Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Paslaugų paskirties
pastatų statyba

Paslaugų paskirties pastatai yra apibrėžiami ir jų statyba reglamentuojama Statybos techniniame reglamente ir kituose susijusiuose teisės aktuose. Šie pastatai pagal savo paskirtį yra priskiriami paslaugų teikimo ir buitinio aptarnavimo vietoms, juose įsikuria grožio salonai, pirtys, saunos, skalbyklos, taisyklos, įvairių prekių priėmimo-išdavimo punktai, autoservisai, plovyklos, laidojimo namai ir kiti paslaugų teikėjai. Kiekvienas naujai projektuojamas pastatas turi atitikti ir oficialius teisės aktų reikalavimus pastato paskirčiai, pavyzdžiui, pirties ar grožio paslaugų teikimui. Komercinėms paslaugų teikimo vietoms taikomi reikalavimai: turi būti įrengtas atskiras įėjimas iš lauko ir visapusiškas atitikimas paslaugų paskirties pastato architektūros, higienos, priešgaisrinės saugos, aplinkosaugos ir statybos techniniams reikalavimams.

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 kryptingai įgyvendina įvairių pastatų statybas – privačių, pramoninių, komercinių. Atliekame plataus spektro darbus – konsultuojame, tvarkome dokumentaciją ir statybų leidimus, atliekame geodezinius matavimus, projektuojame, vykdome ūkinių, pramoninių, gyvenamųjų pastatų ir kitų statinių statybą, renovaciją ir rekonstrukciją. Visi naujai statomi pastatai atitinka A+, A++ energinio naudingumo klasę, yra tvarūs, ilgaamžiai. Savo statiniuose naudojame technologiškai pažangų metalo karkasą, užtikrinantį, kad pastatai bus kokybiški ir atsparūs cheminiam ir mechaniniam poveikiui.

Paslaugų paskirties pastato statybos kaina priklauso nuo paslaugų tipo – teikiamos projektavimo, statybos paslaugos daugiašaliuose projektuose; generalinio rangovo paslaugos. Taip pat statybos kaina priklauso nuo įgyvendinamo projekto apimties, darbų kiekio, išskirtinių užsakovo pageidavimų, statinio specifikos, pasirinktų išorės ir vidaus apdailos medžiagų, konstrukcijų ir gamybos technologijų. Todėl kiekvienu atveju pastato statybos kaina nustatoma individualiai įvertinus užsakovo poreikius. Kryptingai dirbdami siekiame abipusiu supratimu ir bendradarbiavimu pagrįsto santykio su kiekvienu klientu.

Norėdami pastatyti paslaugų paskirties pastatą Šiauliuose, Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos regionuose, pirmiausia turėtumėte įvertinti projekto apimtį, susidaryti sąmatą bei gauti visus reikiamus leidimus ir teritorijos, kurioje planuojate statybas, savivaldybės leidimus. Siekdami sužinoti daugiau informacijos apie pastato statybos etapus, reikiamus leidimus, statybos projekto parengimo, statybų kainą ar kitas specifines ypatybes – kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai suteiks kokybišką konsultaciją, įvertins preliminarią individualaus statybos projekto apimtį, poreikius ir pasiūlys geriausią galimą sprendimą.

Plačiau

 

Rašykite mums