas patikimas ir saugus PV elemento pritvirtinimas.
3. Konstrukcija užbaigiama paprastai tvirtinama vėjalente, suteikianti papildomą saugumą.

Sudedamosios Dalys:
• Jungiantieji komponentai (priekinis, vidurinis ir galinis).
• PV elemento prispaudėjai (clamps‘ai), kurie susideda iš nerūdijančio plieno varžtų. Varžtai įsukami į laikikliuose numatytas ovalias varžtų skyles, leidžiančias reguliuoti reikiamą varžtų aukštį.
• Vėjalentės iš ALZN, užtikrinančios papildomą tvirtumą ir saugumą konstrukcijai.

Mūsų konstrukcija leidžia lengvai ir efektyviai įrengti saulės jėgainę ant jūsų sutapdinto stogo. Susisiekite su mumis, norėdami gauti daugiau informacijos arba pasitikrinkite mūsų internetinį puslapį dėl daugiau detalių.

 

Pagrindiniai parametrai

  • Nerūdijančio plieno varžtų klasė A2-70
  • Techninis veltinis
  • Vėjo apkrovos: iki 2,4 kN/m2
  • Rekomenduojamas min balasto svoris 30 kg/PV elementui
  • Sniego apkrova: iki 1,6 kN/m2
  • Montavimo kampas: 15° (gali būti suprojektuotas pasirinktinas nuo 5° iki reikiamo efektyvaus į saulę pasvyrimo kampo)
  • Draudimas (jeigu yra atliekami projektavimo darbai) statinio projektuotojo civilinės atsakomybės draudimas 300 000€.
  • Pagaminta LT

Plačiau

Rašykite mums