Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Sandėlių
statyba

Sandėlio statyba – paslauga, aktuali daugeliui pramoninių ir gamybinių įmonių. Jų paskirtis gali būti įvairi – pagamintos produkcijos ar žaliavų sandėliavimas, logistikos procesų vykdymas, prekių sandėliavimo ir atsiėmimo centrai ūkio reikmėms reikalingi pastatai bei daugelis kitų.

Statybos procesą įprastai sudaro keli pagrindiniai etapai:

  • sandėlių projektavimas;
  • statybos medžiagų ir technikų parinkimas;
  • pažangių gamybos technologijų pritaikymas;
  • montavimas ir įrengimas.

Įrengiant sandėlio vidaus zonas ypatingai svarbu tinkamai įvertinti jo plotą, reikalingą sandėliavimo, komplektavimo, atsiėmimo ir krovos vietų skaičių, funkcines darbuotojų judėjimo schemas, krovos technikos ypatybes ir kitų, poilsio ar papildomų patalpų poreikį. Tinkamai suprojektuotas ir pastatytas sandėlys – ilgai ir patikimai tarnaus kiekvienam verslui.

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonės NP5 sandėlių projektai išskirtiniai, nes klientai sandėlius gali rinktis juos matydami – siūlome kartotinius projektus. Kiekvienas sandėlio statybos Vilniaus, Šiaulių regione projektas adaptuojamas specifiniams kliento poreikiams. Klientai iš anksto pamato suprojektuotus A, A+, A++ energinės klasės metalo karkaso sandėlius, kurie pagaminami ir surenkami ypač greitai. Surenkami sandėliai – energetiškai efektyvūs, pastatomi maksimaliai operatyviai.

Mūsų įmonės sandėlių karkasai statomi iš technologiškai pažangaus metalo karkaso (lengvųjų plonasienių plieno konstrukcijų). Lengvo plieno karkasas padengtas papildoma antikorozine apsauga, todėl metaliniai sandėliai yra tvarūs, ilgaamžiai, atsparūs cheminiam ir mechaniniam dėvėjimuisi bei individualiai pritaikomi kiekvieno verslo poreikiams.

NP5 vizija yra klientams sukurti tarnaujančios architektūros principais paremtus sandėliavimo centrus, biurus, gamyklas, gyvenamuosius namus ir kitus objektus, taip pat pasiūlyti efektyvų bendradarbiavimą, grįžtamąjį ryšį, modernų požiūrį į statybas. Skiriame ypatingą dėmesį tam, kad projektas būtų kokybiškas ir savalaikis, teikiame garantinės ir pogarantinės priežiūros paslaugas.

Sandėlių statybos kaina

NP5 teikiama paslauga – sandėlių statyba – savo kaina yra ypač konkurencinga Vilniaus, Šiaulių ir kitų Lietuvos miestų rinkose. Siūlome pilną statybos paketą – nuo pirminių konsultacijų, projekto vizijos, koncepcijos, projekto sąmatos sudarymo iki projektavimo ir statybos darbų, vidaus ir išorės apdailos darbų. NP5 bendrovė specializuojasi kaip statybų vystytojas, rangovas ir pavienių statybos darbų vykdytojas.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo sandėlio statybos projekto parengimo, statybų ar kitų darbų kaina, kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus statybos projekto apimtį, poreikius ir pasiūlys geriausią galimą sprendimą.

Plačiau

 

Rašykite mums