Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Angarų
statyba

Angarai išsiskiria savo nesudėtinga konstrukcija ir universalia paskirtimi – jie gali būti pritaikomi įvairaus verslo poreikiams, pasižymėti skirtingomis techninėmis specifikacijomis. Gamybinės, komercinės įmonės, kurios orientuotos į optimalų sandėlio vidaus išdėstymą, universalias technines galimybės, operatyviai atliekamus procesus, į mūsų įmonę kreipiasi ieškodamos geriausio sprendimo ir kainos bei kokybės santykio.

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 kryptingai vysto pramoninių pastatų statybos verslo sritį. Mūsų įgyvendinami projektai aprėpia įvairius pramoninius projektus – angarų statybą Šiaulių ir Vilniaus regionuose, taip pat dirbtuvių, gamyklų, logistikos ir sandėliavimo centrų, biurų, atliekų perdirbimo centrų ir kitų objektų statybą.

Angaro statyba susideda iš projektavimo, gamybos ir montavimo, įrengimo darbų. Ypatingai svarbu, kad statinys būtų ne tik funkcionalus, tačiau ir energiškai efektyvus. NP5 profesionalų projektuojami ir statomi pastatai atitinka A+, A++ energinio naudingumo klasės reikalavimus. Jie išsiskiria savo gera šilumos, garso izoliacija, reikalauja mažesnių eksploatacijos išlaidų, o pastato šildymo kaštai sumažėja daugiau nei tris kartus.

Mūsų įmonės angarai statomi iš technologiškai pažangaus metalo karkaso, kitaip, lengvųjų plonasienių plieno konstrukcijų. Lengvo plieno karkasas padengtas papildoma antikorozine apsauga, todėl metaliniai angarai yra tvarūs, ilgaamžiai, atsparūs cheminiam ir mechaniniam dėvėjimuisi bei specialiai pritaikyti pramonės ir gamybos industrijai.

Angaro statybos kaina

Angaro kaina kiekviename projekte nustatoma individualiai. Angarų kainos yra tiesiogiai susietos su pastatų naudingu plotu, bei taip pat priklauso nuo šių kriterijų: angaro konstrukcijos sudėtingumo ir paskirties; energinio efektyvumo klasės; garso ir šilumos izoliacijos; pasirinktos šildymo sistemos; sandėlio patalpų rūšies; papildomų konstrukcinių angaro elementų pasirinkimo ir statybos darbų termino.

NP5 statomi angarai savo kaina yra konkurencingi Vilniuje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose. Siūlome pilną statybos paketą – nuo pirminių konsultacijų, projekto vizijos, koncepcijos, projekto sąmatos sudarymo iki projektavimo ir statybos darbų, vidaus ir išorės apdailos darbų. NP5 bendrovė specializuojasi kaip statybų vystytojas, rangovas ir pavienių statybos darbų vykdytojas.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo angaro statybos projekto parengimo, statybų ar kitų darbų kaina, kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus statybos projekto apimtį, poreikius ir pasiūlys geriausią galimą sprendimą.

Plačiau

 

Rašykite mums