Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Pamatai

Tvirtos medžiagos pamatai, jų tinkamas įrengimas – prailgina pastato eksplotavimo trukmę ir statiniui suteikia stabilumo, ilgaamžiškumo. Renkantis optimaliausią pamatų tipą, atsižvelgiama į sklypo ir būsimo pastato charakteristines savybes, įvertinama projekto paskirtis ir daugybė kitų veiksnių. Įprastai rinkoje įrengiami trijų tipų pamatai: juostiniai (monolitiniai arba surenkamieji), gręžtiniai (poliniai) ir plokštuminiai.

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 įgyvendina įvairių pastatų statybas – privačių, pramoninių, komercinių. Kiekvienam projektui parenkami geriausiai jų paskirtį atitinkantys pamatai. Esame atidūs rinkoje vyraujančioms tvarumo ir ekologijos tendencijoms – mūsų projektuojami ir statomi pastatai, bei jų sudėtiniai elementai (pamatai, fasadai, išorės apdailos medžiagos,..) atitinka A+, A++ energinio naudingumo klasės reikalavimus. Tokie statiniai išsiskiria savo gera šilumos, garso izoliacija, reikalauja mažesnių eksplotacijos išlaidų, jų šildymo kaštai sumažėja daugiau nei tris kartus.

Kiekviename statybų etape sau keliame aukščiausius kokybės standartus, naudojame tik pažangiausias, kokybiškas medžiagas pramoniniams, namų pamatams, atidžiai kontroliuojame visus statybos darbų procesų etapus. Kokybiški monolitiniai, surenkamieji, poliniai pastatų pamatai. Šiauliai, Vilnius, Kaunas ir kiti Lietuvos miestai jau ne sykį pamatų įrengimui ir liejimui pasitelkė mūsų profesionalių ir ilgalaikę patirtį turinčių statybos specialistų komandą.

Namo pamatai

Turime kruopščiai atrinktų, patikimų partnerių ir tiekėjų ratą, todėl mūsų įmonės statomi namų pamatai ypač tvarūs ir tvirti. Namų pamatai Šiauliuose ir kituose miestuose įrengiami siekiant atitikti aukščiausius standartus ir visus įstatymų ir oficialių statybos reglamentų keliamus reikalavimus.

Kokybiški pamatai ir jų kaina – vienas populiaresnių klausimų, kuriuos girdime iš savo klientų. Norint džiaugtis ilgalaikiu tvariu rezultatu, būtina investuoti į pamatus, puikiai atliekančius izoliacinę, palaikomąją ir kitas bazines funkcijas. Juk tai pagrindinė laikančioji gyvenamojo namo, daugiabučio, sandėlio, verslo centro, gamybinės bazės ar kito pastato dalis.

Siekiame pasitikėjimu ir skaidrumu grįsto santykio su klientu, todėl mūsų kainodara ypač aiškiai apibrėžta. Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo statybos projekto pamatų įrengimo ir kitų darbų kaina, kreipkitės į mus, kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus komercinio ar gyvenamojo pastato statybos projekto apimtį, nustatys galimus sprendimus ir pasiūlys geriausią pamatų kainą Šiauliuose, Vilniuje ir kituose šalies regionuose.

Plačiau

 

Rašykite mums