Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Perdangos
betonavimas

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 kryptingai vysto pramoninių pastatų statybos verslo sritį, atlieka kokybiškus perdangos betonavimo darbus. Pasitelkus moderniausias gamybos technologijas ir darnią savo srities ekspertų komandą, mūsų teikiamų betonavimo paslaugų spektras platus: grindų betonavimas, pramoninių grindų betonavimas, tvoros pamatų betonavimas, betoninių laiptų, betoninių tvorų betonavimas ir perdangų betonavimas tokiuose miestuose kaip Šiauliai, Vilnius ir kiti.

Perdangos tipo pasirinkimas priklauso nuo pastato konstrukcijos, jo apkrovos lygio, taip pat svarbi planuojama pastato paskirtis – gyvenamasis namas, daugiabutis, ūkinis, komercinis, gamybinis pastatas. Mūsų specialistai gali padėti parinkti tinkamiausią laikančiųjų, atitvarinių konstrukcijų – perdangų – rūšį.  Perdangos skirstomos į tradicines medinio karkaso, surenkamas ar monolitines gelžbetonio perdangas, plienines, kompleksines perdangas. Perdangų betonavimo darbams atlikti naudojame tik sertifikuotus ir įstatymų numatytus reikalavimus atitinkančius armatūros gaminius ir betono mišinius bei aplinką tausojančią techniką.

NP5 rinkoje išsiskiria technologiškai pažangaus metalo karkaso, kitaip, lengvųjų plonasienių plieno konstrukcijų gamyba. Lengvo plieno karkasas, kurį gamina mūsų įmonė padengtas papildoma antikorozine apsauga. Jis gaminamas iš aukščiausios kokybės 350-550 MPa tankio konstrukcinio plieno. Siekiame, kas metalinės konstrukcijos būtų modernios, ypač tikslios ir kokybiškos, todėl nuolatos investuojame į technologinį procesą, metalo karkaso gamybą, tobuliname laikančiąsias karkaso savybes.

Perdangos kaina

Perdangos plokštės kainos svyruoja priklausomai nuo pasirinkto jų tipo – gelžbetonio, medinės, kompleksinės ar plieninės. Skiriasi šių medžiagų įkainiai bei naujai statomų pastatų paskirtis ir plotas. Mūsų kainodara paremta skaidrumu ir abipusiu pasitikėjimu. Siekiame užtikrinti aukščiausią įmonės paslaugų kokybę ir klientų pasitenkinimo lygį – todėl mūsų klientai moka tik matydami galutinį produktą, architektų jau suprojektuotą, gamintojo pagamintą, o statybos specialistų surinktą metalo karkaso pramoninės, ūkinės, komercinės ar gyvenamosios paskirties objektą.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo statybos projekto perdangų betonavimo ir kitų darbų kaina, kreipkitės į mus, kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus komercinio ar gyvenamojo pastato statybos projekto apimtį, statybos projekto apimtį, nustatys galimus sprendimus ir pasiūlys geriausią perdangos betonavimo, perdangos plokštės kainą Šiauliuose, Vilniuje ir kituose šalies regionuose.

Plačiau

 

Rašykite mums