Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Poilsio paskirties
pastatų statyba

Poilsio paskirties pastatai yra apibrėžiami ir jų statyba reglamentuojama Statybos techniniame reglamente ir kituose susijusiuose teisės aktuose. Poilsio arba rekreacinės paskirties pastatai – tai pastatai skirti poilsiui, jie išskiriami į poilsio namus, turizmo centrus, kempingų pastatus, kaimo turizmo pastatus, vasarnamius, medžioklės namelius ir kitus poilsio pastatus. Kiekvienas naujai projektuojamas ir statomas poilsio paskirties pastatas turi atitikti higienos, priešgaisrinės saugos, aplinkosaugos ir statybos techninius reikalavimus.

Planuojant rekreacinių pastatų statybą svarbus tinkamai parengtas detalusis sklypo-teritorijos planas, nes nuo jo priklauso, ar poilsio namai, kaimo turizmo pastatai, kempingų ir kiti pastatai bus optimaliai panaudoti ir paklausūs rinkoje. Detaliajame plane nustatomas teritorijos naudojimo reglamentas, kruopščiai sužymimi visi numatomi statiniai, suplanuojamas optimalus teritorijos inžinerinių komunikacinių koridorių tinklas, suformuojama geriausia urbanistinė struktūra.

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 siekia, kad kiekvienas įmonės statomas, projektuojamas poilsio paskirties pastatas savo architektūra, išorės ir vidaus suplanavimu, įdiegtomis inovatyviomis technologijomis tarnautų Jums. Poilsio paskirties pastatas privalo idealiai atitikti savo paskirtį – būti skirtas patogiam ir visaverčiam fiziniam bei dvasiniam poilsiui.

Mūsų išskirtinumas rinkoje – savo statiniuose naudojame technologiškai pažangų metalo karkasą, užtikrinantį, kad pastatai bus kokybiški ir atsparūs cheminiam ir mechaniniam poveikiui. Be to, visi naujai statomi pastatai atitinka A+, A++ energinio naudingumo klasę, yra tvarūs, ilgaamžiai.

NP5 teikia tiek dalinių statybos darbų paslaugas daugiašaliuose poilsio paskirties pastatų statybos projektuose, tiek poilsio paskirties pastatų statybų priežiūrą generalinio rangovo pozicijoje Šiauliuose, Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos regionuose. Konsultuojame, tvarkome dokumentaciją ir statybų leidimus, atliekame geodezinius matavimus, projektuojame, vykdome statinių statybą, renovaciją ir rekonstrukciją.

Planuodami pradėti statyti poilsio paskirties pastatą, pirmiausia turėtumėte įsivertinti projekto apimtį, teritorijos planą, susidaryti sąmatą bei gauti visus reikiamus leidimus. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie pastato statybos etapus, reikiamus leidimus, statybos projekto parengimo, statybų kainą ar kitas specifines ypatybes – kreipkitės į mus. Konsultuojame visais poilsio paskirties pastatų statybos klausimais Šiauliuose, Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos regionuose. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai suteiks kokybišką konsultaciją, įvertins preliminarią individualaus statybos projekto apimtį, poreikius ir pasiūlys geriausią galimą sprendimą.

Plačiau

 

Rašykite mums