Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Metalo
konstrukcijos

Metalo karkasas ir metalinės konstrukcijos šiandien yra vertinamos dėl tokių metalo savybių kaip jų tvirtumas, atsparumas išoriniams veiksniams, kietumas, tamprumas. Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 rinkoje išsiskiria technologiškai pažangaus metalo karkaso, kitaip, lengvųjų plonasienių plieno konstrukcijų gamyba, kurią atlieka NP5 grupės padalinys NP5 Technology.

Lengvo plieno karkasas, kurį gamina mūsų įmonė, padengtas papildoma antikorozine apsauga. Jis gaminamas iš aukščiausios kokybės 350-550 MPa tankio konstrukcinio plieno. Siekiame, kad metalinės konstrukcijos būtų modernios, ypač tikslios ir kokybiškos, todėl nuolatos investuojame į technologinį procesą, metalo karkaso gamybą, tobuliname laikančiąsias karkaso savybes.

Metalo konstrukcijos kaina kiekviename NP5 įmonės įgyvendinamame projekte nustatoma individualiai, gali kisti dėl užsakovo poreikių. Kainodara paremta skaidrumu ir abipusiu pasitikėjimu. Siekiame užtikrinti aukščiausią įmonės paslaugų kokybę ir klientų pasitenkinimo lygį – todėl mūsų klientai moka tik matydami galutinį produktą, architektų jau suprojektuotą, gamintojo pagamintą, o statybos specialistų surinktą metalo karkaso pramoninės, ūkinės, komercinės ar gyvenamosios paskirties objektą. Savo produktų asortimente siūlome universaliai pritaikomus kartotinius projektus, kurie jau turi įvertintus preliminarius įkainius.

Metalo konstrukcijos namai

Nuolatos investuodami ir tobulindami metalinio karkaso gamybos procesą, statome metalo karkaso namus visoje Lietuvoje. Mūsų metalinio karkaso namai Šiauliuose, Vilniuje, Klaipėdoje ir kituose šalies miestuose – ypač pamėgti dėl tikslių konstrukcijų ir projekto eigos savalaikiškumo. Užsakovams pasiūlome bene sparčiausią rinkoje darbų tempą – puikiai įvaldę savo amatą ir technologiją, mūsų specialistai metalinio karkaso namus montuoja ir surenka ypač greitai ir kokybiškai. Pasitelkiama moderniausia įranga užtikrina, kad surenkant statinį pagal montavimo instrukcijas, jo konstrukcijos išliks lygiai tokios pačios, kokios ir buvo suplanuotos projekte.

Metalo konstrukcijos projektuotojų, architektų, dizainerių dėmesio sulaukia ne vien dėl savo ilgaamžiškumo, plastiškumo, tačiau ir todėl, kad yra puikiai suderinamos su tokiomis medžiagomis kaip medis ar stiklas. Be to, metalo konstrukcijos namai ypatingai tvirti dėka pažangių gamybos, surinkimo ir visus statybos reikalavimus atitinkančių montavimo technikų. Norėdami įvertinti galimybę į savo statybų projektą integruoti metalines konstrukcijas gyvenamiesiems namams ar kitiems objektams – kreipkitės į mūsų specialistus.

Plačiau

 

Rašykite mums