Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

INFILL WALLS

Atsinaujinantis būsto statybos pasaulis su mūsų revoliuciniu produktu - 100 mm pločio profilio sienų paneliais! Leiskite jūsų būstui pasiekti naują lygį patogumo, efektyvumo ir saugumo.

Mūsų sienų paneliai yra sukurti taip, kad jie būtų lengvai montuojami tiesiai ant perdangos plokščių - jokių papildomų bortų nereikia! Tačiau neapsiribojome tik šiuo patogumu - siekdami atitikti griežčiausius priešgaisrinio reikalavimo standartus, pasiūlome unikalią sprendimo formą.

Kaip mūsų pasiūlymas - Xtratherm SAFE-R FB fenolio putų (PF) šilumos izoliacinės plokštės, dengtos daugiasluoksne aliuminio folija iš abiejų pusių. Šios plokštės specialiai skirtos karkasinėms konstrukcijoms ir yra sertifikuotos degumo klase B-s1,d0, suteikdamos jūsų būstui papildomą saugumo lygį.

Kūrėme mūsų produktą su mintimi apie jūsų patogumą ir ekonominį privalumą. Todėl visos mūsų surinktos sienos yra gaminamos gamykloje už itin konkurencingą kainą, be apdailos ir jos tvirtinimo, tik apie 135 eurų + PVM už kvadratinį metrą, be montavimo objekte. Tikslinė sienos kaina priklauso nuo jūsų pasirinktų medžiagų, atitinkančių jūsų reikalavimus.

Suteikite savo būstui naują prasmę su mūsų inovatyviomis sienų panelėmis, pasinaudokite Xtratherm SAFE-R FB fenolio putų (PF) šilumos izoliacinėmis plokštėmis ir džiaukitės kokybišku, saugiu bei efektyviu būsto statybos sprendimu. Kiekvienas kvadratinis metras jūsų namų taps vertingesnis - pasirinkite mūsų sienų paneles ir statykite su pasitikėjimu!

Rašykite mums