Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Šlaitinis
stogas

Stogo tipo pasirinkimas ir jo įrengimas – vieni svarbiausių pastato statybos darbų. Stogų tipai išskiriami į sutapdintą ir šlaitinį stogą. Šlaitiniai stogai įprastai dengiami individualiuose gyvenamuosiuose namuose, rečiau – visuomeninės, komercinės, pramoninės paskirties pastatuose. Pasirenkant stogo tipą būtina atsižvelgti į tokius parametrus kaip pastato techniniai reikalavimai, vidaus ir išorės architektūriniai sprendimai, landšaftas, stogo dangos ilgaamžiškumas ir atitikimas energiniams reikalavimams.

Šlaitinių stogų tipai: vienšlaitis stogas, dvišlaitis stogas, trišlaitis stogas ir keturšlaitis stogas. Populiariausi – dvišlaičiai stogai. Juos sudaro dvi plokštumos, kur galima montuoti įvairių medžiagų stogo dangą. Dvišlaičiai stogai dažniausiai būna simetriški. Šlaitiniai stogai dengiami naudojant įvairias stogų dangos medžiagas, pradedant plienine skarda ar šiferiu ir baigiant bituminėmis ar keramikinėmis čerpėmis. Pagrindinis tikslas – tvirtas stogas, kuris statiniui suteikia patikimą apsaugą nuo drėgmės, temperatūros pokyčių, mechaninių ir cheminių pažeidimų.

Projektuojant ir įrengiant šlaitinių stogų konstrukcijas, būtina sumažinti šilumos nuostolius, užtikrinti kokybišką vėdinimą ir įrengto stogo atsparumą įvairiems pažeidimams. Stogo konstrukcija turi būti patikima ir tvari. Todėl svarbūs kokybiški garus izoliuojantys, termoizoliaciniai, vėjui nelaidūs, vėdinamo oro, hidroizoliaciniai stogo dangos sluoksniai. Taip pat tinkamas šlaitinių stogų dangos paklotas ir kokybiškos šlaitinių stogų dangos. Statybų specialistai rekomenduoja atkreipti dėmesį ir į tinkamą lietaus nuvedimo sistemą, sumažinančią pratekėjimų riziką dėl stovinčio vandens tikimybės. Tik užtikrinus aukščiausio lygio šilumos, garso, vandens izoliaciją, renovuotuose, restauruotuose ar naujuose namuose bus galima džiaugtis idealiu mikroklimatu, mažais pastato eksploataciniais kaštais.

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 siūlo visą šlaitinio stogo dengimo paslaugų paketą Šiauliuose, Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose. Pasitelkę ilgametę patirtį, nuolatos atnaujindami gamybinių ir technologinių žinių bazę, mes kryptingai siekiame pasiūlyti kokybišką ir konkurencingą šlaitinių stogų dengimo paslaugą. Mūsų įmonė teikia profesionalias konsultacijas, kokio tipo – šlaitinis ar sutapdintas – stogas geriausiai tiks jūsų statomo pastato projektui. Kreipkitės jau dabar ir mūsų specialistai pasiūlys tinkamiausią sutapdinto ar šlaitinio stogo sprendimą Jūsų gyvenamajam namui, komerciniam, pramoniniam ar visuomeniniam pastatui.

Šlaitinio stogo dengimo kaina priklauso nuo daugybės veiksnių: pastato tipo, pasirinkto stogo techninių parametrų, išsirinktų stogo dangos medžiagų, stogo ploto, projekto trukmės, stogo montavimo darbų prietaisų, įrangos, naudojamų technologijų kainos. NP5 tikslas – kokybiškiausios paslaugos už konkurencingą kainą.

Rašykite mums