Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Laiptų
betonavimas

Betoniniai laiptai rinkoje pamėgti dėl savo ilgaamžiškumo, tvirtumo, puikios garso izoliacijos. Laiptų betonavimas įprastai trunka vos kelias dienas ir greitai galima toliau tęsti statybos projekte numatytus darbus. Kitas žingsnis po betonavimo proceso – laiptų apdaila, kuriai architektai ir dizaineriai renkasi plyteles, granitą, medieną ar kitas medžiagas. Betoniniai laiptai integruojami vidaus patalpose, populiarus ir lauko laiptų betonavimas.

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 kryptingai vysto pramoninių pastatų statybos verslo sritį, atlieka kokybiškus vidaus ir lauko laiptų betonavimo darbus. Pasitelkus moderniausias gamybos technologijas ir darnią savo srities ekspertų komandą, mūsų teikiamų betonavimo paslaugų spektras platus: grindų betonavimas, pramoninių grindų betonavimas, tvoros pamatų betonavimas, betoninių tvorų, perdangų betonavimas, betoninių laiptų betonavimas Vilniuje, Šiauliuose ir kituose miestuose. Atliekame betonavimo darbus visoje Lietuvoje. Betonavimo darbams atlikti naudojame tik sertifikuotus ir įstatymų numatytus reikalavimus statiniams atitinkančius armatūros gaminius ir betono mišinius bei aplinką tausojančią techniką.

Laiptų betonavimo kaina

NP5 statybų specialistų atliekamas laiptų betonavimas savo kaina rinkoje ypač konkurencingas. Laiptų betonavimo kaina priklauso nuo parengtame techniniame plane numatyto jų ploto, vietos, įrengimo ir kitų specifinių veiksnių. Kiekvieną kartą kainą įvertiname individualiai, susipažinę su jūsų būsto, komercinio ar ūkinio pastato planu ir planuojamu pastato funkcionalumu bei paskirtimi. Ambicingai įgyvendindami statybos projektus, ugdydami kompetentingus specialistus ir plėsdami turimų žinių bagažą, išvystėme koncepciją – pasiūlyti klientams tinkamą kokybės ir kainos santykį.

Mūsų vizija yra klientams sukurti tarnaujančios architektūros principais paremtus individualius namus, sandėliavimo centrus, biurus, gamyklas ir kitus objektus, taip pat pasiūlyti efektyvų bendradarbiavimą, grįžtamąjį ryšį, modernų požiūrį į statybas. Skiriame ypatingą dėmesį tam, kad projektas būtų kokybiškas ir savalaikis, teikiame garantinės ir pogarantinės priežiūros paslaugas.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo statybos projekto vidaus ir lauko laiptų betonavimo ar kitų darbų kaina, kreipkitės į mus, kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus komercinio ar gyvenamojo pastato statybos projekto apimtį, statybos projekto apimtį, nustatys galimus sprendimus ir pasiūlys geriausią laiptų betonavimo kainą Vilniuje, Šiauliuose ir kituose šalies regionuose.

Plačiau

 

Rašykite mums