Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Pramoninių
pastatų statyba

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 kryptingai vysto pramoninių pastatų statybos verslo sritį. Mūsų įgyvendinami projektai aprėpia įvairius pramoninius projektus – angarų statybą, grūdų elevatorių statybą, taip pat dirbtuvių, gamyklų, logistikos ir sandėliavimo centrų, biurų, atliekų perdirbimo centrų, laikinų pastatų ir kitų objektų statybą Šiaulių ir Vilniaus regionuose.

Pramoninių pastatų statyba dėl jų specifinės paskirties, reikalauja kruopščiai apgalvoti inžinerines konstrukcijas. Savo klientams siūlome optimalius, Statybos techninį reglamentą ir Lietuvos standartų reikalavimus atitinkančius techninius bei technologinius statinio pamatų ir sustiprinto pagrindo įrengimo sprendimus. Jie pritaikomi net ir esant ekstremaliai sudėtingoms sąlygoms –atliekų sąvartynuose, pelkėtose teritorijose, ant vandens arba pramoninių objektų viduje.

NP5 profesionalų komanda koordinuoja ir atlieka visus pramoninių pastatų statybos darbus – nuo projektavimo, inžinerinių sprendimų iki statybų darbų, montavimo, techninės priežiūros. Esant poreikiui, pasirūpiname visais svarbiausiais grunto pagrindo tyrimais bei matavimais.

Mūsų įmonės logistikos, sandėliavimo ir kiti pramoniniai objektai statomi iš technologiškai pažangaus metalo karkaso, kitaip, lengvųjų plonasienių plieno konstrukcijų. Lengvo plieno karkasas padengtas papildoma antikorozine apsauga, todėl metaliniai angarai yra tvarūs, ilgaamžiai, atsparūs cheminiam ir mechaniniam dėvėjimuisi bei specialiai pritaikyti pramonės ir gamybos industrijai. Taip pat jie atitinka A++ energinio naudingumo klasės reikalavimus – išsiskiria savo gera šilumos, garso izoliacija, reikalauja mažesnių eksploatacijos išlaidų, o pastato šildymo kaštai sumažėja daugiau nei tris kartus.

Standartizuoti statybos sprendimai

Sukūrėme standartizuotus statybos sprendimus – kartotinius projektus – iš anksto suprojektuotus A++ energinės klasės metalo karkaso angarus, sandėlius ir kitus objektus, kurie pagaminami ir surenkami ypač greitai. Kiekvienas pramoninės paskirties statybos objektas adaptuojamas specifiniams kliento poreikiams. Kartotiniai projektai dėka savo patogumo, operatyvaus pastatymo, dažnai taikomi įsirengiant laikinuosius pastatus.

Laikinieji pastatai yra nesudėtingi, turintys bent vieną patalpą ir kilnojami, pavyzdžiui, konteineriai, kioskai ir kiti. NP5 siūlomi metalo karkaso statiniai atitinka valstybės nustatytus reikalavimus nesudėtingų laikinų statinių projektavimui ir statybai, todėl užsakovams yra ypač patrauklūs dėl savo funkcionalumo ir konkurencingos kainos. Tik savo darbą gerai išmanantys specialistai pasiūlys Jums tarnaujančius laikinuosius ar nuolatinius statinius. Norėdami sužinoti, kokia Jūsų ūkinio pastato statybos projekto parengimo, statybų ar kitų darbų kaina, kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus statybos projekto apimtį, jūsų poreikius ir pasiūlys geriausią galimą sprendimą.

Plačiau

 

Rašykite mums