Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

UNIVERSALIOS TECHNIKOS
SANDĖLIAVIMO PASTATAI

Universaliai technikai skirti sandėliavimo pastatai pasižymi funkcionalia gamybos ir statybų technologija. NP5 klientams siūlo iš anksto suprojektuotus ir itin greitai pagaminamus bei surenkamus sandėliavimo statinius iš metalo karkaso. Kruopščiai apgalvota statybos technologija – pagaminta metalo karkaso konstrukcija yra atgabenama į statybvietę, kurioje specialistai operatyviai surenka statinį ir jį paruošia eksploatavimui.

Ypatingą dėmesį skiriame statinio sandarumui ir patvarumui – siekiame, kad sandėliavimo pastatas maksimaliai atitiktų savo funkcinius reikalavimus ir tarnautų kuo ilgiau. Tai pasiekti leidžia novatoriška, įvairiems pažaidos veiksniams atspari metalo karkaso technologija, kuri patyrusios NP5 komandos rankose tampa geriausia medžiaga sukurti ir pastatyti kokybišką statinį.

Kiekvienas projekto etapas (gamyba, surinkimas) vykdomas tik galutinai suderinus su užsakovu technines ir konstrukcines projekto dalis. Mūsų specialistai visuomet atsižvelgia į užsakovo pageidavimus – universalios technikos sandėliavimo pastatai gali būti pritaikomi individualiems poreikiams, pagaminami pagal iš anksto pateiktas technines charakteristikas.

Taip pat siekiame, kad projektuojami ir statomi statiniai maksimaliai atitiktų LR Statybų įstatymą bei kitus statybą šalies teritorijoje reglamentuojančius teisės aktus. Planuojant statybas itin svarbu atsižvelgti į tai, kad sandėliams statyti skirta vieta turėtų būti parenkama vertinant vietovės inžinerinę infrastruktūrą ir jos plėtros galimybes. Statinys turi maksimaliai atitikti sanitarinių, technologinių, aplinkos apsaugos ir priešgaisrinių normų reikalavimus. Visuomet esame pasirengę supažindinti užsakovus su aptariamo tipo statiniams būdingomis techninėmis ypatybėmis ir teisiniu reglamentavimu.

Universalios technikos sandėliavimo pastato kaina

Galutinė projekto sąmata susideda iš daugybės skirtingų veiksnių. Sandėliavimo pastato kaina įprastai nustatoma atsižvelgiant į statinio plotą, gamybos ir surinkimo kaštus, numatomą projekto įgyvendinimo terminą, specifinius užsakovo pageidavimus ir kitus susijusius kriterijus. Savo klientams siekiame pasiūlyti prieinamą kainą ir aukštą statinių kokybę. Nuosekliai vystome pažangias technologijas ir, remdamiesi tvarumo principais, valdome visus savo veiklos procesus.

Norinčius daugiau sužinoti apie jau anksčiau įgyvendintus sandėliavimo paskirties statinių projektus bei kitus darbus, kviečiame susisiekti su mumis. Patyrę NP5 specialistai pakonsultuos visais Jums rūpimais klausimais.

 

Rašykite mums