Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Betonavimo
darbai

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 kryptingai vysto pramoninių pastatų statybos verslo sritį, atlieka kokybiškus betonavimo darbus. Pasitelkus moderniausias gamybos technologijas ir darnią savo srities ekspertų komandą, mūsų teikiamų betonavimo paslaugų spektras platus: grindų betonavimas, pramoninių grindų betonavimas, tvoros pamatų betonavimas, betoninių laiptų, betoninių tvorų betonavimas, perdangų betonavimas Šiauliuose, Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose.

Taip pat konsultuojame, projektuojame, vykdome pramoninių pastatų statybą, renovaciją ir rekonstrukciją, teikiame pastatų pogarantinę priežiūrą. Mūsų įgyvendinami projektai aprėpia įvairius pramoninius projektus – dirbtuves, gamyklas, logistikos ir sandėliavimo centrus, biurus, atliekų perdirbimo centrus ir kitus objektus. Kiekviename jų individualiai įvertinus projektą, atliekamas kokybiškas pastatų konstrukcijų betonavimas, statybos reikalavimus atitinkantis monolitinės ar medinės perdangos betonavimas.

Betonavimo darbų kaina

NP5 kvalifikuotų specialistų atliekami betonavimo darbai savo kaina yra konkurencingi rinkoje. Siekiame aukščiausios kokybės gaminių bei teikiamų paslaugų ir kainos optimaliausio santykio. Ilgametė patirtis, nuoseklus tobulinimas statybos technikų, tokių kaip betonavimo darbai ir gamybos technologijos, išskirtinis dėmesys kiekvieno užsakovo projekto kokybei bei aktyvus reagavimas į rinkos inovacijas – mums padėjo tapti vienais šio sektoriaus lyderių. Mūsų vizija yra klientams sukurti tarnaujančios architektūros principais paremtus individualius namus, sandėliavimo centrus, biurus, gamyklas ir kitus objektus, taip pat pasiūlyti efektyvų bendradarbiavimą, grįžtamąjį ryšį, modernų požiūrį į statybas. Skiriame ypatingą dėmesį tam, kad projektas būtų kokybiškas ir savalaikis, teikiame garantinės ir pogarantinės priežiūros paslaugas.

Betonavimo darbai atliekami įvairiuose miestuose – Šiauliai, Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kiti miestai jau pajuto NP5 komandos darbščių rankų prisilietimą. Siekiame būti matomi visoje Lietuvoje, taip pat už jos ribų, todėl nuolatinis ir savalaikis monolitinės ar kitos rūšies perdangos betonavimas Šiauliuose, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje – mūsų vienas pagrindinių tikslų.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo statybos projekto darbų, apdailos medžiagų ar pavienių (pavyzdžiui, betonavimo, pamatų įrengimo) darbų kaina, kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus pramoninio pastato statybos projekto apimtį, nustatys jo kainą ir pasiūlys efektyvius, Jūsų verslo poreikius atliepiančius sprendimus ir pritaikys tinkamus gaminius.

Plačiau

 

Rašykite mums