Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Gyvenamųjų
namų statyba

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 vysto individualių namų statybą. Gyvenamųjų namų statybos paslaugos aprėpia: gyvenamosios paskirties (vieno buto) pastatus, gyvenamosios paskirties (dviejų butų) pastatus, gyvenamosios paskirties (trijų ir daugiau butų (daugiabučius) pastatus, gyvenamosios paskirties vieno ar dviejų aukštų namus.

Rinkai vieni pirmųjų pasiūlėme alternatyvą – kartotinius gyvenamųjų namų projektus. Kartotinis namo projektas leis pradėti statybas iš karto, padės sutaupyti projektavimo išlaidas. Klientams siūlome pamatyti iš anksto suprojektuotus A+ energinės klasės metalo karkaso namus, kurie pagaminami ir surenkami ypač greitai. Ilgametę patirtį sukaupusi architektų, inžinierių, technologų bei statybininkų komanda kiekvieną kartotinio individualaus namo projektą pritaiko net pačių išrankiausių užsakovų poreikiams.

Taip pat savo vykdomuose gyvenamųjų namų statybos projektuose pritaikome lengvas plienines konstrukcijas, kurių dėka naujų novatoriškų plieninių pastatų masė yra keliskart mažesnė nei statinių iš tradicinių medžiagų. Šis veiksnys didina visų pastatų likvidumą šiandien ir ateityje bei atliepia vyraujančias ekologijos tendencijas. Pastarosioms tendencijoms esame ypač atidūs – mūsų projektuojami ir statomi pastatai atitinka aukščiausius energinio naudingumo reikalavimus, todėl gyvenamieji namai puikiai izoliuoja garsą, šilumą, sutaupo namo priežiūros kaštų.

Kokybiškai pastatytas individualus gyvenamasis namas ar daugiabutis – tarnaus ne vieną dešimtmetį. Ilgaamžiškumas ir tvarumas – savybės, kurių dėka mūsų statomus gyvenamuosius namus pamėgo ir gyventojai, kurie įsigija investicinius būstus. Investicinis arba atostogų būstas turi išsiskirti kuo paprastesne jo eksploatacija, kuo mažesniais šildymo kaštais ir tvarumu.

Gyvenamųjų namų statybos kaina paremta skaidrumu ir abipusiu pasitikėjimu. Siekiame užtikrinti aukščiausią įmonės paslaugų kokybę ir klientų pasitenkinimo lygį – todėl mūsų klientai moka tik matydami galutinį produktą, architektų jau suprojektuotą, statybos specialistų pastatytą gyvenamąjį namą ar kitą pramoninės, ūkinės, komercinės ar gyvenamosios paskirties pastatą. Savo produktų asortimente siūlome universaliai pritaikomus gyvenamųjų namų kartotinius projektus, kurie jau turi įvertintus preliminarius įkainius. Tačiau kiekviename projekte statybos darbų kaina nustatoma individualiai, nes gali kisti dėl užsakovo poreikių, išskirtinių pageidavimų.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų gyvenamojo namo statybos projekto parengimo, statybų ar kitų darbų kaina, kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus statybos projekto apimtį, poreikius ir pasiūlys geriausią galimą sprendimą.

Plačiau

 

Rašykite mums