Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Komercinių
pastatų statyba

Komercinės paskirties pastatai – skirti bet kuriam komerciniui, logistikos verslui, visuomeninei ar administracinei įmonei. Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 klientams siūlo pažangius kartotinius projektus – sukūrėme ir standartizavome galutinius statybų produktus, kuriuos galime pritaikyti bet kuriam verslui. Pažangi, novatoriška metalo konstrukcijų sistema leidžia prisitaikyti prie visų poreikių.

NP5 įmonės vykdomuose statybų projektuose pritaikomos lengvos plieninės konstrukcijos, kurių dėka naujų novatoriškų plieninių pastatų masė yra keliskart mažesnė nei statytų iš tradicinių medžiagų. Kartotinės konstrukcijos greitai pagaminamos ir surenkamos, profesionalūs projektuotojas gali jas adaptuoti pagal kliento pageidavimus, o statybos specialistai jas ypatingai greitai sumontuoja ir integruoja norimoje vietovėje.

Bendrovė atlieka visus darbus – nuo konsultavimo ir vizijos sukūrimo, kokia architektūra ir kitomis būdingomis savybėmis turėtų pasižymėti naujai statomi komercinės paskirties pastatai, visuomeninės paskirties pastatai, iki pastato, inžinerinių tinklų, architektūrinių sprendimų projektavimo, statybos darbų, vidaus ir išorės apdailos įrengimo darbų. N5 specializuojasi kaip statybų vystytojas, rangovas ir pavienių statybos darbų vykdytojas.

Komerciniai pastatai – viena sričių, kurioje turime daug patirties ir nuolat pritaikome modernius technologinius sprendimus, integruojame novatoriškas statybines medžiagas. Mūsų statomi pastatai pasižymi savo energiniu tvarumu, siekiame, kad ekologiškas požiūris į statybas taptų mūsų įmonės atpažįstamumo ženklu. Taip pat orientuojamės į atliekamų darbų kokybę – statomi komercinės paskirties pastatai verslui tarnauja ypatingai ilgai ir pasižymi geriausiu kainos ir kokybės santykiu.

Komercinio pastato statybos kaina

Bendrovės NP5 statybos darbų įkainiai priklauso nuo visuomeninės ar komercinės paskirties pastato projekto darbų apimties, trukmės, naudojamų gamybos ir statybos technologijų, medžiagų, konstrukcijų ir daugelio kitų veiksnių. Siekiame pasitikėjimu ir skaidrumu grįsto santykio su klientu, todėl mūsų kainodara ypač aiškiai apibrėžta. Klientai moka tik matydami galutinį produktą, architektų jau suprojektuotą, statybos specialistų pastatytą komercinės paskirties pastatą.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo statybos projekto darbų kaina, kreipkitės į mus, kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus komercinio pastato statybos projekto apimtį, nustatys jo kainą ir pasiūlys efektyvius, Jūsų verslo poreikius atliepiančius sprendimus.

Plačiau

 

Rašykite mums