Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Plieno
konstrukcijos

Plienas statybų rinkoje yra viena pagrindinių konstrukcinių medžiagų. Plieno konstrukcijos populiarios dėka savo tvirtumo, lankstumo ir ilgaamžiškumo, be to, šis elementas pasižymi ypač dideliu atsparumu smūgiams, mechaniniam ar cheminiam poveikiui. Lengvo plieno karkasas tvarus, tinkamas integruoti žaliuosiuose pastatuose ar norint sukurti kuo aukštesnės energinės klasės (A+, A++) pastatą.

Plieno forma gali būti įvairi, specialistai geba pagaminti bet kokios formos detales. Plieninių konstrukcijų projektavimas apima įvairias pastatų dalis – nuo stogo profilių iki laikančiųjų karkasų, santvarų, sienų plokščių ar grindų konstrukcijų.

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 rinkoje išsiskiria technologiškai pažangaus metalo karkaso, kitaip, lengvųjų plonasienių plieno konstrukcijų gamyba, kurią atlieka NP5 grupės padalinys NP5 Technology. Lengvo plieno karkasas, kurį gamina mūsų įmonė, padengtas papildoma antikorozine apsauga. Jis gaminamas iš aukščiausios kokybės 350-550 MPa tankio konstrukcinio plieno. Mokslo inovacijų diegimas statybų sektoriuje lėmė ypač spartų lengvųjų plieno konstrukcijų technologijos populiarėjimą.

Siekiame, kad mūsų europietiškos plieno konstrukcijos būtų modernios, ypač tikslios ir kokybiškos, todėl nuolatos investuojame į technologinį procesą, metalo karkaso gamybą, tobuliname laikančiąsias karkaso savybes. Profesionaliai pritaikyta, ši technologija yra ne tik tvari, bet ir kur kas efektyvesnė bei pigesnė, lyginant su klasikinėmis senesnio pobūdžio konstrukcijomis. Kitos išskirtinės savybės: lengvumas, medžiaga visiškai nekenksminga aplinkai.

Plieninių konstrukcijų projektavimas

Plieninių konstrukcijų projektavimo darbai atliekami remiantis statybų techniniu reglamentavimu, pastatų ir statinių konstrukcijų ypatybėmis, keliami aukščiausios kokybės reikalavimai. NP5 įmonės specialistai pasitelkę ilgametę patirtį, nuosekliai tobulindami statybos technikas ir gamybą, projektavimo technologijas – skiria išskirtinį dėmesį kiekvieno užsakovo projektui. Siekiame optimalaus kainos ir kokybės santykio.

NP5 klientams siūlo ypač spartų gamybos ir montavimo procesą. Lengvų plieno konstrukcijų sudėtinės dalys pagaminamos ir montavimui paruošiamos dar gamykloje, tuomet, visos dalys atvežamos į statybų aikštelę ir operatyviai surenkamos. Nuolatos kontroliuojame projekto eigą ir užtikriname jo savalaikį pabaigimą. Teikiame garantinę ir pogarantinę priežiūrą. Jeigu turite klausimų dėl projekto eigos, esminių plieninių konstrukcijų savybių, jų projektavimo, montavimo, eksploatacijos – susisiekite su mūsų specialistais.

Plačiau

 

Rašykite mums