Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Grindų
betonavimas

Betoninės grindys yra atsparios nusidėvėjimui, temperatūrų pokyčiams, smūgiams, spaudimo jėgai, jos tinkamos eksplotuoti tiek lauko, tiek vidaus sąlygomis. Betoninės grindys yra pritaikomos pramoniniuose, ūkiniuose, komercinės paskirties pastatuose, taip pat naudojamos statant gyvenamuosius namus. Grindų betonavimas dažnai yra vienas pirmųjų grindų įrengimo etapų.

Atlikdami grindų betonavimo darbus itin kruopščiai vadovaujamės pastato projekto planu, statybos reikalavimais. Skiriame dėmesį ir parenkame aukštos kokybės medžiagas: tinkamos rūšies ir dydžio garso, garo, šilumos izoliacinis sluoksnis, kokybiškas armuojantis tinklas, tvirto ir patvaraus cemento mišinys. Mūsų ištobulinta technologija užtikrina, kad pasiruošime ir atliksime grindų betonavimo darbus per trumpiausią laiką. Savalaikiškai vykdomi darbai prisidės prie sklandžiai įgyvendinto naujo statybų projekto. 

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 kryptingai vysto pramoninių pastatų statybos verslo sritį, atlieka kokybiškus betonavimo darbus. Pasitelkus moderniausias gamybos technologijas ir darnią savo srities ekspertų komandą, mūsų teikiamų betonavimo paslaugų spektras platus: pramoninių grindų betonavimas, grindų betonavimas Šiauliuose, Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose, tvoros pamatų betonavimas, betoninių laiptų, betoninių tvorų betonavimas, perdangų betonavimas.

Visi mūsų projektai atspindi naujausias statybų sektoriaus tendencijas, statomi kartotiniai ir individualūs namai ir kiti pastatai atitinka A+, A++ energinio naudingumo klasės reikalavimus. Statiniai išsiskiria savo gera šilumos, garso izoliacija, reikalauja mažesnių eksplotacijos išlaidų, šildymo kaštai sumažėja daugiau nei tris kartus.

Betonavimo darbų kaina

NP5 darbų įkainiai priklauso nuo visuomeninės ar komercinės paskirties pastato projekto darbų apimties, trukmės, naudojamų gamybos ir statybos technologijų, medžiagų, konstrukcijų ir daugelio kitų veiksnių. Siekiame pasitikėjimu ir skaidrumu grįsto santykio su klientu, todėl mūsų kainodara ypač aiškiai apibrėžta. Klientai moka tik matydami galutinį produktą, architektų jau suprojektuotą, statybos specialistų pastatytą komercinės paskirties pastatą.

Grindų betonavimas savo kaina yra konkurencingas rinkoje, optimalus kainos ir paslaugos kokybės santykis. Grindų betonavimas, kainos nustatymas ir kitos paslaugos teikiamos įvairiuose regionuose, tokiuose kaip Šiauliai, Vilnius, Kaunas ir kituose.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo statybos projekto grindų betonavimo ir kitų darbų kaina, kreipkitės į mus, kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus komercinio ar gyvenamojo pastato statybos projekto apimtį, nustatys galimus sprendimus ir pasiūlys geriausią kainą.

Plačiau

 

Rašykite mums