Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Gelžbetonio
konstrukcijos

Gelžbetonio, arba, armuoto betono konstrukcijos naudojamos mažaaukštėje ir daugiaaukštėje statyboje – nuo privačių gyvenamųjų namų statybos iki ūkinės, komercinės paskirties pastatų, monolitinių daugiaaukščių statybos. Gelžbetonio konstrukcijos pastatuose skirtos perdangoms – laikančioms ir atitvarinėms pastato konstrukcijoms.

Gelžbetoninės perdangos rinkoje yra populiarios, dažnai naudojamos statant įvairios paskirties pastatus. Jos išskiriamos į kelias rūšis: surenkamąsias gelžbetonio konstrukcijas ir monolitines gelžbetonio konstrukcijas. Surenkamosios gelžbetonio konstrukcijos statybų specialistų montuojamos iš pavienių elementų, jų tarpus pripildant specialia medžiaga. Rinkoje diegiant naujas statybų technologijas ir inovacijas, šiandien šios konstrukcijos įrengiamos ypač operatyviai, o tai padeda sutaupyti laiko ir greičiau užbaigti numatytą statybos projektą. Taip pat jos pasižymi savo puikia technine charakteristika – yra ypač tvirtos, atlaiko didelę apkrovą, atlieka šilumos izoliacines savybes, taip pat puikiai izoliuoja garsą.

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 rinkoje išsiskiria technologiškai pažangaus metalo karkaso, kitaip, lengvųjų plonasienių plieno konstrukcijų gamyba. Lengvo plieno karkasas, kurį gamina mūsų įmonė padengtas papildoma antikorozine apsauga. Jis gaminamas iš aukščiausios kokybės 350-550 MPa tankio konstrukcinio plieno. Siekiame, kad metalinės konstrukcijos būtų modernios, ypač tikslios ir kokybiškos, todėl nuolatos investuojame į technologinį procesą, metalo karkaso gamybą, tobuliname laikančiąsias karkaso savybes.

Siekdami užtikrinti aukščiausią įmonės paslaugų kokybę ir klientų pasitenkinimo lygį, klientams siūlome alternatyvų požiūrį į nekilnojamojo turto ir statybų paslaugas – mūsų klientai moka tik matydami galutinį produktą, architektų jau suprojektuotą, statybos specialistų pastatytą individualų gyvenamąjį namą, išskirtinį komercinės paskirties pastatą, ūkinį pastatą, sandėlį, gamybines patalpas. Taip pat vykdome kartotinius projektus – siūlome pamatyti iš anksto suprojektuotus A+ energinės klasės metalo karkaso namus, kurie pagaminami ir surenkami ypač greitai.

Siūlome pilną statybos paketą – nuo pirminių konsultacijų, projekto vizijos, koncepcijos, projekto sąmatos sudarymo iki projektavimo ir statybos darbų, vidaus ir išorės apdailos darbų. Bendrovė specializuojasi kaip statybų vystytojas, rangovas ir pavienių statybos darbų vykdytojas.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo statybos projekto gelžbetonio konstrukcijų medžiagų bei įrengimo ar kitų darbų kaina, kreipkitės į mus, kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus komercinio ar gyvenamojo pastato statybos projekto apimtį, poreikius ir pasiūlys geriausią galimą sprendimą.

Plačiau

 

Rašykite mums