Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Santvaros

Santvaromis įvardijami laikantieji perdangų elementai. Perdanga – labai svarbi horizontali pastato konstrukcija, suskirstanti jį į aukštus ir atliekanti tiek laikymo, tiek atitvėrimo funkciją. Tinkamai pasirinktos ir sumontuotos pastato pertvaros, kokybiški jų laikantieji elementai – santvaros – užtikrins, kad gyvenamojo, ūkinio, visuomeninio, komercinio pastato forma bus ilgaamžė. Jai nekels grėsmės įvairios apkrovos, nepageidaujami gamtos reiškiniai (vėjas, lietus, saulė), cheminis ar mechaninis poveikis.

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonės NP5 gaminamos perdangos santvaros gali būti panaudojamos ne tik luboms ar grindims, bet ir statant perdangas tarp balkonų, terasų, plokščių stogų ar pastato aukštų. Tvirtų ir ilgaamžių santvarų gamyba – vienas mūsų užsibrėžtų ilgalaikių tikslų. Be to, galime pasidžiaugti ir dar viena šių ertmes užpildančių pertvarų savybe – gerokai sustiprinta garso izoliacija. Apšiltinant pastato sienas, stogą ir papildomai siekiant užtikrinti visapusę garso izoliaciją, gali būti pasirenkamos minimalios vieno sluoksnio gipso kartono plokštės arba kiek efektyvesnės dviejų sluoksnių gipso kartono plokščių pertvaros.

Metalinės santvaros

Mūsų bendrovė rinkoje išsiskiria technologiškai pažangaus metalo karkaso, kitaip, lengvųjų plonasienių plieno perdangų konstrukcijų gamyba. Šią technologiją taikome ir gamindami metalines santvaras. Lengvo plieno karkasas, kurį gamina mūsų įmonė, padengtas papildoma antikorozine apsauga bei yra iš aukščiausios kokybės 350-550 MPa tankio konstrukcinio plieno. Siekiame, kad perdangos metalinės santvaros konstrukcijos būtų modernios, ypač tikslios ir kokybiškos, todėl nuolatos investuojame į technologinį procesą, metalo karkaso gamybą, tobuliname laikančiąsias karkaso savybes. Perdangų betonavimo darbams atlikti naudojame tik sertifikuotus ir įstatymų numatytus reikalavimus atitinkančius armatūros gaminius ir betono mišinius bei aplinką tausojančią techniką.

Projektuojame ir gaminame metalines santvaras, perdangas, perdangų plokštes Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose ir rajonuose. Pagrindinė mūsų vizija – pastatas ir jo architektūriniai sprendimai turi tarnauti Jums. Sukaupėme ilgametę patirtį pastatų projektavime ir statybose, nuolatos atnaujiname turimų industrinių žinių bazę ir gamybos technologijas. Klientams siūlome skirtingos paskirties – visuomeninės, ūkinės, paslaugų, administracinės, poilsio, gyvenamosios – pastatų projektavimą ir statybą. Atliekame renovaciją ir rekonstrukciją, teikiame pastatų garantinę ir pogarantinę priežiūrą.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo statyti namo ar kito pastato stogo įrengimo, stogo santvarų kaina, kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus statybos projekto apimtį, poreikius ir pasiūlys geriausią galimą sprendimą.

Plačiau

 

Rašykite mums