Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Statybos
darbai

Kvalifikuotų specialistų kokybiškai atliekami statybos darbai – vienas pamatinių pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonės NP5 strateginių uždavinių. Ilgametė patirtis, nuoseklus statybos technikų ir gamybos, projektavimo technologijų tobulinimas, išskirtinis dėmesys kiekvieno užsakovo projekto kokybei bei aktyvus reagavimas į statybų rinkos inovacijas – mums padėjo tapti vienais šio sektoriaus lyderių. Bendrovė NP5 dirba su įvairiais segmentais – privačiu, viešuoju, komerciniu. Konsultuojame, projektuojame atliekame statybų darbus visoje Lietuvoje – nuo kartotinių, nedidelių individualių gyvenamųjų namų statybų iki stambaus masto komercinių, visuomeninių, pramoninių pastatų projektų.

Mūsų prioritetai – efektyvus bendradarbiavimas su kiekvienu klientu, naujoviškas požiūris į statybas, tarnaujančios architektūros filosofija ir skiriamas ypatingas dėmesys kiekvieno projekto kokybei. Esame atidūs rinkoje vyraujančioms tvarumo ir ekologijos tendencijoms – mūsų projektuojami ir statomi pastatai atitinka A+, A++ energinio naudingumo klasės reikalavimus.

Taip pat NP5 įmonės vykdomuose statybų projektuose pritaikomos lengvos plieninės konstrukcijos, kurių dėka naujų novatoriškų plieninių pastatų masė yra keliskart mažesnė nei statinių iš tradicinių medžiagų. Šis veiksnys didina visų pastatų likvidumą ir atliepia vyraujančias ekologijos tendencijas.

Statybos darbų kainos

NP5 kainodara paremta skaidrumu ir abipusiu pasitikėjimu. Siekiame užtikrinti aukščiausią įmonės paslaugų kokybę ir klientų pasitenkinimo lygį – todėl mūsų klientai moka tik matydami galutinį produktą, architektų jau suprojektuotą, statybos specialistų pastatytą pramoninės, ūkinės, komercinės ar gyvenamosios paskirties pastatą. Savo produktų asortimente siūlome universaliai pritaikomus kartotinius projektus, kurie jau turi įvertintus preliminarius įkainius. Tačiau kiekviename projekte statybos darbų kaina nustatoma individualiai, nes gali kisti dėl užsakovo poreikių.

Mūsų nekilnojamojo turto specialistai stebi tendenciją, kad rinkoje statybos darbų kainos 2020-ais metais praktiškai nepakito, išliko tokios kaip ir statybos darbų kainos 2019 m. Visuomet siekiame išlaikyti nuoseklumą, įmonės NP5 statybos darbų įkainiai priklauso nuo projekto darbų apimties, trukmės, naudojamų technologijų, medžiagų ir daugelio kitų veiksnių. Statybos darbų paklausa rinkoje, konkurencingumas, darbo ypatybės, inovacijų pritaikymas taip pat glaudžiai susiję su galutine projekto sąmata.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo statybos projekto darbų kaina, kreipkitės į mus, kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus projekto apimtį, nustatys jo kainą ir pasiūlys efektyvius sprendimus.

Plačiau

 

Rašykite mums