Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Namai „ant lėkštutės“

Rinkitės ir įsikurkite!

Plačiau

Vieno aukšto
namų projektai

Vieno aukšto namų projektas – tinkamas sprendimas užsakovams, norintiems pasistatyti iki 80 kv. m ar iki 100 kv. m individualų gyvenamąjį namą. Tokie projektai išsiskiria savo lankstumu, ekonomiškumu, architektūrinių stilių įvairove pastato išorės ir vidaus interjere, nesudėtingu patalpų išplanavimo keitimu.

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 rinkai viena pirmųjų pasiūlė alternatyvų standartizuotą statybos sprendimą – kartotinius projektus. Kartotiniai projektai yra iš anksto suprojektuoti A++ energinės klasės metalo karkaso individualūs vieno aukšto gyvenamieji namai. Tokie vieno aukšto namų projektai išsiskiria ypač greitu pagaminimu ir operatyviu surinkimu.

NP5 bendrovė savo klientams siūlo tiek planinius, tiek fasadinius kartotinio vieno aukšto namo projekto pakeitimus atsižvelgiant į užsakovo norus. Architektai ir projektuotojai kiekvieną pastatą kuria unikalų ir tarnaujantį Jums savo paprastumu, universalumu, tikslumu, inovatyvumu ir efektyvumu. Projektuodami pasitelkiame naujausią statinio skaitmeninio modeliavimo (BIM) programinę įrangą, leidžiančią erdvinį 3D projektavimą, todėl klientai iš karto gali matyti norimus pakeitimus ir būsimo gyvenamojo namo projektą.

Profesionalių specialistų komandos parengti vieno aukšto namų projektai 2019 m., 2020 m. ar ankstesniais laikotarpiais – yra ypač skirtingi ir įvairūs. Nuo labai modernaus, sutapdintu stogu, stogine automobiliui ir didele terasa vieno aukšto namo, kurio dviejuose fasaduose į terasą ir vidinį kiemą suprojektuoti dideli langai, taip pat užtikrinamas visiškas atitikimas A++ klasės energinio efektyvumo reikalavimams. Iki išraiškingų architektūrinių formų, šlaitinių stogų, didelės kvadratūros, erdvių kambarių namų. Kiekvienas atvejis individualus, tačiau siekiame užtikrinti, kad pastatas būtų racionaliai suplanuotas, atitiktų aukščiausius energinės klasės reikalavimus, turėtų kokybiškas konstrukcijas, stogo dangą, sienas, namo apdailos statybines medžiagas.

Siekiame pasitikėjimu ir skaidrumu grįsto santykio su klientu, todėl mūsų kainodara ypač aiškiai apibrėžta. Kartotiniai vieno aukšto namo projektai jau turi preliminarias sąmatas, tačiau galutinės priklauso nuo daugybės veiksnių: pastato ploto, projekto parengimo termino, užsakovo išskirtinių pageidavimų, naudojamų gamybos ir statybos technologijų, išorės ir vidaus apdailos medžiagų ir kitų susijusių veiksnių. Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo namo projekto parengimo kaina, kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią vieno aukšto namo statybos projekto apimtį ir pasiūlys geriausią kainą Šiauliuose, Vilniuje ir kituose šalies regionuose.

 

Kartotiniai
projektai

THE LEGO BOX

 • Gyvenamas plotas
  113,78 m2
 • Aukštų skaičius
  2
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE CUPCAKE CASE

 • Gyvenamas plotas
  90,77 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE SWEET BOX

 • Gyvenamas plotas
  86,3 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE MEMORY BOX

 • Gyvenamas plotas
  116,86 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE MODERN CUPCAKE

 • Gyvenamas plotas
  119,5 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

THE COZY BOX

 • Gyvenamas plotas
  96,66 m2
 • Aukštų skaičius
  1
Kaina
€ 2.928
€ 2.420

Rašykite mums