Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Garažų
statyba

Garažo statybos tiksli vieta teritorijoje įprastai pasirenkama rengiant detalųjį sklypo-teritorijos planą. Detaliajame plane nustatomas teritorijos naudojimo reglamentas, kruopščiai sužymimi visi numatomi statiniai, suplanuojamas optimalus teritorijos inžinerinių komunikacinių koridorių tinklas, suformuojama geriausia urbanistinė struktūra. Todėl garažo statyba turi atitikti visus numatytus statybos, priešgaisrinės saugos reikalavimus ir reglamentus.

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 kryptingai įgyvendina įvairių pastatų statybas – privačių, pramoninių, komercinių. Garažo statyba – taip pat dažnai klientų pageidaujama paslauga. Atliekame plataus spektro darbus – konsultuojame, tvarkome dokumentaciją ir statybų leidimus, atliekame geodezinius matavimus, projektuojame, vykdome ūkinių, pramoninių, gyvenamųjų pastatų ir kitų statinių statybą, renovaciją ir rekonstrukciją.

NP5 įmonės vykdomuose statybų projektuose pritaikomos lengvos plieninės konstrukcijos, kurių dėka naujų novatoriškų plieninių pastatų masė yra keliskart mažesnė nei statinių iš tradicinių medžiagų. Šis veiksnys didina visų pastatų likvidumą ir atliepia vyraujančias ekologijos tendencijas.

Klientams siūlome kartotinius projektus – surinkimui ir naudojimui jau parengtus metalo karkaso garažus. Lengvo plieno karkasas padengtas papildoma antikorozine apsauga, todėl metaliniai garažai yra tvarūs, ilgaamžiai, atsparūs cheminiam ir mechaniniam dėvėjimuisi. Taip pat kiekvieną projektą mūsų patyrę architektai bei projektuotojai pritaiko individualiems poreikiams.

Garažo statybos kaina

Rinkai vieni pirmųjų pristatę kartotinius lengvo plieno karkaso statinius, turime galimybę pasiūlyti konkurencingas kainas. Karkasinių garažų statyba priklauso nuo individualaus statinio ploto, projekto apimties, pasirinktų medžiagų, gamybos technologijų ir kitų specialių pageidavimų. Kiekvieną sykį siekiame, kad garažo statyba savo kaina patenkintų net aukščiausių lūkesčių turinčius klientus.

Mūsų vizija yra klientams suprojektuoti ir pastatyti tarnaujančios architektūros principais paremtus garažus, sandėliavimo centrus, individualius namus, biurus, gamyklas ir kitus objektus, taip pat pasiūlyti efektyvų bendradarbiavimą, grįžtamąjį ryšį, modernų požiūrį į statybas. Skiriame ypatingą dėmesį tam, kad projektas būtų kokybiškas ir savalaikis, teikiame garantinės ir pogarantinės priežiūros paslaugas.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų garažo pastato statybos projekto parengimo, statybų ar kitų darbų kaina, kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus statybos projekto apimtį, poreikius ir pasiūlys geriausią galimą sprendimą.

Plačiau

 

Rašykite mums