Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Metalinės stogo
konstrukcijos

Metalinės konstrukcijos statybų rinkoje yra vertinamos dėl tokių metalo savybių kaip jo tvirtumas, atsparumas išoriniams veiksniams, kietumas, tamprumas. Metalas įprastai pasirenkamas, kai įrengiama stogo konstrukcija. Metalinė stogo konstrukcija būtina ir stogo apskardinimui, kuris išskiriamas į vėjalenčių, kraigo, pastogės, laštakio, polatakinės skardos, lietaus sistemos, kamino apskardinimą.

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 rinkoje išsiskiria technologiškai pažangaus metalo karkaso, kitaip, lengvųjų plonasienių plieno konstrukcijų gamyba, kurią atlieka NP5 grupės padalinys NP5 Technology. Lengvo plieno karkasas, kurį gamina mūsų įmonė, padengtas papildoma antikorozine apsauga. Jis gaminamas iš aukščiausios kokybės 350-550 MPa tankio konstrukcinio plieno. Siekiame, kad metalinės stogo konstrukcijos būtų modernios, ypač tikslios ir kokybiškos, todėl nuolatos investuojame į technologinį procesą, metalo karkaso gamybą, tobuliname laikančiąsias karkaso savybes.

Metalo konstrukcijų ir kitų stogo konstrukcijos elementų kaina kiekviename NP5 įmonės įgyvendinamame projekte nustatoma individualiai, gali kisti dėl užsakovo poreikių. Kainodara paremta skaidrumu ir abipusiu pasitikėjimu. Kuriame tokius stogo projektus, kurie visų pirma tarnauja Jums, atliepia visus poreikius, izoliuoja garsą ir šilumą, apsaugo nuo nepageidaujamų gamtos reiškinių, užkerta kelią mechaniniam ir cheminiam poveikiui, dėvėjimuisi ir kitiems pažeidimams. Mūsų verslo partneriai užtikrina, kad visi gaminiai – tik aukščiausios kokybės. Tarnaujanti architektūra – mūsų misija, padedanti kurti ilgaamžius, energiškai efektyvius ar žaliosios architektūros statinius.

Taip pat siekiame užtikrinti aukščiausią įmonės paslaugų kokybę ir klientų pasitenkinimo lygį – todėl mūsų klientai moka tik matydami galutinį produktą, architektų jau suprojektuotą, gamintojo pagamintą, o statybos specialistų surinktą metalo karkaso pramoninės, ūkinės, komercinės ar gyvenamosios paskirties objektą. Savo produktų asortimente siūlome universaliai pritaikomus kartotinius projektus, kurie jau turi įvertintus preliminarius įkainius.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo statybos projekto metalinių konstrukcijų, jų įrengimo ar kitų darbų kaina, kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus komercinio ar gyvenamojo pastato statybos projekto apimtį, nustatys galimus sprendimus ir pasiūlys geriausią metalinių konstrukcijų ir stogo įrengimo darbų kainą Vilniuje, Šiauliuose ir kituose šalies regionuose.

Plačiau

 

Rašykite mums