Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Namai „ant lėkštutės“

Rinkitės ir įsikurkite!

Plačiau

Statybos
leidimas

Statybas leidžiantis dokumentas yra būtinas norint pradėti statyti individualų gyvenamąjį namą, komercinį, administracinį ar kitos paskirties pastatą. Lietuvos statybos įstatyme numatyta, kad dėl statybos leidimo suteikimo į to miesto ar rajono savivaldybę turi kreiptis namo statytojas arba įgaliojimus turintis specialistas. Statybų leidimo derinimo procedūros yra sudėtingos, gali užtrukti 1–5 mėnesius.

Pateikiant prašymą dėl statybos leidimo kartu privaloma pateikti ir namo projektą. Jo paruošimas užtrunka – reikia ne tik išsirinkti norimą pastato išplanavimą, bet ir parengti tokį namų projektą, kuris visiškai atitiktų statybų techninių reglamentų reikalavimus ir individualius poreikius.

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 projektuoja individualius gyvenamuosius namus, pramoninės, ūkinės ir kitos paskirties pastatus. Teikiame ypač plačios apimties namų projektavimo paslaugų paketą. Parengiamas namo projekto techninis planas, kuris pilnai suderinamas su visomis valstybinėmis ir regioninėmis institucijomis, išimamas statybos leidimas Vilniuje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose. Papildomai padedame gauti leidimus specialiesiems architektūros reikalavimams, inžinerinių tinklų prisijungimui ir kitus pageidaujamus leidimus.

Statybos leidimo kaina nėra aukšta – 93 Eur, tačiau nemažai išlaidų sudaro namo projekto parengimas. Todėl savo klientams siūlome išskirtinį sprendimą, padėsiantį sutaupyti projektavimo kaštus – kartotinius projektus. Kartotinis namo projektas leis pradėti statybas iš karto, vos tik iš savivaldybės bus gautas leidimas statybai. Klientams siūlome pamatyti iš anksto suprojektuotus A+ energinės klasės metalo karkaso namus, kurie pagaminami ir surenkami ypač greitai. Ilgametę patirtį sukaupusi architektų, inžinierių, technologų bei statybininkų komanda kiekvieną kartotinio individualaus namo projektą pritaiko net pačių išrankiausių užsakovų poreikiams. Visas procesas užtrunka daug trumpiau, kadangi jau yra parengtas pastato sąstatas, kuris įprastai koreguojamas minimaliai.

Statybos leidimo galiojimas

Pagal galiojančius Lietuvos Respublikos teisės aktus, statybos leidimai, kurių galiojimas baigėsi 2010 m. spalio 10 d., yra negaliojantys ir statyba pagal šiuos dokumentus yra laikoma nelegaliomis statybomis. Statybos leidimai, kurie baigė galioti po 2010 m. spalio 10 d., išduoti vėliau ar išduodami statybos leidimas 2019 m., 2020 m. yra neterminuoti.

Vykdant jau seniai pastatyto pastato rekonstrukciją, renovaciją, būtina pasitikrinti, ar atliekami pakeitimai apibrėžti statybos leidime. Kai kuriais atvejais reikalingas naujas pastato projektas su nauju statybos leidimu.

 

Kartotiniai
projektai

THE WARM BOX

 • Gyvenamas plotas
  85,36 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE HILL SLOPE

 • Gyvenamas plotas
  90,2 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE DOUBLE CUPCAKE

 • Gyvenamas plotas
  88,46 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE CLEAR BOX

 • Gyvenamas plotas
  102,38 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE COZY BOX

 • Gyvenamas plotas
  96,66 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE MEMORY BOX

 • Gyvenamas plotas
  116,86 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

Rašykite mums