Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

SKYSTO MĖŠLO REZERVUARŲ
STATYBA

Projektuojame ir statome įvairiems žemės ūkio darbams ir pramonei skirtus rezervuarus, saugyklas. Vieni jų – skysto mėšlo (srutų) rezervuarai. Atsižvelgdami į užsakovo poreikius, individualiai pritaikome statinio tūrį, aukštį, plotį. Laikydamiesi nustatytų reikalavimų įrengiame antžeminius arba įgilintus į žemę rezervuarus. Įprastai rezervuarai uždengiami dangčiu.

NP5 komanda operatyviai stato skystojo mėšlo, srutų rezervuarus iš monolitinio gelžbetonio. Monolitinės rezervuaro konstrukcijos vientisumą ir sandarumą užtikrina mūsų patyrusių specialistų kokybiškai atliekami betonavimo darbai. Jiems atlikti naudojame sertifikuotus betono mišinius ir kitas medžiagas, orientuojamės į aplinkos tausojimą ir statinio ilgaamžiškumą.

Projektuodami saugyklą numatome skysto mėšlo patekimo į kaupimo rezervuarą technologiją – skysto mėšlo šalinimo kanalus, vamzdynų sistemas, įrengiame rezervuaro užpildymo vamzdį, siurblinę. Mūsų specialistai laikosi visų mėšlo ir nuotekų tvarkymo statinių technologinio projektavimo taisyklių.

Išskiriami keli skysto mėšlo transportavimo būdai, kurie priklauso nuo mėšlo ar srutų kiekio: skystasis mėšlas, srutos gali būti transportuojami vamzdynais; maži skystojo mėšlo kiekiai gali būti transportuojami mobiliuoju transportu. Klientams padedame suplanuoti ir įsirengti tinkamą inžinerinę infrastruktūrą aplink rezervuarą, patogų priėjimą ir/ar privažiavimą prie jo.

Mėšlo tvarkymo statinių statybai skirta vieta numatoma atsižvelgiant į aplinkos apsaugos, sanitarinius ir priešgaisrinių normų reikalavimus. Taip pat svarbu pasirinkti ekonomiškiausią ir saugų skysto mėšlo šalinimo ir kaupimo būdą, nekeliantį jokio pavojaus aplinkinių vietovių gyventojams, augalams, gyvūnams.

NP5 įmonė ūkinės paskirties ir kitų statinių statyboje jau sukaupė ilgametę patirtį. Mūsų tikslas yra kiekvieną statinį – nuo nedidelio tūrio gelžbetoninių rezervuarų iki didelio ploto gyvenamųjų namų – projektuoti ir statyti vadovaujantis „tarnaujančios“ architektūros principais. Visi statiniai projektuojami taip, kad būtų maksimaliai kokybiški, patvarūs ir funkcionalūs. Taip pat nuolatos investuojame į gamybos technologinio proceso tobulinimą ir plečiame savo kompetencijas siūlydami vis platesnį asortimentą statinių, skirtų žemės ūkiui ar pramonei.

Norėdami sužinoti, kokia būtų Jūsų pageidaujamo rezervuaro statybos ar kitų darbų sąmata, kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto ir statybų specialistai įvertins preliminarią projekto apimtį, jūsų poreikius ir pasiūlys geriausią galimą sprendimą ir konkurencingą kainą.

 

Rašykite mums