Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Pamatų
įrengimas

Juostinių, gręžtinių ir plokštuminių pamatų įrengimo darbų atlikimo technikas NP5 bendrovė tobulina jau antrą dešimtmetį. Patikimi, tvirtai įrengti pamatai užtikrina pastato stabilumą ir atlaiko visą gyvenamojo namo, komercinio ar gamybinio pastato konstrukciją. Tai bazinė bet kurio pastato dalis, kuriai projektuotojai, gamintojai ir statytojai privalo skirti ypatingą dėmesį.

Kokybiškai atlikti pamatų liejimo darbai užtikrins, kad naujai statomo pastato pamatai bus tvirti, ilgaamžiai, atsparūs dėvėjimuisi, korozijai, o pats pastatas ateityje puikiai atlaikys renovacijas ir rekonstrukcijas. Viena pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonės NP5 ir jos partnerių teikiamų paslaugų – pamatų liejimas. Pamatų liejimas įvairiuose miestuose – Šiauliai, Vilnius ir kiti Lietuvos miestai. Prieš liejant pamatus atliekami išsamūs inžineriniai, geologiniai tyrimai, įvairūs vandens, grunto matavimai.

Taip pat bendrovės siūlomas ir kokybiškas pamatų įrengimas, pamatų betonavimas skirtinguose šalies regionuose tokiuose kaip Šiauliai, Vilnius, Klaipėda ir kituose. Mes kartu su gamybos ir tiekimo partneriais ne tik liejame, tačiau ir įrengiame, betonuojame pamatus. Atliekame visų statybos darbų stebėseną, siekiame, kad kiekvienas projektas būtų pabaigtas numatytu laiku.

Užsakovai gali džiaugtis mūsų siūlomų pamatų medžiagų ir jų įrengimo technologijų plačiu pasirinkimu. Statant šiuolaikinius modernius pastatus populiarūs cfa pamatai. Cfa poliai Šiauliuose, Vilniuje ir kitų miestų teritorijose dažniausiai naudojami tais atvejais, kai gruntas yra labai birus, statomi aukšti, didelės kvadratūros pastatai.

Pamatų įrengimo kaina

Pamatų įrengimo kaina Šiauliuose ir kituose miestuose kinta priklausomai nuo projekto apimties, statomo ploto, pasirinktų medžiagų, įrengimo technikos ir daugelio kitų veiksnių. Ilgametė patirtis, nuoseklus statybos technikų ir technologijų tobulinimas, išskirtinis dėmesys kiekvieno užsakovo projekto kokybei bei aktyvus reagavimas į rinkos inovacijas – mums padėjo tapti vienais šio sektoriaus lyderių. Mūsų vizija yra klientams sukurti tarnaujančios architektūros principais paremtus individualius namus, taip pat pasiūlyti efektyvų bendradarbiavimą, grįžtamąjį ryšį, modernų požiūrį į statybas ir ypatingą dėmesį tam, kad projektas būtų kokybiškas ir savalaikis.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo statybos projekto pamatų įrengimo, pamatų liejimo ir kitų darbų kaina, kreipkitės į mus, kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus komercinio ar gyvenamojo pastato statybos projekto apimtį, nustatys galimus sprendimus ir pasiūlys geriausią pamatų įrengimo kainą Šiauliuose, Vilniuje ir kituose šalies regionuose.

Plačiau

 

Rašykite mums